Pojdi nazaj   BMWslo > BMW avtomobili > BMW splošno
Registracija Pravilnik Pomoč Seznam uporabnikov Interesne skupine Koledar Išči Današnja sporočila Označi vse kot prebrano
Domzalcan
BMW fanatik
Sporočila: 8.505
Kraj: Domžale
Starost: 31
Domzalcan has a reputation beyond reputeDomzalcan has a reputation beyond reputeDomzalcan has a reputation beyond reputeDomzalcan has a reputation beyond reputeDomzalcan has a reputation beyond reputeDomzalcan has a reputation beyond reputeDomzalcan has a reputation beyond reputeDomzalcan has a reputation beyond reputeDomzalcan has a reputation beyond reputeDomzalcan has a reputation beyond reputeDomzalcan has a reputation beyond repute
  Staro Objavljeno: 25.12.2005, 15:09     Naslov:   #21  
No jaz sem pred cca 2mi leti dostavljal gume po sloveniji vulkanizerjem.

Najvecji promet (avtov) so imeli:

- Melita Furlan s.p. Brežice ima tudi dobre popuste s plačilom na gotovino
- Avtomojster Vrhovci
- Špan
- Čakš Celje
- Lasič brežice
- Novak Novo Mesto
- pa še pa koš

Sam hodim k Avtocenter Stipič v Ljubljani in sem z njimi zelo zadovoljen!
Domzalcan ni aktiven  
Odgovori s citatom
fido1
Začetnik

Sporočila: 1
Kraj: ljubljana
fido1 je nevtralno ocenjen oz. še nima ocen
  Staro Objavljeno: 7.1.2006, 20:44     Naslov:   #22  
lp vozniki bmw in vulkanizerji mene nekaj zanima kot vulkanizer to delo ze upravljam 3leta in moram reci da sem kr dober in stranke so zadovoljne zmano ce so stranke zadovolne to veliko pomeni kaj neda sedaj pa me zanima ce kdo ve ce bi se dalo kje v sloveniji izobrazovati ali v tujini kaksno solanje kot vulkanizer ker nasplosno se to na ucis v stroki avtomehanika to pa sem tudi no hvala za odgovor pa srecno
fido1 ni aktiven  
Odgovori s citatom
sebydd
BMW fanatik

Sporočila: 925
Kraj: Maribor
Avto: Bil BMW,zdajVelSatis 2.0T
sebydd je na dobri poti
  Staro Objavljeno: 7.1.2006, 21:51     Naslov:   #23  
fido1 dobrodošel na forum .
sebydd ni aktiven  
Odgovori s citatom
joze2
BMW superstrokovnjak

Sporočila: 2.811
Kraj: Nm
joze2 has a reputation beyond reputejoze2 has a reputation beyond reputejoze2 has a reputation beyond reputejoze2 has a reputation beyond reputejoze2 has a reputation beyond reputejoze2 has a reputation beyond reputejoze2 has a reputation beyond reputejoze2 has a reputation beyond reputejoze2 has a reputation beyond reputejoze2 has a reputation beyond reputejoze2 has a reputation beyond repute
  Staro Objavljeno: 8.1.2006, 01:10     Naslov:   #24  
L.p.

@fido1 največ se naučiš pri proizvajalcu gum. Pred leti so imeli usposabljanja pri ALPETOUR BANDAG v Škofji loki za vulkanizerje, ki so pri njih kupovali obnovljene avtoplašče. Tu si izvedel vse potrebno, pa še malo več. Ali je to še možno pa ne vem.
faszi
BMW ljubitelj
Sporočila: 197
Kraj: Ljubljana-Gornji Lakoš
Avto: BMW320d,MB-CLK200,CBR 954
faszi je na dobri poti
  Staro Objavljeno: 4.11.2006, 19:27     Naslov:   #25  
Katerega vulkanizerja v lj priporočate? Naj bo tudi cenovno ugoden

faszi ni aktiven  
Odgovori s citatom
matej_530d
Banned

Sporočila: 1.361
Kraj: gorenska
Avto: BMW-ja
Starost: 26
matej_530d je na dobri poti
  Staro Objavljeno: 4.11.2006, 21:37     Naslov:   #26  
Citat:
BucO je napisal:
Špan Brezovica!!!!
ne bi o njemu. poznam primer ko je menjal gume in mu jo je POZABIL PRIVITI nazaj... naprej veste kaj se je zgodilo...
matej_530d ni aktiven  
Odgovori s citatom
vlakci
BMW fanatik

Sporočila: 2.653
Kraj: -
Starost: 27
vlakci je na dobri poti
  Staro Objavljeno: 4.11.2006, 21:57     Naslov:   #27  
Citat:
Schnitzer je napisal:
Pestator ti po centriranju na centrirki lahko še naredi finiš centriranja na samem avtu!!
Optiko pa tudi dela v nulo.
kok pa se gibljejo cene za komplet centriranje+optiko v nulo?

mal me jebe ker sem moral pred krakim žlaufat pa mi zdej pri cca130km/h začne kar trest volan/armaturko.
vlakci ni aktiven  
Odgovori s citatom
Mat xxl
BMW fanatik
Sporočila: 6.295
Kraj: LJUBLJANA
Avto: BMW logicno
Starost: 44
Mat xxl has a reputation beyond reputeMat xxl has a reputation beyond reputeMat xxl has a reputation beyond reputeMat xxl has a reputation beyond reputeMat xxl has a reputation beyond reputeMat xxl has a reputation beyond reputeMat xxl has a reputation beyond reputeMat xxl has a reputation beyond reputeMat xxl has a reputation beyond reputeMat xxl has a reputation beyond reputeMat xxl has a reputation beyond repute
  Staro Objavljeno: 4.11.2006, 22:11     Naslov:   #28  
Mnogo mašin in znanja (sedaj menda kupuje še lasersko centrirko ki zna uteži na litki postaviti za krake) in novejšo delavnico ima tudi Pneumatic B & F doo z Dolenjske ceste v Ljubljani - priporočam , kamor hodim sedaj, slab ni niti Stipič, hodil sem pa tudi k Pestatorju, ne rečem nič slabega zakaj sem nehal, a motilo me je, da toliko govori, delavnica je premajhna pa zmeraj čakaš, čakaš....., tista centrirka ki jo ima za centriranje na avtu pa je že zgodovinska zadeva stara 15 ali več let in menim, da razen, da se komu zdi... ne more dobro opraviti dela, sicer je pa res, da dela z dušo in se potrudi. Mašine sicer niso top, a verjetno se da.

Po mojih izkušnjah daleč najslabši v Ljubljani pa je tisti na Vodnikovi nasproti bolnice Petra Držaja, kjer dela na strojih 15 + let, delavci so mu kot sužnji, ko prideš, se jih 5 zakadi na avto, potem je pa vse na 1/2 narejeno, ker ne vejo kaj je kdo naredil, gum sploh niti pod razno ne znajo centrirat, uporabljajo rabljene uteži, snete z gum strank za piko na i pa so mi še na eni gumi Firestone (bile nove na Puntu od žene) zaradi nestrokovne montaže strgali jeklen obroč na platišču- posledica guma za stran, sami pa kao nismo krivi reklamirajte pri Pnevmatic B&F doo iz Dolenjske ceste, ki so zastopniki za te gume v Sloveniji. Tudi "karjole" ne bi več peljal tja !

Na tem centru mi seveda reklamacije niso priznali, sem pa tam spoznal kaj je dober vulkanizer in pa, da tudi nezahtevnega avta (Punto z jeklenimi platišči) ne moreš peljati kamor koli, najbolj sem se pa tolkel po glavi , ko sem videl, da imajo najboljši celo za odtenek nižje cene od najslabših ! Seveda so tudi preostale tri gume, ki jih je že centriral prejšnji še enkrat centrirali in se smejali, komentirati pa niso hoteli, potem, je avto res lepo tekel in ni tresel niti pri večjih hitrostih !
Mat xxl ni aktiven  
Odgovori s citatom
Dark Funeral
Heathen
Sporočila: 26.206
Kraj: N.G.
Avto: 528
Dark Funeral has a reputation beyond reputeDark Funeral has a reputation beyond reputeDark Funeral has a reputation beyond reputeDark Funeral has a reputation beyond reputeDark Funeral has a reputation beyond reputeDark Funeral has a reputation beyond reputeDark Funeral has a reputation beyond reputeDark Funeral has a reputation beyond reputeDark Funeral has a reputation beyond reputeDark Funeral has a reputation beyond reputeDark Funeral has a reputation beyond repute
Pošlji MSN sporočilo uporabniku Dark Funeral
  Staro Objavljeno: 4.11.2006, 22:13     Naslov:   #29  
S Pnev nova gorica
Dark Funeral ni aktiven  
Odgovori s citatom
UM.design
BMW fanatik

Sporočila: 4.295
Kraj: Ljubljana
Avto: Audi & BMW
UM.design is a splendid one to beholdUM.design is a splendid one to beholdUM.design is a splendid one to beholdUM.design is a splendid one to beholdUM.design is a splendid one to beholdUM.design is a splendid one to beholdUM.design is a splendid one to beholdUM.design is a splendid one to behold
  Staro Objavljeno: 4.11.2006, 22:20     Naslov:   #30  
Daleč najboljši: Aleš Bužga s.p. iz Bizovika.

VULKANIZERSTVO Avtousluge , Bužga Aleš , sp. Hruševska cesta 92a 1000 LJUBLJANA. Telefon :, ( 01 ) 548 00 21

Pri meni edini, ki je znal povsem odstraniti vibracije na E39 540i.
UM.design ni aktiven  
Odgovori s citatom
Odgovori   BMWslo > BMW avtomobili > BMW splošno

Orodja teme
Prikaz

Pravila objavljanja
Ne smete objavljati novih tem
Ne smete objavljati odgovorov
Ne smete pripenjati datotek
Ne smete urejati svojih sporočil

BB koda je na voljo
Smeški na voljo
[IMG] koda na voljo
HTML koda ni na voljo

Hitro izbiranje

Vsi časi so GMT +1. Ura je 14:58.

BMWslo © 2001-2014
Forum poganja vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000 - 2014, Jelsoft Enterprises Ltd.