PDA

Ogled polne verzije : Kje se dobro je?

Strani : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

Bavaria fan
21.12.2007, 09:57
Včeraj oz danes ponoči sem se domislil dobre teme. Kaj ko bi vsak ki pozna kakšno dobro restavracijo, picerijo, kiosk napisal kje se kaj dobro je!

Kot že rečeno danes ponoči sem jedel v Celju (nasproti občine) kebab in moram reči, da tako dobrega že dooooolgo nisem jedel :mljask

P.S. Naj popravi nekdo naslov v bolj primeren, ker je še prezgodaj da bi lahko mislil:-D

chuckiBMW
21.12.2007, 10:00
Ja v Celju nam dobro kuhajo in pečejo. :ok Če boš še kdaj v Celju pojdi jest v gostilno Amerika ,še bolj ti pa priporočam Asado v Levcu... to je cirka 4km izven Celja.

M Kompakt
21.12.2007, 10:03
Definitivno priporočam pizzerijo Azur, zelo dobre pice pa še ugodne so. Z veseljem vsakič, ko imam apetit, zavijem tja :ok:mljask

Dark Funeral
21.12.2007, 10:03
pri meni doma :-D

satosari
21.12.2007, 10:13
pri meni doma :-D

O tem sploh ne dvomim:ok

romanno
21.12.2007, 10:17
Mi smo bli včerej v gostilni Skaručna (v Skaručni), sicer je to "slow-food" varjanta, hrane tolk da na koncu že prosiš, naj nehajo nosit! :laugh Dobra pa tudi full...sam ni to tko za vsak dan hodit.
Drugače pa je men v LJ dobra še Casa Nostra v Areni Vodafone, tje vedno hodim na solate...

Falco
21.12.2007, 10:36
Izola, picerija Gušt: http://www.dogaja.se/opis/gust_pizerija_spageterija/9195

Maribor, Ancora Picerija: http://www.rad-dobrojem.si/index.php?key=oceart&id=88

Meni sta ti dve restavraciji najljubši in kadar sem na primorskem se oglasim pri Guštiju, v Ancori pa sem itak vsak teden.:ok

krt
21.12.2007, 10:36
Gostilna pri Cubru na Krizu, je med top ten v Sloveniji

Tudi Cubo ni slab pa se se najdejo dobre restavracije

Backo320ci
21.12.2007, 10:44
1.Gostilna na Pajčni(proti žužemerku) idealno za druzinska srecanja in tradicionalne slovenske jedi
2.Piazza v Bezigradu Italijanske jedi
3.Olimpija Burek v LJ petek,sobota zvecer
4.Azur Dobre pizze
5.Kebab na Trubarjevi 1x na leto
6.Restavracija Špar v city parku - Ko se ti mudi in hoces poceni jesti
7.Kje so pa kakšne balkan jedi na žaru pa ne vem :confused Hodil sem do Jovota pa se je sedaj baje poslabsal, na rozniku nisem bil dolgo casa tako da ne vem..
Ima kdo idejo ker postajam ravno lačen? :ok2

Drugace pa kot predhodniki, Casa nostra je kul :ok

krt
21.12.2007, 10:47
V Trzinu imajo solidne balkanske stvari, tam kjer je bila vcasih Trzinka, mislim, da ima danes drugacno ime, je pa dokaj skrito.

Cad se je pa tudi poslabsal, drag je pa ze tako ali tako

Tomaz40
21.12.2007, 11:01
Pizzerija Botana - Lahovče (cesta med Domžalami in Kranjem v bližini Brnika)

Edina pizzerija, kjer do sedaj nisem bil še nikoli razočaran. Povsod drugje je bilo enkrat super, drugič porazno.

k-lemen
21.12.2007, 11:04
Gostilna Ančka (med Brnikom in Kranjem), odlični štrukli :),
na primorskem pa gostilna v Kortah( drži se gasilskega doma), Korte so nekje me Šmarjem in mejnim prehodom Dragonja.
Pa Kantina Meksikana al kakorkoli se imenuje( zraven Asa)

kanon
21.12.2007, 11:06
Gostilna Ančka (med Brnikom in Kranjem), odlični štrukli :),
na primorskem pa gostilna v Kortah( drži se gasilskega doma), Korte so nekje me Šmarjem in mejnim prehodom Dragonja.

Korte so vas nad Izolo!!!

Plavi
21.12.2007, 11:15
Lj:
Kaval
Cubo
lp

yamasaki
21.12.2007, 11:19
Lj:
Kaval
Cubo
lp

Cubo ni glih za navadne smrtnike,seveda v primerjavi z tukaj navedenimi primerki.:-D

mali
21.12.2007, 11:28
Živ

V Luciji - Zlato sidro.
Pri Ljubljani - Pri Babici.

LP

satosari
21.12.2007, 11:30
V Gorenji vasi v Poljanski dolini Pri Brodarju, zelo dobre pice in ostala hrana:okVmes pa lahko še konje jahate:)

deso
21.12.2007, 11:31
Kebab za tramontano. Ostalo je pa več ali manj že omenjeno.

Марщал
21.12.2007, 11:46
Argentino v BTCju za ljubitelje mesa :mljask:mljask
Pizzerija Gorenc Kranj in Bolero v Naklu
pa na poti na morje ob stari cesti je ena gostilna Na ravni majo kr dobro pa še drago ni

Nixxon
21.12.2007, 11:47
Kolikor sem od parih slišal je pri temle Argentinu še najbolj izstopajoča cena, sam okus in ostalo pa ne tako.

Dark Funeral
21.12.2007, 11:48
V stari gorici, Da Gino in Pizzeria Lampine, Potem je še Basket in Tarantella :ok2

V Venezi pa, Hosteria da Zorzi , San Marco - Calle dei Fuseri :ok

satosari
21.12.2007, 11:50
V Cerknem Pr Jošku:mljask Zelo dobre Pice

Backo320ci
21.12.2007, 11:55
Kolikor sem od parih slišal je pri temle Argentinu še najbolj izstopajoča cena, sam okus in ostalo pa ne tako.

Meni je bilo zelo okusno in vredno vsakega €

joda
21.12.2007, 13:39
Hay!

Sicer dobra tema,samo.....:blabla:-D

Fast food v Ljubljani

Pizzerija............Pizzeria Trta (http://www.trta.si/)
Čevapi&co.........Harabmaša
Riž...................Kitajska zvezda
Mehicano..........Cantina Mexicana (http://www.cantina-mexicana-restaurantes.si/)

o resni prehrani in drugod po Sloveniji pa kdaj drugič:)

lp

joda

romanno
21.12.2007, 14:26

V NM pa je za to Geđo zakon. Njegovi Hajduški Čevapi so zakon. :laugh (meni osebno boljši kot pri Harambaši). :ok

Joco
21.12.2007, 16:33
V Ljubljani Klopčič na Litostrojski malica 2,9€ pa še danes so dajal butelke

e34td
21.12.2007, 16:38
Mene pa zanima kako je kej z uno picerijo Ajda.Od Vranskega proti Celju.

perobmw
21.12.2007, 16:48
MB

pizzerija-la cantina*pod pohorjem*
pizzerija-siciliana*tezno*
pizzerija-sidro,ancora*center*
pizzerija-beli vitez*ptuj*
pizzerija-črni baron*malečnik*

restavracije-vila rustica*borova vas*
restavracije-ancora*center*
restavracije-novi svet*center*
restavracije-strike center*tezno*
restavracije-samsara*center*

kitajska restavracija*brezje*
hamburger-hill*tezno*
sladoled-pikapolonica*center*
burek-totaj*tezno*
lepinje-grill ranca*lent*

off topic:

night club-ROCCO*lent,ptuj*

evo za vsakega nekaj,ko boste v mariboru

BLUE
21.12.2007, 16:48
Mene pa zanima kako je kej z uno picerijo Ajda.Od Vranskega proti Celju.
Nazadnje sem bil pred kakega pol leta tam- dobre pice, prijazne natakarice.
Reče pa se AIDA.

e34td
21.12.2007, 17:32
Nazadnje sem bil pred kakega pol leta tam- dobre pice, prijazne natakarice.
Reče pa se AIDA.

Aida ja.Sva rekla z mojo da se bova enkrat ustavla,ker kadar sem sel mimo je bilo polhno.

Martin E30
21.12.2007, 17:36
še bolš kot kebab, je v cel pleskavica al pa čevapi z kajmakom pr beđetiju na avtobusni postaji:ok

k-lemen
21.12.2007, 17:47
Korte so vas nad Izolo!!!

Morda sem se čudno izrazil. Mislil sem na relaciji Šmarje hrvaška meja je najlažje najti, pride se pa tudi iz drugih koncev tja.

hejhoj
21.12.2007, 18:17
:zmeden sem mislil, da se o hrani pogovarjate, ne o burekih, kebabu in picah.

Winkl
21.12.2007, 18:21
Gostilna Jelen Ljubljana
Srbska kuhinja N°1.
L.P

compadre
21.12.2007, 18:29
na horseburger ("pa vse not") zraven tivolija se pa nobeden ni spomnil, no , vsaj meni je dober :ok

v brežicah pa na tržnici kebab :mljask
pravo hrano ima pa tudi gostilna les na čatežu ob savi :ok

hejhoj
21.12.2007, 18:30
da pristavim svoj loncek: pri planinskem orlu, stahovica

imprezoo
21.12.2007, 19:22

če se ne motim lastnik vozie e92 335 m-paket bele barve...

Drugače pa že kot je Backo320ci rekel picerija piazza za bežigradom na Parmovi svetovna hrana :ok:ok:ok:ok:ok:ok:ok

Ko pa se v jutranjih urah iz klubov odpravimo kam jest je to samo ena in edina ajda nasproti glavne avtobusne postaje, pleskavica,kajmak, luk.......hmmmmmmmmmmmmmmm

mjemec
21.12.2007, 19:34
Meni imajo najboljše pice v Bufu v Kranju, drugače pa je zelo dobro tudi v Argentinotu nasproti Emporiuma - argentinska hrana, v tisti mehiški v CityParku, v Pizeriji Gorjanc v Hotemažah tam pri Kranju - odlični polnjeni kruhki, v Zlati Ribici v Ratečah pri Šk. Loki - kitajska hrana, ... Kar se tiče hitre hrane, je pa nad vsemi Pinky v Kranju, zelo dober kebab mi je pa tudi pri Konkurenci nasproti avtobusne/železniške v Lj :)

uja_m
21.12.2007, 19:35
še bolš kot kebab, je v cel pleskavica al pa čevapi z kajmakom pr beđetiju na avtobusni postaji:ok
al pa puranji zrezek z kajmakom:)pa u Velenju Mladost Burek 2000(z kislo smetano in jajčko):mljask

zigi
21.12.2007, 20:00

jaz tudi :frown :laugh:laugh:laugh

pehtren
21.12.2007, 20:31
Hay!

Sicer dobra tema,samo.....:blabla:-D

Fast food v Ljubljani

Pizzerija............Pizzeria Trta (http://www.trta.si/)
lp

joda

Za pice je Trta res zakon:ok

Kje se pa ta Harabmaša nahaja?

joda
21.12.2007, 21:21
Hay!

Za pice je Trta res zakon:ok

Kje se pa ta Harabmaša nahaja?

200m pred trto:ok2HARAMBAŠA
VRTNA ULICA 8, 1000 LJUBLJANA

lp

joda

pehtren
21.12.2007, 21:29
Hay!

200m pred trto:ok2HARAMBAŠA
VRTNA ULICA 8, 1000 LJUBLJANA

lp

joda

Hvala. :ok:mljask

luka87
21.12.2007, 22:57
:umruodsmeha:umruodsmeha:umruodsmeha:umruodsmeha

No glede hitre hrane je celje z okolico kr ok
Pr občini-kebap
na tržnci-kebap,burger
na avtobusni-pleskavica čevapi

V Šempetru kebap-zelo dober

In konkretna hrana
Za konkretno malco medved v vojniku
in ostali

Martin E30
21.12.2007, 23:04
ja kaj a ni beđeti?

Senna
22.12.2007, 05:20
Zame najboljše pice so v Železnikih,mislim da je pizerija Pri pujsu:-D(naj me kdo popravi,je že kr encajt od tega,ko sem bil tam.)

Drugač pa ko je eden omenjal Botano,mislim da niso več tisto kar so bili včasih,prav tako tudi Tonač pod Krvavcem.

Ma včasih skoraj nisi dobil slabe pice,zadnje čase pa kje dobim prav katastrofo od pice,dobesedno brez okusa,šele ko natrosiš vse možne začimbe,je za pojest.:damn

Aja,kebab v Kamniku(na obvoznici-Perovo)-ooooooo,njami:mljask:ok2

diabolo2
22.12.2007, 08:07
pridite danes v Lendavo restavracijo KRONA. Imam zaključek z mojim kolektivom in bo hrana zelo,zelo dobra...... hehe

hvilu
22.12.2007, 08:22
Podčetrtek - Gostilna Haler (pečena krača, slin)
Brestanica - Gostišče Ribnik (vse vrste rib)

Za Maribor bi še dodal Moja Pizzerija na Pobrežju. Meni osebno najboljše pice v mestu.

Hja, pol bi pa nehu...LP

krt
22.12.2007, 09:06
Drugač pa ko je eden omenjal Botano,mislim da niso več tisto kar so bili včasih,prav tako tudi Tonač pod Krvavcem.

No evo, točno to je res, tam pomoje že vsaj kakšnih 7 let ni več dobrih pic, nažalost jih po mojem mnenju že vsaka druga pizzerija "nažge". Je pa imela to picerijo moja tovarišica iz 1. razreda, ki si je potem kupila Corradota:mljask

Dobre pizze so po mojem mnenju v Kavalu, Subitu, Casa Nostra pa v Mengšu je nekaj, se ne morem spomnit, kako se reče.

Jao, kok že pogrešam res eno dobro slovensko pizzo:frown

BMW_rok
22.12.2007, 09:19

Res je, odlična hrana in ambient :ok Je pa ob nedeljah ponavadi vse zasedeno za kosila, je treba rezervirati prej.

če se ne motim lastnik vozie e92 335 m-paket bele barve...

Prej je imel pa 2 E46 330Ci-ja :)

M power
22.12.2007, 11:27
Res dobre pice ima Bolero v Naklem... nasplosno se pa dobro in veliko naje pri Baronu v Bitnjah... :mljask Klasicno ostarijo bi pa tudi priporocil Gostilno Sonja iz Bistrice pri Podbrezjah, ter Marinsek Slavko v Podbrezjah... :mljask:mljask

joda
22.12.2007, 11:30
Hay!

No evo, točno to je res, tam pomoje že vsaj kakšnih 7 let ni več dobrih pic, nažalost jih po mojem mnenju že vsaka druga pizzerija "nažge". Je pa imela to picerijo moja tovarišica iz 1. razreda, ki si je potem kupila Corradota:mljask

Dobre pizze so po mojem mnenju v Kavalu, Subitu, Casa Nostra pa v Mengšu je nekaj, se ne morem spomnit, kako se reče.

Jao, kok že pogrešam res eno dobro slovensko pizzo:frown

...jap Botana sucks...:blackeye
........trta.......:mljask

lp

joda

///Marky
22.12.2007, 11:49
Pizza burek v Slastu na Slovenski cesti :mljask tam sem ga prvič probal in moram rečt da je izvrsten. Najboljši kebab sem pa jedel v "Belem jezeru", to je na koncu Fužin blizu norišnice :-D

bassko
22.12.2007, 12:04
Včeraj sem bil v mehiški restavraciji Cantina Mexicana na wolfovi v Ljubljani. Lahko samo pohvalim, res, hrana je odlično pripravljena in sem se tudi napokal do amena.:-D:ok

krt
22.12.2007, 12:10
Pa še nekaj za vse slovesnke študente

Upam, da se zavedate, kok je pri nas to super zrihtano. Verjetno ne bom več nikoli toliko po restavracijah jedel, kot pa sem s študentskimi boni.

Vsa čast državi, kar se tega tiče

Senna
22.12.2007, 12:20
Res je, odlična hrana in ambient :ok Je pa ob nedeljah ponavadi vse zasedeno za kosila, je treba rezervirati prej.

Prej je imel pa 2 E46 330Ci-ja :)

Men je dobro tam jest,ko nam pa pripeljejo na šiht malico od tam,je pa že vse postano:damn
drugač pa kr pohvalijo:ok

therion
22.12.2007, 21:53
Še par zadetkov v črno v Mariboru:

Pizza-nujno preverite pizzerijo Pomodoro na Betnavski ulici. Odlična postrežba, pizze pa neopisljive. Zanimiva so olivna olja z dodatki, ki jih ponudijo zraven in te seznanijo o okusih. S česnom, čilijem in ne vem čim še. In tri dodatne omake pridejo vedno zraven. Na nivoju, glede na to, da je fast food.
Prava hrana-zanimiva restavracija s švicarskimi specialitetami Via Mala na cesti 14. divizije. Ambient je sicer katastrofa, ampak zelo domače vzdušje in odlična hrana. Edino cene so malo:confused Pa saj ne greš vsak dan..

pehtren
22.12.2007, 22:44
na horseburger ("pa vse not") zraven tivolija se pa nobeden ni spomnil, no , vsaj meni je dober :ok

Morm rečt da mi tale Horse sploh ne paše zadnje čase, sem jih pojedu res velik, ampak mi vedno manj paše. Grem raje v Mcdonaldsa.:)

Hebel
22.12.2007, 22:59
Priporočam (top of my list):

Za pojedine, kosila in večerje:
Gostilna Pr' Gašperju v Lukovici - porcije da te kap, okus odličen ( naročiš recimo dunajski zrezek, dobiš tazga da krožnik pokrije, pa še enga na vrhu, vsa priloga je na svojih pladnjih, da ne govorim o ljubljanskem zrezku, raznih pečenkah, žar ploščo za dve osebi niso sposobni pospravit 4je konkretni jedci!...) cene pa nizke... je pa treba za vikend rezervirat vsaj 2-3 mesece prej.

Za lakoto pokrit:
Picerija Vili v Mavčičah - fenomenalne pice, Botana, Ljubljanski Dvor ipd, se skrijejo (ok moje mnenje)... konkurenčne cene (npr v Viliju za 6€ dobiš boljše in več, kot v Dvoru za 9€), okus odličen, konkretno se naješ, je kar težko pol domov avto peljat....

če se nahajete v teh koncih, toplo priporočam....

lp

DreamBMW
23.12.2007, 00:29
Pravkar iz MB. Bil v Restavraciji Samsara, tako dobre pice že dolgo nisem jedel,:mljask:mljask:mljask

Bavaria fan
23.12.2007, 12:42
Uf dober odziv :-D Ko sem se prebil čez teh 6 strani sem pa spet lačen ratal.

Zdaj ko je normalna glava lahko še jaz dodam kakšno restavracijo:
- kot je že @hebel rekel Gostilna Pr' Gašperju v Lukovici res dobra hrana in velike porcije
- Via bona na Viču (predvsem za vikend samopostrežna kosila in okusna hrana)
- Čot na Pijavi Gorici ima tudi dobro hrano
- Deset v pol v štepanjskem naselju v Lj - odlična hrana, na izbiro imate čevapčiče, čevapčiče v lepinju, pleskavico, pleskavico v lepinji, kajmak, prebranec potem pa mislim da se skoraj konča. So pa čevapi meni tam fenomenalni.

vlakci
23.12.2007, 19:59
- Mirje v LJ na tržaški (tobačna bus postaja; picerija-špageterija)
- Boter, Vrhnika
- Gušt, Izola (picerija-špageterija)
- Santa Lucia, Lucija(picerija-špageterija)
- San Carlo, Seča (Lucija, picerija-špageterija)
- Kantina, sečovlje (dolina reke dragonje, domača hrana)

pa še kaj bi se našlo, sam se ne spomnem

Dejan-V
23.12.2007, 20:39
No med včerajšnjim brskanjem za kvalitetno hrano smo z družino naleteli na gostilno Pri Tinčku v Šentjakobu. Cene hudo nizke, porcije pa nenormalno velike, cene pa za umret nizke. Če koga več zanima naj se oglasi na PM.LP

bigMIKE
23.12.2007, 20:53
Ljubljana:

Gostilna pri Čadu - to večina itak pozna
Gostilna Kaval - LJ Brod - zlo dobre pizze in italijanska kuhinja
Gostilna Jelen - LJ Šentvid , podobno kot pri Kavalu.

Fajn (za nažret) je pri Jurmanu v Lj-Fužine
Gostilna Krpan - morska hrana LJ-Moste

joda
23.12.2007, 21:01
Hay!

No med včerajšnjim brskanjem za kvalitetno hrano smo z družino naleteli na gostilno Pri Tinčku v Šentjakobu. Cene hudo nizke, porcije pa nenormalno velike, cene pa za umret nizke. Če koga več zanima naj se oglasi na PM.LP

...a ni to na Šmartinki?

lp

joda

nixx
23.12.2007, 21:03
kaj pa kakšna dostava pic na dom...kero picerijo najbolj priporočate?

jetam
24.12.2007, 08:33
Da še jaz pristavim svoj piskerček...

Malo boljše restavracije:
Novo mesto, pri tržnici: Restavracija Sita klapa (malo višje cene, ampak so jedi vredne vsakega centa)
Mirna, Javornik (imajo sicer tudi pizze, ampak raje posežite po čem bolj plemenitem)
Kostanjevica na Krki, Kmečki hram (odličen izbor vin, hrana izvrstna, postrežba na nivoju in seveda čudovit ambient ob reki Krki)
Novo mesto, restavracija Loka (kompleks je razdeljen na 3 dele in v to kategorijo spada skrajno desni del restavracije, za katerega so potrebe predhodne najave, cene so visoke)
Ljubljana, Mana (malo naprej od Petkovškovega nabrežja v smeri Trnovega)
Hrvaška, Rab (center), Restavracija RIO (če imate radi morske zadeve nimate kaj falit)

Pizzerije:
Novo mesto, TPV: Pizzerija Totalka (po moje najboljše pice v Nm)
Novo mesto, Irča vas, Pizzerija Eldorado (meni najboljši pičiči)

Razno:
Kočevje: gozdarska hiša Falkenau (odlična dijvčina)
Novo mesto, Gedžo (balkanska kuhinja, kot je že nekdo omenil so tam hajdušči čevapčiči resnično 1A
Ljubljana: Turška restavracija Yldiz han

Kebab in ostale hitre zadeve:
Lj, Ali baba kebabći, Trg OF (meni najboljši kebab v Lj)
Novo mesto, Slaščičarna Triglav, Glavni trg (po domače pri Šiškotu), dober burek in zelo dobra baklava
Novo mesto: Bršljin, Pajzelc (kebab)

ziggy
24.12.2007, 16:40
Če je kdo mahnjen na kitajsko definitivno Kamnik-Hongkong, s tem da med vikendi obvezno rezervirat, drugač pa za predvsem za študente(ljubljanske) Al Capone Citypark (bon 2,91€-dobiš juho, pico, sok, sladico, s tem da pica je ogromna in zelo okusna, vsaj po mojem skromnem mnenju)

Bavaria fan
24.12.2007, 17:53
Če je kdo mahnjen na kitajsko definitivno Kamnik-Hongkong, s tem da med vikendi obvezno rezervirat, drugač pa za predvsem za študente(ljubljanske) Al Capone Citypark (bon 2,91€-dobiš juho, pico, sok, sladico, s tem da pica je ogromna in zelo okusna, vsaj po mojem skromnem mnenju)

2,71€ če niso slučajno zadnji mesec podražili:ok Hmm no, jaz sem še lačen po tisti pici, čeprav drugi jamrajo kako je velika in jo samo pol pojejo:-D

gape
24.12.2007, 18:04
Pizzerija Kotnik Kr Gora!
Buf nakupovalni središče Supernova Kranj hude lazagne!

bmw330cd
25.12.2007, 15:40
no še jst malo primaknem:
čevapčiči harambaša lj, pizza zlato sidro lucija, pouno dobrih lokalov za večerje v portorožu,morske jedi asado v levcu,slow food skaručna,v velenju mladost na avtobusni(mlad burger),drugače pa če bo kdo iskal kakšno preverjeno restavracijo v beogradu vseh cenovnih razredov in za vse priložnosti naj napiše PS.:)

Jerry
25.12.2007, 17:51
- Deset v pol v sˇtepanjskem naselju v Lj - odlicˇna hrana, na izbiro imate cˇevapcˇicˇe, cˇevapcˇicˇe v lepinju, pleskavico, pleskavico v lepinji, kajmak, prebranec potem pa mislim da se skoraj koncˇa. So pa cˇevapi meni tam fenomenalni.

Olalala, cevapcicev v lepinji pa nisem jedel ze vse odkar so jih v Pomaranci (restavracija v sklopu Mercator cntra Koper) umaknili iz jedilnika :mljask

Imas mogoce tocen naslov ali telefon od te gostilne?

perobmw
25.12.2007, 18:03
Olalala, cevapcicev v lepinji pa nisem jedel ze vse odkar so jih v Pomaranci (restavracija v sklopu Mercator cntra Koper) umaknili iz jedilnika :mljask

če boš kdaj v mariboru se obvezno ustavi na lentu/ob dravi/v grill ranca.si boš prste obliznil.moj mali nasvet:)

krt
25.12.2007, 18:27

Jerry, bivša trzinka, v Trzinu seveda.

Zelo dobro:ok

Bavaria fan
25.12.2007, 22:49

Dobiš PS v roku par dni:ok

Jerry
25.12.2007, 22:55
Dobisˇ PS v roku par dni:ok

Mater, se mi ze zdaj cedijo sline :laugh Hvala tebi in tudi vsem ostalim za napotke, komaj ze cakam da spet enkrat jem dobre cevapcice :metalc

montenegro
25.12.2007, 23:03
Gostilna Pr'žlaht logatec .. porcije več kot velike pa še poceni .. hrana pa vrhunska

Gostišče Bajc - Vrhnika .. dunajski zrezek .. svaka jim čast bolšga v življenju nism jedu velik ..pa za dva ..

Mat xxl
25.12.2007, 23:55
[quote=bigMIKE;576771]Ljubljana:

Gostilna Jelen ni nič kaj podobno kavalu, saj je tam pred vsem odlična srbska hrana, sam Kaval na Brodu je pa tak tak, lahko ok, ali pa tudi ne, ena najboljših domačih gostilen tam daleč na okoli pa je je v Tacnu, pri parkirišču za na Šmarno Goro in sicer Gostilna Pri Koširju z ogromnim senčnim vrtom poleti in igrali, poznana po domači hrani, piščancih ........................
Za moje pojme ena najboljših domačih gostiln v Lj., :ok problem je le, da je težko dobiti prostor ! :frown :ok

BMW-M-POWER
26.12.2007, 00:12
SOFRA ljubljana :ok2:ok2:ok2:ok

montenegro
26.12.2007, 00:15
SOFRA ljubljana :ok2:ok2:ok2:ok

Za to sm tud že slišou, kje približno se nahaja?

BMW-M-POWER
26.12.2007, 00:21
Za to sm tud že slišou, kje približno se nahaja? Če se resnično mislite najesti in svojo boljšo polovico peljati na obilno pojedino je to rešitev za vas, vsakič ko sem blizu ljubljane me to nezgreši za već info me samo vprasajte jo ni jedi da jo nisem tam sprobal. Prva klasa hrana jo daleč okrog ni. Zame je moja gospodinja najboljsa kuharica, ampak to se lahko kosa z njo resnicno! Evo tukaj link pa si poglejte!!

http://www.informacija.net/podrobno.asp?narocnik=2943

Dober Tek!:ok2:ok

BMW-M-POWER
26.12.2007, 00:25
RAJSKO OBLOŽENA MIZA Vas mika bogato obložena miza sočnih jedi izjemnega okusa? Za hedonistične užitke pa potrebujete tudi družbo. V restavracijo Sofra lahko izbrane partnerje povabite na uspešno poslovno kosilo, vaše najdražje pa presenetite z elegantno razkošno večerjo. Lozinka — geslo je mekana rakija. Po pozdravnem aperitivu se lahko prepustite imenitnim jedem. Prva prava izbira je bosanska meza. Kozji sir s planine Vlašič si privoščite ob dimljeni govedini in uštipcih z domačim kajmakom. Potem z žlico zajemite hadžijski čevap ali izjemen zelenjavni afrodiziak bamijo z mesom. Za lahek začetek pa naročite pito zeljanico. Mnoge jedi so ekskluzivno pripravljene in z njimi vam postrežejo le v restavraciji Sofra. Izjemne mešanice orientalskih začimb izbrano poudarjajo sočnost hišnih specialitet. Prevzeli vas bodo kadun butiÄ?i, riževi polpeti z mletim mesom v orientalskih začimbah. Privoščite si šareno dolmo ali japrak od raštike. Obvezna jed pa so sarajevski čevapÄ?iči in zraven somun, velika lepinja, s katero objamete vse slasti z žara ter pomažete sočne oblive in si ob tem nehote oblizujete prste. Trend-ovsko je rdeče vino, zato iz ponud-be izberite hercegovsko vino Blatina. O sladkostih pa … Enako kot baklava in tufahija vas bo očarala aromatična bosenska kava. V Sofri se lahko z zaupanjem prepustite skrivnostnim predlogom ustrežljivih in prijaznih natakarjev, ob večerih pa vas njihovi glasbeniki z dušo svojih glasbil zazibajo v romantično razpoloženje. Rajsko obložena miza, sarajevska sofra, vam je na voljo vsak dan razen nedelje. Svoj zimski vrt razprostira na eni glavnih ljubljanskih avenij, v okolju poslovnega in univerzitetnega središča tik ob Dunajski cesti. Zej sem pa lačen ratal grem mal sarmice jest:ok Pa kako baklavo stolct k jo je u izobilje doma BAJRAM scena!!:-D

montenegro
26.12.2007, 01:08
Kurban Bajram? Ti je ostal kej jagnjetine še? :ok2

BMW-M-POWER
26.12.2007, 01:09
Kurban Bajram? Ti je ostal kej jagnjetine še? :ok2
Nekaj se vecino so starsi rastal ker to je namen tega!:ok2

montenegro
26.12.2007, 01:11
Nekaj se vecino so starsi rastal ker to je namen tega!:ok2

Vem :-D Men ni ostal nič. Mam pa bakljav za izvoz :laugh

BMW-M-POWER
26.12.2007, 01:24
Vem :-D Men ni ostal nič. Mam pa bakljav za izvoz :laugh
Matr jest je pa nisem ljubitelj mam rad samo Albansko k je narejena ko rolada! Tufahija je bolj men osebno!

redox
26.12.2007, 09:11
vam povem par mojih najljubših iz obale.

torej za pice: v luciji santa lucija, v izoli primavera, v kopru pa capris.

v luciji pri tenis igriščih je ribja kantina santa lucija 2, odlična ribja hrana,
in cene niso pretirane.

strojnik
26.12.2007, 09:31
MB

hamburger-hill*tezno*
burek-totaj*tezno*

off topic:

Drugače nisem iz MB ampak na sladoled NUJNO v kavarno Ilich nasproti C&A v centru...majo tako dober sladoled pa take kepice da dol padeš...sploh pa še če to reče gorenjc :metalc

Schnitzer
26.12.2007, 10:05
[quote=bigMIKE;576771]Ljubljana:

Gostilna Jelen ni nič kaj podobno kavalu, saj je tam pred vsem odlična srbska hrana, sam Kaval na Brodu je pa tak tak, lahko ok, ali pa tudi ne, ena najboljših domačih gostilen tam daleč na okoli pa je je v Tacnu, pri parkirišču za na Šmarno Goro in sicer Gostilna Pri Koširju z ogromnim senčnim vrtom poleti in igrali, poznana po domači hrani, piščancih ........................
Za moje pojme ena najboljših domačih gostiln v Lj., :ok problem je le, da je težko dobiti prostor ! :frown :ok

Za pohane pšance se mi raj odločimo mau naprej..čist pod Šmarno goro...gostilna GRAD.
Na gorenjskem...Žirovnica/Trebušnik...če si lačn
V Ljubljani MARN v Rožni dolini (zdej je lastnika in personal zamenu)...hrana res u iber dobra in okusna. Pa še park plac je kr velik.
Za pleske pa čevape je Trzinka itak že omenjena.
Kitajc je pa najbolš na konc naše ulce...Kitajski vrt(bivši gustl)...Vodnikova 240-LJ
hm....pice...ne vem, vsi pr nas mamo radi, da je tut testa mal več...tako da je na prvem mestu Julči...ena družinska, pa še ostane za zvečer pr filmu gledat. (pokličem\naročim\pridem\vzamem)
Dost nedeljskih juter pa obiščem nobel burek na Miklošičevi in popokam 3 za domov.

Za tko u stilu presenečenja je pa "Grof Andeš" na Starem gradu nad Kamnikom enkratna izbira. Je pa treba prej poklicat, da se vsaj prbližn ve, kaj majo za jest...nimajo vsega...je ločeno po dnevih...stil slowfood...kartic nimajo, ker ni telefona, se pravi plačilo z gotovino.

Če pa je kdo, ki ima rad domačo potico, kjer je razmerje testo:fila....1:3 za filo...nej pa v Ljubljani zavije v T"obačno tovarno", pa si jo naroči.

Tortice in sladoledi....welcome to Kresnička na Podutiški v Kosezah...nasproti Mercator centra.

imprezoo
26.12.2007, 11:45
Če se resnično mislite najesti in svojo boljšo polovico peljati na obilno pojedino je to rešitev za vas, vsakič ko sem blizu ljubljane me to nezgreši za već info me samo vprasajte jo ni jedi da jo nisem tam sprobal. Prva klasa hrana jo daleč okrog ni. Zame je moja gospodinja najboljsa kuharica, ampak to se lahko kosa z njo resnicno! Evo tukaj link pa si poglejte!!

http://www.informacija.net/podrobno.asp?narocnik=2943

Dober Tek!:ok2:ok

hrana je res super, tudi tako cene :)

Dejan-V
30.12.2007, 22:17
Fantje kje se na Bledu ali bližnji okolici dobro je (slastičarne izključene)? Da si porcije OK in da se ne bankrotira.

Jerry
30.12.2007, 22:24
Fantje kje se na Bledu ali blizˇnji okolici dobro je (slasticˇarne izkljucˇene)? Da si porcije OK in da se ne bankrotira.

Za Bled z okolico ne vem, ampak ko smo ravno na Gorenjskem, priporocam Vilo Bello (ali Belo - sem pozabil kako se pravilno napise) pri Preddvoru... dobra hrana po normalnih cenah, lepe porcije in cudovit ambient (gostilna in okoliska narava z jezerom vred) :ok

vlakci
30.12.2007, 22:31
Fantje kje se na Bledu ali bližnji okolici dobro je (slastičarne izključene)? Da si porcije OK in da se ne bankrotira.

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.jsp?q=bled+grajska+16&tab=maps

Tam okol desno gor v eno ulco, je ena restauracija (pred vhodom imajo poslikan zid z planinci) in sem večkrat jedel. Hrana OK, cene tud, porcije obilne

Bubrek
30.12.2007, 22:33
Kaval na brodu.
Taverna Bakhus v Žerjavki (zraven smlednika pri medvodah) prvovrstna ribja hrana :)

perobmw
3.2.2008, 15:51
Evo eno srbsko še za Maribor:
-Gala žar(Lent)

jetam
5.2.2008, 19:59
Danes sem malo brskal po spletnih straneh restavracij in sem našel restavracijo Rožmarin v Mariboru (vtis iz same spletne strani je zelo dober). Zanima me kakšne so vaše izkušnje s to restavracijo, morda kaj posebej priporočate iz ponudbe, razmerje kvaliteta/cena... Sam imam spomladi v planu obiskati Maribor z mojo drago in da ne bova šla lačna nazaj, bi se ustavila v tej restavraciji. Se torej splača ali ne?

Blindek
5.2.2008, 21:13
mene pa zanima kje se dobro je v Bohinju z okolico. Grem v kratkem z mojo bojšo polovico za nekaj dni smučat na vogel & co. in nočem tam letat pol dneva samo sem in tja, da najdem eno solidno restavracijo :)

GGREGA
5.2.2008, 21:15
Kaval na brodu.
Taverna Bakhus v Žerjavki (zraven smlednika pri medvodah) prvovrstna ribja hrana :)

malo naprej v Tacnu pa prava domača gostilna s pravo postrežbo
gostilna košir

jetam
5.2.2008, 21:18
Ko boš že na Voglu ti lahko priporočim Planinski dom Merjasec (takoj levo od prve vlečnice, 30 m od hotela). Tam se splača naročiti merjaščev golaž s polento, za sladico pa jabolčni zavitek (štrudl) z vanilijevo polivko (njami). V Stari Fužini je po mojih izkušnjah vredu gostilna Mihovec (dobra domača hrana, čeprav nekoliko skromna ponudba).

Senna
6.2.2008, 03:48
Ko boš že na Voglu ti lahko priporočim Planinski dom Merjasec (takoj levo od prve vlečnice, 30 m od hotela). Tam se splača naročiti merjaščev golaž s polento, za sladico pa jabolčni zavitek (štrudl) z vanilijevo polivko (njami). V Stari Fužini je po mojih izkušnjah vredu gostilna Mihovec (dobra domača hrana, čeprav nekoliko skromna ponudba).

Ti maš pa glih taprav nick za to temo:ok2

jetam
6.2.2008, 16:16
Ti maš pa glih taprav nick za to temo:ok2

Zdi se da je res tako. V resnici mi je ime Matej, ker je bil nick ob prijavi že zaseden, sem zadevo obrnil:). Drugače pa resnično rad dobro in kvalitetno jem:mljask!

perobmw
6.2.2008, 16:54
Danes sem malo brskal po spletnih straneh restavracij in sem našel restavracijo Rožmarin v Mariboru (vtis iz same spletne strani je zelo dober). Zanima me kakšne so vaše izkušnje s to restavracijo, morda kaj posebej priporočate iz ponudbe, razmerje kvaliteta/cena... Sam imam spomladi v planu obiskati Maribor z mojo drago in da ne bova šla lačna nazaj, bi se ustavila v tej restavraciji. Se torej splača ali ne?

Za Rožmarin v Mariboru ne vem:confused

Odvisno kaj imata rada,ker imaš v Mariboru vsega i svašta:eek

jetam
6.2.2008, 16:59
http://www.rozmarin.si/index.php?id=57, to je njihov page! A lahko kaj drugega v tem cenovnem rangu priporočiš?

perobmw
6.2.2008, 17:38
http://www.rozmarin.si/index.php?id=57, to je njihov page! A lahko kaj drugega v tem cenovnem rangu priporočiš?

Sem malo pogledal stran,pa zgleda vse kao neki luksus,če je le tako dobro:confused
Bo treba poskusit:laugh,sicer pa sem bolj mahjen na ribje jedi:ok

Aja v ten cenovnem rangu lahko še samo greš v hotel Habakuk pod Pohorjem:crazy

Ker Rožmarin ima še kar zasoljene cene:eek

alesio
6.2.2008, 17:42
tkole da začnem od začetka,@jetam,falkenau v kočevju ne obstaja več odkar sta se lastnika(mož in žena razšla) in hrana je kap,obstaja pa novi lokal pred kratkim postavljen v samem centru ki je pa na nivoju in se splača tam jest,kar se pa tiče picerij zlato sidro-lucija,san carlo-seča,gušt-izola,pa ne bom komentiral sm delal 10 let na obali(tudi v nekaterih od omenjenih)so bile na nivoju pred par leti,zdaj pa -kap,korte nad izolo so zakon,ribja kantina v portorožu nasproti starega pako-ta,pod spp,malo denarja velke porcije in vedno sveže,gostilna pri jovotu 2km pred šmarješkimi-srbska hrana marende in cene vse ok.cavallino sežana pice vredne denarja,včasih še parencana v kopru(24-365) ma zadnjič sm bil razočaran,capris(kp)dokler je bil vis-a-vis še še ma dans?tko to vem js sto ljudi sto okusov ma za picerije mi lohk verjamete na besedo kr to delam 15 let pa vem kaj je pica kaj pa ne!

jetam
7.2.2008, 09:58
tkole da začnem od začetka,@jetam,falkenau v kočevju ne obstaja več odkar sta se lastnika(mož in žena razšla) in hrana je kap

Hvala za tole informacijo (nazadnje sem bil tam poleti 2007) , da se ne bom zastonj vozil tja! A morda veš kako se imenuje ta nova gostilna v Kočevju, ker bi šel z veseljem sprobat? A vrste hrane so tam podobne kot pri Falkenavu?

Bavaria fan
7.2.2008, 10:48
tkole da začnem od začetka,@jetam,falkenau v kočevju ne obstaja več odkar sta se lastnika(mož in žena razšla) in hrana je kap,obstaja pa novi lokal pred kratkim postavljen v samem centru ki je pa na nivoju in se splača tam jest,kar se pa tiče picerij zlato sidro-lucija,san carlo-seča,gušt-izola,pa ne bom komentiral sm delal 10 let na obali(tudi v nekaterih od omenjenih)so bile na nivoju pred par leti,zdaj pa -kap,korte nad izolo so zakon,ribja kantina v portorožu nasproti starega pako-ta,pod spp,malo denarja velke porcije in vedno sveže,gostilna pri jovotu 2km pred šmarješkimi-srbska hrana marende in cene vse ok.cavallino sežana pice vredne denarja,včasih še parencana v kopru(24-365) ma zadnjič sm bil razočaran,capris(kp)dokler je bil vis-a-vis še še ma dans?tko to vem js sto ljudi sto okusov ma za picerije mi lohk verjamete na besedo kr to delam 15 let pa vem kaj je pica kaj pa ne!

Je bil falkenau takoj za IC proti ljubljani na levi strani v gozdičku? Kjer so imeli svoje čase odlično gobovo juho:mljask Če je to to, vem da je bila par let nazaj tam neka mehiška hrana, lani je bilo pa tako-tako.

mathias
7.2.2008, 10:50
1.Gostilna na Pajčni(proti žužemerku) idealno za druzinska srecanja in tradicionalne slovenske jedi
2.Piazza v Bezigradu Italijanske jedi
3.Olimpija Burek v LJ petek,sobota zvecer
4.Azur Dobre pizze
5.Kebab na Trubarjevi 1x na leto
6.Restavracija Špar v city parku - Ko se ti mudi in hoces poceni jesti
7.Kje so pa kakšne balkan jedi na žaru pa ne vem :confused Hodil sem do Jovota pa se je sedaj baje poslabsal, na rozniku nisem bil dolgo casa tako da ne vem..
Ima kdo idejo ker postajam ravno lačen? :ok2

Drugace pa kot predhodniki, Casa nostra je kul :ok

nekaj od balkanskih jedi maš v ajdi (zraven konkurence pri glavni postaji).

Mat xxl
7.2.2008, 14:36
malo naprej v Tacnu pa prava domača gostilna s pravo postrežbo
gostilna košir

Za tole gostilno Košir oziroma Pri Koširju, ki je v Tacnu takoj, ko greš čez most čez savo na desni, lahko tudi jaz rečem, da je za moje pojme najboljša gostilna z domačo hrano daleč na okoli res super domača hrana in pa ogromen senčen letni vrt, ker pa je poleg parkirišča za na Šmarno goro, greste lahko na pohod tja potem pa nazaj grede na hrano ! :mljask

Blindek
7.2.2008, 16:58
je še kaka dobra blizu vogla oz ukanc?

Da še jaz prispevam kje se dobro. Odlične jedi majo tudi v Razkrižju, gostiščne na gmajni, točen naslov Razkrižje 21B :ok

e34td
7.2.2008, 19:06
je še kaka dobra blizu vogla oz ukanc?

Da še jaz prispevam kje se dobro. Odlične jedi majo tudi v Razkrižju, gostiščne na gmajni, točen naslov Razkrižje 21B :ok

Sam je pa tud res,da majo bl k ne vedno guzvo.

Drgac smo bli pa mi zadnjic v Ankaranu in moram povedat,da sm jedel res dobre polnjene kalamare v smetanovi omaki in odlicno gobovo zupo in sicer v Stari gostilni.Majhna simpaticna gostilnica,postrezba res dobra,hrana ena A,cena se kar ugodna,glede na kraj.In hrano smo zelo hitro dobili,tako da priporocam.:ok

Zato pa nepriporocam Gostilne Tusek.Smo bli kaksen mesec nazaj na izletu v tistih koncih,pa smo na priporocilo sli tja jest.Smo narocili govejo zupo,ki jo je bilo kolicinsko dosti,vendar brez okusa po govedini.Omaka na zrezkih je bila pogreta in not sami sampinjoni.Sej je bila gobova,vendar bi pricakoval malo vec vrst gob.Stolcek za otroka imajo,vendar ni usnjenega pascka in citiram natakarico:"Se nam je ze zgodilo da je otrok padel iz stolcka.":eek:eek:eek

Mislim halo,a ni pol ze cas,da se nabavi ta usnjeni pas,ki je verjetno res hudo draga zadeva.:napaka

No,tok za enkrat.

alesio
7.2.2008, 19:42
ja falkenau je ob cesti na desno preden prideš v kočevje v gozdičku ma so novi lastniki pa to niti od daleč ni več to,kok pa se nova gostilna imenuje pa ne vem povem pa vam kok se pride do nje torej:se pelješ v kočevje,greš mimo mol-a,mimo lidl-a,prideš v križišče greš desno,naslednje križišče levo in naravnost bodi pozoron na cvetličarno (POŽAR) na desni strani ceste,novi lokal se je skoraj drži,tisti ki ste že bili v kočevju boste vedeli da je bila tam opuščena vila zdaj je pa obnovljena,hrana pa na nivoju če pa ne najdeta pa pokličte svobodno mene osebno sm 24-365,pa kočevje je moje rodno mesto vas bom sigurn znal usmert bp

Warden
7.2.2008, 21:40
:ok:okmene pa zanima kje se dobro je v Bohinju z okolico. Grem v kratkem z mojo bojšo polovico za nekaj dni smučat na vogel & co. in nočem tam letat pol dneva samo sem in tja, da najdem eno solidno restavracijo :)

V Bohinju v Rupi, gostilna Rupa in nasproti vrhunska picerija. Greš čez most pri Sv. Janezu (pri Hotelu Jezero), skozi Staro fužino ene 3 vasi naprej smer Jereka - Pokljuka. Legendarna gostilna že dolgo let. Priporočam :ok:ok.

Pri Bledu, gostilna v Bohinjski Beli, hvalijo :ok.

Vintgar Radovne pri Bledu, gostilna pred sotesko reke Radovne, odlične jedi s poudarkom na sladkovodnih ribjih jedeh. Zelo priporočam :ok:ok.

V Radovljica je vrhunska gostilna v centru nasproti avtobusne postaje - dol padeš od prijetnega ambienta :ok:ok:ok. Je pa v Radovljici še ena zelo dobra, gostilna Lectar :ok:ok.

Info tudi v turističmih birojih.

Jerry
8.2.2008, 02:48
kar se pa ticˇe picerij zlato sidro-lucija,san carlo-secˇa,gusˇt-izola,pa ne bom komentiral sm delal 10 let na obali(tudi v nekaterih od omenjenih)so bile na nivoju pred par leti,zdaj pa -kap,korte nad izolo so zakon,ribja kantina v portorozˇu nasproti starega pako-ta,pod spp,malo denarja velke porcije in vedno svezˇe,gostilna pri jovotu 2km pred sˇmarjesˇkimi-srbska hrana marende in cene vse ok.cavallino sezˇana pice vredne denarja,vcˇasih sˇe parencana v kopru(24-365) ma zadnjicˇ sm bil razocˇaran,capris(kp)dokler je bil vis-a-vis sˇe sˇe ma dans?tko to vem js sto ljudi sto okusov ma za picerije mi lohk verjamete na besedo kr to delam 15 let pa vem kaj je pica kaj pa ne!

Odlicno, ravno enega poznavalca hrane na primorskem rabimo :)

Vem da si picopek, ampak a mogoce poznas tudi kaksne dobre gostilne (ne pizzerije)? Rabil bi dva ali tri naslove v Kopru in bliznji okolici (najvec 15 minut voznje iz Kopra). Do zdaj je bila tam okoli po mojih izkusnjah dalec najboljsa gostilna MOHOREC, Kubed 66a, Gracisce (noro dobre divjacinske jedi, nepozabna gobova juha, sveza zelenjava in se topel domac kruh direkt iz pecice - njam! :mljask), a so ravnokar zaprli vrata do novembra :jok :jok :jok S punco in njeno hcerko veckrat hodimo tudi v Capris, kjer se mi zdijo pizze in druga hrana se kar OK, sem bil pa ze tolikokrat tam, da sem se jih prenajedel :blackeye Torej ce kdo ve za kako res dobro gostilno na koprskem (cena ni problem, ceprav onih fancy restavracij, kjer dobis na kroznik za dve zlici veliko moderno skulpturo ne maram) se toplo priporocam, ker ima punca kmalu rojstni dan in bi jo rad povabil na eno res dobro kosilo... :ok

Jerry
8.2.2008, 03:04
No pa se malo o kitajskih restavracijah, ki si tudi zasluzijo da jih omenimo, pa v tej temi kolikor se spomnim o njih ni bilo kaj dosti povedanega.

O kitajcih in kitajski kuhinji je dostikrat slisati, da pri njih vladajo pomanjkljivi higijenski standardi. Koliko je to res ali ne ne vem, je pa dejstvo, da me je po obiskih pri njih ze parkrat bolel zelodec. Najslabsa je po mojem mnenju restavracija v Siski zraven LPP, tam je ze inventar zelo zanemarjen, fasal pa sem tudi prej omenjeno zastrupitev. Torej odsvetujem. Izpostavil pa bi restavraciji v Kamniku in ob glavni cesti proti Skofji Loki, kjer si za cistoco in postrezbo zasluzijo 10-ko, hrana je pa tudi bozanska :mljask O Kamniku krozi zanimiva zgodbica in sicer imajo tam baje hudo strogega sanitarnega inspektorja (inspektorico?), ki se ga vsi tako bojijo, da skrbijo za cistoco 200 na uro :laugh

Ce se nikoli niste probali kitajske hrane, delate veliko napako in jo cimprej poskusite :metalc Hrana je prilagojena evropskemu okusu in z avtohtonimi kitajskimi jedmi nima kaj dosti veze (mislim da oni kako raco ali piscanca jejo mogoce enkrat na mesec, pri nas pa si brez teh jedi obiska pri cing-cong-cangih prakticno sploh ne moremo zamislit :skrbast), vseeno pa so njihove okusi in zacimbe za zacetnika precej mocni, tako da svetujem malo previdnosti... ko se enkrat navadis in ves katero omako izbrat da ni prevec pekoca, je pa ZAKON :ok

Senna
8.2.2008, 04:30
No pa se malo o kitajskih restavracijah, ki si tudi zasluzijo da jih omenimo, pa v tej temi kolikor se spomnim o njih ni bilo kaj dosti povedanega.

O kitajcih in kitajski kuhinji je dostikrat slisati, da pri njih vladajo pomanjkljivi higijenski standardi. Koliko je to res ali ne ne vem, je pa dejstvo, da me je po obiskih pri njih ze parkrat bolel zelodec. Najslabsa je po mojem mnenju restavracija v Siski zraven LPP, tam je ze inventar zelo zanemarjen, fasal pa sem tudi prej omenjeno zastrupitev. Torej odsvetujem. Izpostavil pa bi restavraciji v Kamniku in ob glavni cesti proti Skofji Loki, kjer si za cistoco in postrezbo zasluzijo 10-ko, hrana je pa tudi bozanska :mljask O Kamniku krozi zanimiva zgodbica in sicer imajo tam baje hudo strogega sanitarnega inspektorja (inspektorico?), ki se ga vsi tako bojijo, da skrbijo za cistoco 200 na uro :laugh

Ce se nikoli niste probali kitajske hrane, delate veliko napako in jo cimprej poskusite :metalc Hrana je prilagojena evropskemu okusu in z avtohtonimi kitajskimi jedmi nima kaj dosti veze (mislim da oni kako raco ali piscanca jejo mogoce enkrat na mesec, pri nas pa si brez teh jedi obiska pri cing-cong-cangih prakticno sploh ne moremo zamislit :skrbast), vseeno pa so njihove okusi in zacimbe za zacetnika precej mocni, tako da svetujem malo previdnosti... ko se enkrat navadis in ves katero omako izbrat da ni prevec pekoca, je pa ZAKON :ok

Jerry,ko slišim za kitajsko restavracijo,najprej na podgane pomislim:-D
Mene so samo2× notri vidl,pa ne vem kdaj bom šel naslednjič,ker jest pravim,čez prašiča ga ni:ok2(mislim na pečenko,zrezki...,da ne bo pomote)

krt
8.2.2008, 06:27
Izpostavil pa bi restavraciji v Kamniku

res je najboljša, pa to ne samo po mnenju mnogih ampak tudi po mnneju profesionalnih ocenjevalcev (ocene v deku), ki so jim dali mislim, da same 5ke in je edina Kitajska sploh, ki jo priporočajo.

Pa še zelo prijazni so (kot vsi Azijci nasploh)

alesio
8.2.2008, 08:45
@jerry stara gostilna (tako se imenuje) v Kortah nad izolo je vedno zadetek v polno,ponudba ni ogromna,kar pa majo je pa vedno ena a(biftek, ramstek,kalamari,rižote,pašte,njoki z zajcem ali divjačino,....)pa še pa še,le v nedeljo znat bit polno italjanov tok da se je dobro prej najavit in v torek imajo zaprto,ribja kantina v portorožu pod splošno plovbo je tud ena od dobrih varijant,restavracija na go-cart pisti v luciji tud ni slaba(žar in podobno),restavracija SKIPER v kopru na starem vhodu v luko(nasproti kina na drugi strani pod cesto)je mal višji rang ma ribja juha in poprov steak sta neprekosljiva,sladica pa da te kap,sicer pa maš mojo tel.,pa me pokliči če ne boš kej najdu

alesio
8.2.2008, 08:46
@senna točno tko,zame je pujs KRALJ živali!

Jerry
8.2.2008, 17:52
@jerry stara gostilna (tako se imenuje) v Kortah nad izolo je vedno zadetek v polno,ponudba ni ogromna,kar pa majo je pa vedno ena a(biftek, ramstek,kalamari,rizˇote,pasˇte,njoki z zajcem ali divjacˇino,....)pa sˇe pa sˇe,le v nedeljo znat bit polno italjanov tok da se je dobro prej najavit in v torek imajo zaprto,ribja kantina v portorozˇu pod splosˇno plovbo je tud ena od dobrih varijant,restavracija na go-cart pisti v luciji tud ni slaba(zˇar in podobno),restavracija SKIPER v kopru na starem vhodu v luko(nasproti kina na drugi strani pod cesto)je mal visˇji rang ma ribja juha in poprov steak sta neprekosljiva,sladica pa da te kap,sicer pa masˇ mojo tel.,pa me poklicˇi cˇe ne bosˇ kej najdu

Hvala, bom preveril tole kar si mi priporocil :ok

Pujs je pa tudi zame zakon, ampak saj veste kako je, vsega dobrega se enkrat prenajes in je treba vcasih malo zamenjat... kitajci razne gaga-je in kikiriki-je pripravijo tako bozansko, da ne zaostajajo dosti za svinjino ali pa jo vcasih celo prehitijo :ok2

hejhoj
9.2.2008, 12:40
v kamniku sta dve kitajski? katera torej, tista bolj v centru ali tista ob cesti proti tuhinjski dolini?

krt
9.2.2008, 13:08
v kamniku sta dve kitajski? katera torej, tista bolj v centru ali tista ob cesti proti tuhinjski dolini?

tista v Duplici

alesio
12.2.2008, 20:30
@jerry si kej preiskusu,me zanima če ti je blo všeč

Dejan-V
12.2.2008, 20:40
@Jerry Jaz bi ti svetoval gostišče Ražman v Gračišču (pot ti je poznana, glede na to da si že bil na tistem koncu), hrana je super odlična, vedno sveža, porcija je dovolj velika, cene pa človeške, v ponedeljek je zaprto drugače pa imajo "fajront" od 18.02.-6.3., drugače so vedno tam. Skratka zelo priporočam, pa še lokacija je zelo lepa, v osrčju narave.

Drugače pa mi je izredno simpatična tudi Ribja kantina v Portorožu poleg Mehiške restavracije, kjer imajo res dobro hrano, ogromne porcijel, cene so pa tudi znosne.

LP

Bavaria fan
13.2.2008, 14:00
"fajront"

:puzzled Kaj pa je to?

Drugače dobra gostilna je pa tudi Šikar ali Šiker (nevem točno) za Mariborom, proti Lenartu, predvsem šarlota:mljask

perobmw
13.2.2008, 16:19

Drugače dobra gostilna je pa tudi Šikar ali Šiker (nevem točno) za Mariborom, proti Lenartu, predvsem šarlota:mljask

:ok:ok

Jerry
13.2.2008, 18:06

Jaz lahko pohvalim tisto v centru, v oni drugi niti se nisem bil.

Jerry
13.2.2008, 18:09
@jerry si kej preiskusu,me zanima cˇe ti je blo vsˇecˇ

Nisem, ker moja dela tudi ob nedeljah in konca tako pozno, da se nama potem ni dalo vozit naokoli in iskat gostiln :blackeye Sva sla potem kar v kitajsko (ki je btw. tudi v Kopru OK) :skrbast

Bom pa vsekakor cim bo cas malo raziskoval in javim, kako je bilo :ok

Jerry
13.2.2008, 18:12
@Jerry Jaz bi ti svetoval gostisˇcˇe Razˇman v Gracˇisˇcˇu (pot ti je poznana, glede na to da si zˇe bil na tistem koncu), hrana je super odlicˇna, vedno svezˇa, porcija je dovolj velika, cene pa cˇlovesˇke, v ponedeljek je zaprto drugacˇe pa imajo "fajront" od 18.02.-6.3., drugacˇe so vedno tam. Skratka zelo priporocˇam, pa sˇe lokacija je zelo lepa, v osrcˇju narave.

Drugacˇe pa mi je izredno simpaticˇna tudi Ribja kantina v Portorozˇu poleg Mehisˇke restavracije, kjer imajo res dobro hrano, ogromne porcijel, cene so pa tudi znosne.

LP

Hvala #2, bomo probali tudi to, cim bo malo vec casa za gurmanske uzitke :)

Dominus
13.2.2008, 18:53
Do zdaj je bila tam okoli po mojih izkusnjah dalec najboljsa gostilna MOHOREC, Kubed 66a, Gracisce (noro dobre divjacinske jedi, nepozabna gobova juha, sveza zelenjava in se topel domac kruh direkt iz pecice - njam! :mljask)

To morem potrdit :mljask
(pa še blizu mene je)

e34td
27.3.2008, 15:42
Da obudim to temo,ker je dobro zastavljena.Ce v Celju kdo rabi dobro torto,jo dobi v slascicarni jelka.Jest sem sel iz Cerknice po torto in nisem bil razocaran.Tko da priporocam.:ok

Aja,majo dostavo.

alesio
3.4.2008, 08:34
tako v ponedelek sva bila z ženo zopet v kortah in lahko povem da je bil biftek ko grom pa kalamari in ribja juha tud,jabolčna krostata je bla pa tko velka da sva oba komej zmazala eno porcijo!

Bavaria fan
3.4.2008, 10:24
tako v ponedelek sva bila z ženo zopet v kortah in lahko povem da je bil biftek ko grom pa kalamari in ribja juha tud,jabolčna krostata je bla pa tko velka da sva oba komej zmazala eno porcijo!
Tudi moj dedi hodi s svojo punco v korte in sta oh in spljoh zadovoljna.

perobmw
9.6.2008, 19:32
MB

hamburger-hill*tezno*
burek-totaj*tezno*

off topic:

Da dodam:
-Srbska Orient(desni breg Drave):ok

Aja pa Žajfa na Lentu,imaš vsega in svašata.

wtf
9.6.2008, 19:34
Orient pa je res krasen.. edino porcije so meni premajhne :ok :)

Blindek
9.6.2008, 19:35
kaj pa galea II v mb? Meni je mehiška zelo dobra :)

ali pa Sidra pri kamnici :ok

in pa v Beltincih zraven Spara - pizzerija Herbek, je tudi dobra restavracija, porcije velike, cena dobra, hrana dobra

perobmw
9.6.2008, 19:41
Orient pa je res krasen.. edino porcije so meni premajhne :ok :)

Ja malo se še doma najej:laugh

e34td
9.6.2008, 19:45
in pa v Beltincih zraven Spara - ne spomnim se točnega imena, je tudi dobra restavracija, porcije velike, cena dobra, hrana dobra

No ja,ko sem bil jaz,ni bilo dobro.
Na zacetku je bilo,potem ne vec.A ni Herbek al neki tazga.

perobmw
9.6.2008, 19:46
kaj pa galea II v mb? Meni je mehiška zelo dobra :)

ali pa Sidra pri kamnici :ok

in pa v Beltincih zraven Spara - pizzerija Herbek, je tudi dobra restavracija, porcije velike, cena dobra, hrana dobra

Mehiška:eek,pojdi v špansko Ole(pobrežje)pa poročaj,da vidimo, če je res tako dobro,kot reklame:mljask

Warden
9.6.2008, 19:47

Je slovela po lokalnih jedeh in po bograču, ki pa pred nekaj meseci ni bil prebavljiv - nek nov recept" ali "kuhinja". Nisem bil zadovoljen :frown

wtf
9.6.2008, 19:49
Meni se zdi da je šiker.. sem bil pred časom... no.. tam pa so porcije res ogromne in sem se najdel do sitega :) pa še zelo dobra hrana :)

Blindek
9.6.2008, 19:50
e34td nevem, jaz sem bil nedolgo nazaj na lignjih in je bilo tako kot na začetku. Mogoče začasno bolan kuhar ali kaj podobnega?

herbek je ja, sem se spomnil potem

perobmw bom šel ta teden probat :)

Mat xxl
9.6.2008, 19:55
Kaj pa svetujete na obali ?

Poznam Sidro, Lucija, Oljka Portorož, Miranda, Ivo Piran, Ribič Seča, Jasna, Pri Sonji Izola, Korte 2 x .. Od vseh teh priporočam le Oljko (žar) morda Sonjo (pa ne za ribe bolj za ribjo juho in meso)...

Ali svetujete še kaj na obali, pa da je cena / postrežba in kvaliteta na nivoju, in v pravih razmerjih, pa da ne skačejo okoli Italijanov, kot opice, naše ljudi pa pustijo čakati:crazy

Zelo bom vesel za kak pameten nasvet !

e34td
9.6.2008, 20:24

Poznam Sidro, Lucija, Oljka Portorož, Miranda, Ivo Piran, Ribič Seča, Jasna, Pri Sonji Izola, Korte 2 x .. Od vseh teh priporočam le Oljko (žar) morda Sonjo (pa ne za ribe bolj za ribjo juho in meso)...

Ali svetujete še kaj na obali, pa da je cena / postrežba in kvaliteta na nivoju, in v pravih razmerjih, pa da ne skačejo okoli Italijanov, kot opice, naše ljudi pa pustijo čakati:crazy

:)
Sam je pa tud res,da majo bl k ne vedno guzvo.

Drgac smo bli pa mi zadnjic v Ankaranu in moram povedat,da sm jedel res dobre polnjene kalamare v smetanovi omaki in odlicno gobovo zupo in sicer v Stari gostilni.Majhna simpaticna gostilnica,postrezba res dobra,hrana ena A,cena se kar ugodna,glede na kraj.In hrano smo zelo hitro dobili,tako da priporocam.:ok

Pa drugace ni Ankaran ampak Piran.

mikiE30
9.6.2008, 22:11
fantje ČAD pod rožnikom-prava sbrska kuhinja.

jetam
9.6.2008, 22:14
fantje ČAD pod rožnikom-prava sbrska kuhinja.

A to je mišljeno kot Gostilna pod Rožnikom, al je to nekaj drugega česar ne poznam?!

Blindek
9.6.2008, 22:23
Mat xxl to misliš staro oljko v portorožu? Tam je res dobro

pa ono si mislil tudi zlato sidro? Dobra pica :-D

Austin Powers
9.6.2008, 22:47
Tudi moj dedi hodi s svojo punco v korte in sta oh in spljoh zadovoljna.

Tole se pa full frajersko sliši! :metalc
LP
Austin

Mat xxl
9.6.2008, 22:48
Mat xxl to misliš staro oljko v portorožu? Tam je res dobro

pa ono si mislil tudi zlato sidro? Dobra pica :-D

:ok
Točno, ampak iščem še kaj tam doli, ker večinoma te izven sezone kar postrežejo, v sezoni je pa žal bolj za :jok, pa cene nekateri navijejo čez vse meje, nekateri pa se pokvarijo, npr picerija Santa Lucija ..... tako, da se zmeram išče kaj novega !

Austin Powers
9.6.2008, 22:49
A to je mišljeno kot Gostilna pod Rožnikom, al je to nekaj drugega česar ne poznam?!

Jap. ;)
LP
Austin

Austin Powers
9.6.2008, 22:51

Okrepčevalnica Nova vas, Medoš Moreno. Don't be fooled by the name. ;)
Všeč so mi žmoftne oštarijce, kjer pri šanku za mizo staroselci igrajo briškulo, zgoraj se pa strežejo izredno lepi primerki divjakov... ;)
Poskusi, ne bo ti žal.
LP
Austin

Blindek
9.6.2008, 22:53
Mat xxl meni pa se je v teh dveh lani nasred sezone zdela postrežba zelo dobra, čeprav sem mislil da ravno do enega 20letnega fanta in punco ne bodo tako, ker včasi če si mlad te sploh šmirglajo ne, čeprav si enakovredna stranka, ki včasi spije še kaki pir več :-D

še posebaj v zlati sidri sem bil zelo presenečen nad postrežbo, ki je bla odlična:ok

Austin Powers
9.6.2008, 22:54
Mi smo bli včerej v gostilni Skaručna (v Skaručni), sicer je to "slow-food" varjanta, hrane tolk da na koncu že prosiš, naj nehajo nosit! :laugh Dobra pa tudi full...sam ni to tko za vsak dan hodit.
Drugače pa je men v LJ dobra še Casa Nostra v Areni Vodafone, tje vedno hodim na solate...

Skaručna je TOP. Je pa tako - za obed si je treba vzet VSAJ 8 ur, raje 12. Za dvakrat letno ZAKON.
Pa TAXI za domov je tudi MUST.
Je pa tale oštarijca, vsaj na moji listi, na top 10 lestvici v SLO.
LP
Austin

Austin Powers
9.6.2008, 22:56
Cubo ni glih za navadne smrtnike,seveda v primerjavi z tukaj navedenimi primerki.:-D

CUBO je trendi nadstandardna italijanska restavracija, pa recimo raje BISTRO.
Zakaj pa ni za navadne smrtnike? Jaz sem jih že nekajkrat obiskal, pa spadam med čist navadne smrtnike...
LP
Austin

Austin Powers
9.6.2008, 22:59

Po treh obiskih lahko rečem, da se ne motiš. Cene me niti niso motile, me je pa motil odnos natakarjev/ic. Po dobrem letu bom počasi spet zavil k njim, da vidim, če so se zadeve že kaj spremenile. Vsekakor je pa ambient impresiven. Projekt pa glomazen.
LP
Austin

Austin Powers
9.6.2008, 23:01

Ko se srečava, imaš v dobrem en kvartin! ;)
LP
Austin

joda
9.6.2008, 23:35
Hay!

velika pica
pleskavica 2 kosa z prilogami (čebula,senf aivar,majoneza,solata)
velika porcija pomfija
10 kosov domačega kruha
ice tea
coca cola
Marlboro
15,5€:ok2

lp

joda

Austin Powers
9.6.2008, 23:38
Bistvo tvojega posta pa je očem skrito?
Ali morda pričakuješ, da te bo zdaj 50 forumašev vprašalo KJE, KJE, KJE?
LP
Austin

joda
9.6.2008, 23:42
Hay!

Bistvo tvojega posta pa je očem skrito?
Ali morda pričakuješ, da te bo zdaj 50 forumašev vprašalo KJE, KJE, KJE?
LP
Austin

...sorry spregledal:napaka....Pizzerija in gostilna v Radečah ob glavni cesti.Ime pozabil vendar je samo ena:ok2

lp

joda

krt
10.6.2008, 05:13
Je pa na forumu tudi dosti tega, o čemer so jedci pisali v Delu in sicer, da je veliko slovencem edino to pomembno, da je poceni in veliko, pa četudi ima vse isti okus:dead

M power
10.6.2008, 07:38
Hay!

velika pica
pleskavica 2 kosa z prilogami (čebula,senf aivar,majoneza,solata)
velika porcija pomfija
10 kosov domačega kruha
ice tea
coca cola
Marlboro
15,5€:ok2

lp

joda

OT: vztrajno in uspesno masakriras slovnico...

Drugace bi pa rekel, da je to ekstremno poceni... mogoce z vzrokom?

joda
10.6.2008, 08:03
Hay!

Je pa na forumu tudi dosti tega, o čemer so jedci pisali v Delu in sicer, da je veliko slovencem edino to pomembno, da je poceni in veliko, pa četudi ima vse isti okus:dead

...se strinjam z teboj:ok....ampak glede na to,da sem pri hrani zelo izbirčen.....če bi bilo v mojem primeru tako,bi prej kritiziral ali pa sploh nič napisal....

OT: vztrajno in uspesno masakriras slovnico...

Drugace bi pa rekel, da je to ekstremno poceni... mogoce z vzrokom?

Pizza 4€,(iz "kmečke" peči) pleskavici 4,4€, pomrfi 1,6€,po 1,5€ ledeni čaj in Coca cola ter cigateri

...in glede,da sem pred dnevi delal kalkulacijo koliko stane priprava ene pizze brez dela moram reči le da so pri pizzah že pri tej ceni % ogromni zaslužki,kaj šele pri tistih cenah v Ljubljani

lp

joda

krt
10.6.2008, 08:07
Hay!
...se strinjam z teboj:ok....ampak glede na to,da sem pri hrani zelo izbirčen.....če bi bilo v mojem primeru tako,bi prej kritiziral ali pa sploh nič napisal....

Sej, da ne boš mislil, da sem s tem na tebe ciljal

Drugače pa prekleto pogrešam slovenske restavracije, če pa nimamo pri nas res top hrane pa tudi nevem.

mikiE30
10.6.2008, 09:57
@jetam-tako je gostilna pod rožnikom,po domače ČAD

Bavaria fan
10.6.2008, 10:26
Tole se pa full frajersko sliši! :metalc
LP
Austin
Ko je bil star 79 ali 80 mu je umrla žena, in čez pol leta so se že začele zmenkarije. Mislim, da nebom jaz v celem življenju zamenjal toliko žensk, kot jih je on v pol leta:-D Je zbirčen ko ... in hotel je čimmlajšo. Najmlajša je bila okoli 55, pa je hotel še mlajšo:laugh Zdaj je pa našel eno in sta skupaj že dobri 2 leti:ok2

Austin Powers
10.6.2008, 10:52
Ko je bil star 79 ali 80 mu je umrla žena, in čez pol leta so se že začele zmenkarije. Mislim, da nebom jaz v celem življenju zamenjal toliko žensk, kot jih je on v pol leta:-D Je zbirčen ko ... in hotel je čimmlajšo. Najmlajša je bila okoli 55, pa je hotel še mlajšo:laugh Zdaj je pa našel eno in sta skupaj že dobri 2 leti:ok2

Šmeks! :cool
LP
Austin

MaLa
10.6.2008, 11:53
Daleč najboljša mehiška restavracija....nahaja se v Portorožu....http://www.robot.si/Papa/Index.htm

perobmw
10.6.2008, 15:26
Daleč najboljša mehiška restavracija....nahaja se v Portorožu....http://www.robot.si/Papa/Index.htm

Se je pa v Mb-ju tudi:laugh Samo ne vem,če ni zaprto.Bila je pa vedno čaga.

Sem že čisto pozabil.Thx:ok

MaLa
10.6.2008, 15:36
Se je pa v Mb-ju tudi:laugh Samo ne vem,če ni zaprto.Bila je pa vedno čaga.

Sem že čisto pozabil.Thx:ok

Še dobr da sm ti osvežila spomin:laugh:laugh

Nixxon
18.6.2008, 14:04
Za spremembo kje se malo naje: home delivery iz Coccinelle, chickenburger. Zgleda kot 20 col guma na 13 col feltni. In tole je vredno 7€. :crazy
zy

MIHOLD
18.6.2008, 14:17

Bil enkrat in ne grem nikoli več. Sicer na bone ampak vseeno postržba nikakva pa tudi dobro ni bilo nevemkako.

MIHOLD
18.6.2008, 14:21
Drugače pa za ribje jedi priporočam gostilno Sidro v Izoli.

6oseb:

Hladna predjed:slane ribe, lignji, bakala, hobotnica...2 pladnja vsega skupaj

Potem pa:

2x rižota s škampi
1x špageti z morskimi sadeži
1x čevapi
2x polnjeni lignji z šunko in sirom
1x solata
1/4 l vina
1x veliko pivo
1x schweppes bitter lemon
1x cockta
2x voda z okusom

vse skupaj 92€

perobmw
18.6.2008, 15:53
Za spremembo kje se malo naje: home delivery iz Coccinelle, chickenburger. Zgleda kot 20 col guma na 13 col feltni. In tole je vredno 7€. :crazy
zy

:mljask :laugh

MaLa
18.6.2008, 16:03
Bil enkrat in ne grem nikoli več. Sicer na bone ampak vseeno postržba nikakva pa tudi dobro ni bilo nevemkako.

Jaz sem imela vedno dobre izkušnje..postrežba je bila vedno uredu..hrana tudi(vsakič sem namreč naročila kaj drugega) zaenkrat je bilo super:ok

Sicer pa vsak ima svoj okus...:-D

MaLa
18.6.2008, 16:04
zy

To pa je blo kosilo...za pičančka:crazy:crazy

joda
18.6.2008, 16:10
Hay!

zy

:mljask:mljask:mljask:mljask njamsiii!:-D:-D:-D

lp

joda

Nixxon
19.6.2008, 06:39
Hehe, dober photoshop. :-D

Senna
19.10.2008, 18:19
Pri meni doma se dobro je:ok2

Probite to:

Cca 4 jajca ubij u posodo in dodaj dobro polovico do celo čebulo nasekano na končke in posoli.Nato vse skupaj zmešaj in daj v ponev peči kot omleto.Po okusu lahko še malo posolite in jejte z frišnmu kruhom:ok2

Ma nimaš bolšga.

perobmw
19.10.2008, 18:23

Probite to:

Cca 4 jajca ubij u posodo in dodaj dobro polovico do celo čebulo nasekano na končke in posoli.Nato vse skupaj zmešaj in daj v ponev peči kot omleto.Po okusu lahko še malo posolite in jejte z frišnmu kruhom:ok2

Ma nimaš bolšga.

Zabavaš:laugh--črni ali beli kruh

RS6
19.10.2008, 18:37
ČAD je res odlična gostilna (pod rožnikom)
Drugače pa ob Ljubljanici blizu križank (malo težje se najde) je Harambaša..
Najbolši oz. pravi čisto pravi čevapi..
10 čevapov v lepinji je 5.50€
5 čevapov v lepinji pa 3..50€
Imate še suđukice oz. nekaj takega.. to so une pekoče klobasice in še 2 taki serbski jedi ;)

Našel celo podatke :)
Vrtna ulica 8
041 843 106 -> nisem 100% .. če so jo menjali umes ;)

Zelo blizu nove gorice je Žeja, ki je zelooo dobra gostilna. Samo cena je tudi primerna temu ;)

Senna
19.10.2008, 18:45
Zabavaš:laugh--črni ali beli kruh

Z rozinam:laugh

Ne,enkrat probej,je :mljask:mljask:ok

suzy.quattro
20.10.2008, 20:26
Pozdrav,

potrebujem vaš nasvet za dobro restavracijo v Ljubljani.
Imeti mora veliko parkirišče, ali vsaj parkirišče v bližini, cene naj ne bodo pretirane, pa lep ambient.

Hvala za pomoč.

MIHOLD
20.10.2008, 20:38
Pri Babici na Brezovici :)

alesr
20.10.2008, 20:54
Pr'Kopač na Brezovici ;)

zigi
20.10.2008, 20:59
Hja, včasih smo hodili k Žabarju, pol k Amerikancu, pa v Špajzo, Pod lipo tudi ni slaba, pa v Hotelu Lev imajo dobro kuhinjo ... tega imaš v Lj kar dosti ... :ok2

PiLLLe
20.10.2008, 21:14
Za nas na ić...... napoli jarse, portal moste....... :-D

Drgac pa Pr Micki sostro, pecelj podgrad/zalog/besnica (kakor komu :P :-D) Jelen sentvid.....

Hrana je na vsakem vogalu :D

Veljo
20.10.2008, 21:29
Pozdrav,

potrebujem vaš nasvet za dobro restavracijo v Ljubljani.
Imeti mora veliko parkirišče, ali vsaj parkirišče v bližini, cene naj ne bodo pretirane, pa lep ambient.

Hvala za pomoč.

mogoče ti 180 postov v tejle odprti temi kaj pripomore k izbiri... http://forum.bmwslo.com/showthread.php?t=35030&highlight=hrana

coupe316
20.10.2008, 21:48
Pri Babici na Brezovici :)

zaenkrat je zaprta "babica" zarad prenove, majo pa res 1a pizze tm.:ok

Luky
20.10.2008, 21:51
srbska - čad
piscanc - kopač (vrjetn je tut kej druzga dobr, ampak tja hodim izkljucno na piscanca)
pizza - ljubljanski dvor
mehiska - kantina mexikana

Lugs
20.10.2008, 22:03
Čad je res zakon(pod rožnikom), Kašča Mrlačnik na Brezovici 1a pizze in testenine, velik parking, Pečnikar blizu Belinke je super za poleti ker je vrt 1a;) že dolgo pa nisem bil tam, nevem če so se kaj spremenili.

drugače je pa hrane po ljubljani in okolici res veliko, je pa odvisno kakšno hrano imaš rad/kaj ti odgovarja

Zvezdica
20.10.2008, 22:04
Cubo na Šmartinki, Valvasor na Starem trgu, Kaval Brod, Kašča Mrlačnik Brezovica, za domačo varjanto pa Brinje za Bežigradom, Janežič na Pšati...

Blindek
20.10.2008, 22:19
ajde malo povejte kje se vam dopade hrana in ambient na obali?

jetam
20.10.2008, 22:22
Mene bi pa zanimalo kakšne so kaj vaše izkušnje s Pivnico Adam Ravbar? Jutr se imam namreč namen odpraviti tja in bi me zanimalo kakšno mnenje/opazka.

udm
20.10.2008, 22:36
Združeni dve temi z enako oziroma podobno vsebino

joda
20.10.2008, 22:38
Hay!

Mene bi pa zanimalo kakšne so kaj vaše izkušnje s Pivnico Adam Ravbar? Jutr se imam namreč namen odpraviti tja in bi me zanimalo kakšno mnenje/opazka.

ko smo v študentskih časih hodili tja je bila 1A:ok kako je pa danes pa ne vem....samo če nebi bilo super,se po moje nebi obdržala...

....vsak dan imaš napisano z cenami kaj je dnevni meni..http://www.pivnica-adamravbar.si/kje_smo.php

lp

joda

Dark Funeral
20.10.2008, 23:00
na obali.....doma..... štorja, Capris - meni ma dobre pizze. Na kaki barčici v piranu, kebab v piranu :mljask teatr ma samo pijačka. Aja....fak sem pozabu ime alora iz Prtoroža proti Piranu par metrov pred vhodom na levo za na parkiričče od Bernardina...malo naprej je na desno ena res dobra restavracija ( žensko ime, mogoče je miranda) in šefe je itak italjan, v glavnem tip je mega faca in hrana je mega ( to ne govorim zato ker ga poznam) ima pa žensko ime in se ga ne spomnem zdej ( zdej se nč ne spomnem )

Jerry
20.10.2008, 23:55
Pečnikar blizu Belinke je super za poleti ker je vrt 1a;) že dolgo pa nisem bil tam, nevem če so se kaj spremenili.

Mi smo bili enkrat pred kratkim tam in nisem mogel verjet, kako so se spremenili - na slabše. Že samo tisti ogaben vonj trikrat prežanega olja... fuj! :barf

Žal je precej gostiln v katerih se na začetku zelo trudijo, kasneje se pa skomercializirajo. Med slednje sodi na žalost tudi Kaval klub v Šentvidu, kjer je ambient in postrežba sicer resda 1A (pa tudi lokacija in parkirišče sta super), je pa zato hrana na žalost le povprečna ali celo podpovprečna. Njihove pizze (pa tudi večina ostalih jedi) so tako prepojene z oljem, da ga lahko kar z žlico zajemaš dol - kot juho. Skratka tipična japi gostilna, toplo NE priporočam :blackeye

Če hočete okusit res dobro italijansko kuhinjo, se oglasite v gostilni in pizzeriji Oliva na Litijski (01/5248-434, odprto tudi ob ponedeljkih), priporočam vse po vrsti od pic (ampak pazi, najboljše jih peče kuhar z rdečo rutico na glavi - kadar vidite da se on suče okoli krušne peči, se vam upravičeno lahko začnejo cedit sline) pa do lazanj in samopostrežnega solatnega bara (res pestra izbira in velike posode - solato imaš lahko komot kot glavno jed in ti čisto nič ne manjka, cena je pa smešna). Hišna specialiteta (vsaj zame): hobotnica v solati + obvezno njihovi sveži v krušni peči ravnokar spečeni kruhki :mljask

Dobra gostilna z velikim parkiriščem je vsekakor tudi Brinovec v Podgorici (Soteška pot 73, čisto blizu Pečnikarja in Belinke, tel. 01/5626-020), kjer so specialisti za klasiko ala goveja žup'ca, mešano meso na žaru ali kakšen zrezek z gobicami. Če naročiš zraven še tenstan krompir in fižolovo solato (s porcijami res ne škrtarijo), se za 15-16 eur naješ, da komaj hodiš (in to res odlične hrane)! So pa zelo "fini" in pri njih obisk v delovni obleki ali trenirki odpade... no ja, ven te verjetno ne bi vrgli, bi ti pa odmerili kak temen kot in upali, da čimprej izgineš :skrbast

Zadnje čase se res precej prehranjujem zunaj in iščem dobre gostilne po celi Sloveniji, tako da lahko omenim tudi gostilno Jasna ob cesti med Koprom in Portorožom (točnega naslova žal ne vem, je pa malo naprej od bencinske če se pelješ iz K proti P na vrhu hribčka na levi strani). Porcije tam niso ogromne, so pa slastne, moja najljubša izbira so pri njih vsekakor bikovi prašniki. Če še niste jedli poskusite, presenečeni boste nad okusom (samo za občutljive pa ta jed res ni - zaradi predsodkov mislim) :laugh

No naj bo zaenkrat dovolj z moje strani... dober tek vam želi sladokusec Jerry :ok2

joda
20.10.2008, 23:59
Hay!

Če še niste jedli poskusite, presenečeni boste nad okusom (samo za občutljive pa ta jed res ni - zaradi predsodkov mislim) :laugh

No naj bo zaenkrat dovolj z moje strani... dober tek vam želi sladokusec Jerry :ok2

...vidiš meni pa niso OK,pa nima predsodkov:ok2 samo okus mi nekako ne sede

lp

joda

Jerry
21.10.2008, 00:05
...vidiš meni pa niso OK,pa nima predsodkov:ok2 samo okus mi nekako ne sede

Verejetno tisti ki si jih ti jedel, niso bili pravilno preipravljeni. Saj sem tudi jaz že jedel "gumijaste" kot hudič, po drugi strani pa včasih na krožnik dobiš take, da se kar sami stopijo v ustih... tako da ne že na samem začetku obupat :-D

joda
21.10.2008, 00:10
Hay!

Verejetno tisti ki si jih ti jedel, niso bili pravilno preipravljeni. Saj sem tudi jaz že jedel "gumijaste" kot hudič, po drugi strani pa včasih na krožnik dobiš take, da se kar sami stopijo v ustih... tako da ne že na samem začetku obupat :-D

...bili so domači:-D:-D in pravilno pripravljeni:ok

lp

joda

Mat xxl
21.10.2008, 00:31
Ja Jerry tale Jasna je tako, bolj ena delavska varianta (menza) z industrijsko hrano, sicer res ješ za malo denarja solidno, samo daleč od kake dobre gostilne, res pa je, da zanič pa tam ne bo, pa tudi cene so za pohvaliti, kvaliteta pa tam zlata sredina, nič ne vlagajo v posodobitve, stavim, da že vsaj 30 let ni bila gostilna nič prenovljena, skratka čas tam stoji ....

Za Kaval klub se delno strinjam z Jerrjem glede hrane pod pričakovanji, postrežba je pa žal tudi močno šepava, bil sem tam vsaj 10 krat pa ne vem, če je 3-4 x vse štimalo, da niso kaj naročenega pozabili ali pa prosiš izrecno njoke z sirovo belo omako, dobiš z rdečo paradajzovo .......... res pa je, da tja hodijo na pjačke in so po svoje umetniki, saj imajo pri taki ponudbi več ali manj polno.

Vam pa tam v bližini "pod Šmarno goro" v Tacnu, takoj za mostom desno zelo priporočam domačo gostilno Pri Koširju, imajo res izvenserijsko domačo hrano ala piščance, gobovo juho, zrezke..... soliden ambient, je pa zadnje čase noro pre polno, tako, da za vikend ne dobš mize pa če tudi bi čakal, med tednom pa gre... imajo pa ogromen senčen vrt pod kostanji, otroška igrala nek napihljiv grad in še in še, da se otroci zabavajo cene so pa solidno ugodne vsekakor probajte tam vam ne bo žal !

Je pa tam blizu v Vižmarjih končna postaja 1 ke še Jelen (to je tam, kjer so v kleti ugrabljali in davili in izsiljevali podjetnike sedaj so ti bivši lastniki v arestu in so novi lastniki odkupili zadevo in prenovili), sedaj z srbsko hrano tudi zelo na nivoju vsa srbska hrana, bi si upal trditi, da vsaj ena od 3 naj gostiln z srbsko hrano v Ljubljani, manjka le pravi vrt, ker ta, ki je je ob cesti in prahu, ko sem testiral Harambašo za čevape, me je razočarala napram Jelenu .....................:blabla :ok To dvoje je pa v tem koncu tudi vse če odmislimo vprašljivega Kavala !

suzy.quattro
21.10.2008, 05:53
hvala, vsem za vaše nasvete.
potrebujem res dobro z "normalnimi" cenami. zadnjič smo bili v Sokolu in ni bilo slabo, vendar tokrat bi radi malo spremenili. nas bo okoli 20 z raznimi BMW, zato se moram izkazati z dobro restavracijo.
prosim, vas za konkretno ponudbo z opisom.
ciao.

Andy04
21.10.2008, 08:05
potrebujem res dobro z "normalnimi" cenami. zadnjič smo bili v Sokolu in ni bilo slabo, vendar tokrat bi radi malo spremenili. nas bo okoli 20 z raznimi BMW, zato se moram izkazati z dobro restavracijo.
ciao.

Kva pa Kaval, a je predrag. Vse ostalo ustreza.
LP A.

luta
21.10.2008, 08:12
Cubo na Šmartinki, Valvasor na Starem trgu, Kaval Brod, Kašča Mrlačnik Brezovica, za domačo varjanto pa Brinje za Bežigradom, Janežič na Pšati...

podpis pod tole.

Sicer je pa meni osebno najbolj pri srcu Cubo. Hrana, dobra vinska karta in predvsem sproščujoč in miren ambient so mana za mojo dušo..

luta
21.10.2008, 08:14
Je pa tam blizu v Vižmarjih končna postaja 1 ke še Jelen (to je tam, kjer so v kleti ugrabljali in davili in izsiljevali podjetnike sedaj so ti bivši lastniki v arestu in so novi lastniki odkupili zadevo in prenovili), sedaj z srbsko hrano tudi zelo na nivoju vsa srbska hrana, bi si upal trditi, da vsaj ena od 3 naj gostiln z srbsko hrano v Ljubljani, manjka le pravi vrt, ker ta, ki je je ob cesti in prahu, ko sem testiral Harambašo za čevape, me je razočarala napram Jelenu .....................:blabla :ok To dvoje je pa v tem koncu tudi vse če odmislimo vprašljivega Kavala !

se strinjam glede jelena, ampak njegovih čevapov pa res ne moreš primerjati s tistimi v Harambaši. Jelenovi so srbski, Harambašini bonaski, razlika pa kot noč in dan

Nixxon
21.10.2008, 08:20
Pr'Kopač na Brezovici ;)

A je tam res tako dobro? KEr vsak dan ko se mimo peljem stojijo tam neki hudi avti, Audi, MB, BMW,... Enkrat sem jedel tam in je bilo dobro, ni se mi pa zdelo da bi bilo tako oh in sploh.

joda
21.10.2008, 10:13
Hay!

ciao.

...prej rezerviraj:ok

http://www.kasca-mrlacnik.si/

http://www.sloveniaholidays.com/kasca-mrlacnik

...jaz sem imel tukaj krst od tamale in je :ok

http://www.kulinarika.net/baze/ocena.asp?ID=1449

in soba za zaključeno družbo

http://www.kasca-mrlacnik.si/fotke/nov_07/IMG_0088.jpg
lp

joda

PS.....cene.....če ste vsi z BMW-ji pa ja ne boste gledali,da boste jedli po istih cenah kot na štacjonu....za primerjavo....meni po naročilu(smo se malo zmišljevali,.....in torto po naročilu,i jo sami delajo in je:mljask:mljask:mljask je prišel na osebo 16€

MaLa
21.10.2008, 10:33
ajde malo povejte kje se vam dopade hrana in ambient na obali?

Definitivno je meni najboljša restavracija na obali...
mehiška papa chico....:ok:ok

Blindek
21.10.2008, 11:12
na obali.....doma..... štorja, Capris - meni ma dobre pizze. Na kaki barčici v piranu, kebab v piranu :mljask teatr ma samo pijačka. Aja....fak sem pozabu ime alora iz Prtoroža proti Piranu par metrov pred vhodom na levo za na parkiričče od Bernardina...malo naprej je na desno ena res dobra restavracija ( žensko ime, mogoče je miranda) in šefe je itak italjan, v glavnem tip je mega faca in hrana je mega ( to ne govorim zato ker ga poznam) ima pa žensko ime in se ga ne spomnem zdej ( zdej se nč ne spomnem )

lahko prosim poveš še lokacije kje se nahajajo?

mala papa chico ma res dobro:mljask

verjetno se bom kar zaj proti portorožu odpeljal jest...

Dark Funeral
21.10.2008, 11:49
Če greš proti portožu ( to se pravi greš levo na križicču dol proti palacu) in potem se pelješ proti bernardinu. Če greš na parking od bernardina moreš zavit iz glavne ceste levo, ane? No, namesto da tam zaviješ levo, greš še malo naprej par 10m ni zaviješ na desno v hrib. Mislim da je Miranda ime restavraciji, nisem pa siguren. Sej vidiš velik napis na desni strani z imenom restavracije. Tam je meni res dobra hrana ni pa lih poceni :skrbast.

Storia ali Štorja je pa na tržnici, naj ti kdo na obali pove če neveš. Jaz ne hodim ven jest zato ti nemorem ki preveč razlagat poti in kje je dobro in kje ni.

Capris je pa pri mercator centru prav zdraven.

zigi
21.10.2008, 13:11
V Portorožu, če se hočeš dobro in poceni najesti greš v News caffe v Bernardinu :ok2
Je pa v centru tudi "Ribarnica" ali nekaj takega kjer je tudi dobro in poceni - seveda morska hrana :ok

Lp, zigi :)

puri
21.10.2008, 13:15
kar se tice obale!jaz prodajam ribe po hotelih,restavracijah,gostilnah in vem kje se kaj prodaja:)dobro in kvalitetno je pa res da je dobro rec kdo te poslija!ker potem bos dobu malo boljse!ce nepoznas nobenega pa dosti krat cujem da dobis katastrofa!

krt
21.10.2008, 13:24
A je tam res tako dobro? KEr vsak dan ko se mimo peljem stojijo tam neki hudi avti, Audi, MB, BMW,... Enkrat sem jedel tam in je bilo dobro, ni se mi pa zdelo da bi bilo tako oh in sploh.

Včasih je bilo res dobro, sedaj pa že nekaj let ne:blackeye

Nevem če steže omenili Čubr na Križu, bolj kot ne slowfood, hrana več kot odlična, samo denarce je treba pripravit. Za tiste, ki bi se radi pocen nažrli kot prasci sigurno ni

Mat xxl
21.10.2008, 13:42
Kva pa Kaval, a je predrag. Vse ostalo ustreza.
LP A.

:crazy:crazy:crazy Vse ostalo ustreza ???????:napaka:napaka:napaka

Cena je tam najmanjši problem kvaliteta hrane in postrežba je bolj tak tak !

Vsekakor potem mnogo bolje Pri Koširju v Tacnu ! :ok

Mat xxl
21.10.2008, 13:44

Ja jaz lahko potrdim, da je Pr Kopač res "dobr" ! :ok

M635_CSL
21.10.2008, 13:45
:crazy:crazy:crazy Vse ostalo ustreza ???????:napaka:napaka:napaka

Cena je tam najmanjši problem kvaliteta hrane in postrežba je bolj tak tak !

Vsekakor potem mnogo bolje Pri Koširju v Tacnu ! :ok

Glede Kavala in postrežbe so tudi moje izkušnje enake,.., se mi je dvakrat zgodilo, da je partnerka že pojedla, jaz pa sem še vedno sedel pred prazno mizo:damn. Mi je pa všeč ambient.

Schnitzer
21.10.2008, 13:45

Probite to:

Ma nimaš bolšga.

Se bom enkat, k bom šu dam iz službe, oglasu na teli malci:-D

sam, da jest dam zravn še mal sira...k ga mam rad:-)

Dark Funeral
21.10.2008, 15:52
kar se tice obale!jaz prodajam ribe po hotelih,restavracijah,gostilnah in vem kje se kaj prodaja:)dobro in kvalitetno je pa res da je dobro rec kdo te poslija!ker potem bos dobu malo boljse!ce nepoznas nobenega pa dosti krat cujem da dobis katastrofa!

Samo to je res!

Blindek
21.10.2008, 15:58
Če greš proti portožu ( to se pravi greš levo na križicču dol proti palacu) in potem se pelješ proti bernardinu. Če greš na parking od bernardina moreš zavit iz glavne ceste levo, ane? No, namesto da tam zaviješ levo, greš še malo naprej par 10m ni zaviješ na desno v hrib. Mislim da je Miranda ime restavraciji, nisem pa siguren. Sej vidiš velik napis na desni strani z imenom restavracije. Tam je meni res dobra hrana ni pa lih poceni :skrbast.

Storia ali Štorja je pa na tržnici, naj ti kdo na obali pove če neveš. Jaz ne hodim ven jest zato ti nemorem ki preveč razlagat poti in kje je dobro in kje ni.

Capris je pa pri mercator centru prav zdraven.

a lastoria je tam zraven šoupa...

nakoncu sem kar lepo šel v speeda na pico :-D

Dark Funeral
21.10.2008, 16:09
a lastoria je tam zraven šoupa...

nakoncu sem kar lepo šel v speeda na pico :-D

Ja ma tisto ni pizerija je pagetteria :laugh Storia je pa pod mobitelom kjer je "park"

jetam
21.10.2008, 18:22
Sedajle sem se ravnokar vrnil iz Pivnice Adam Ravbar in lahko rečem da so se nekako povprečno izkazali (predvsem kar se tiče bifteka po pivsko). Pivo pa imajo zelo dobro (posebej temno je meni 1A) in smo ga vzeli še za domov.

Zvezdica
21.10.2008, 19:20
hmmmm obala... za dober pršut, sir in refošk kantina na trgu 1. maja v piranu, pizze v guštu v izoli, pašta in podobne reči spodobne v kopru v la storii, ribe pa mogoče v sidru v izoli ob obali. že dolgo nisem bla pa ne vem.

sicer je dobro še v čompi na trubarjevi (samo ni parkplaca), domača hrana, ponudijo le dnevno sveže reči zato ožji izbor, vsekakor paša za oči in želodec tudi japonska Sushimama (čeprav so sušiji in nigiriji vedno bolj anoreksični).

Pohan pšanc je pa pr kopač res 1A! tudi opli stojijo tam spredaj ;)

Martini Racing
22.10.2008, 07:18
Kašča mrlačnik na Brezovici, Portus na Uncu

To bo to :)

Lugs
22.10.2008, 07:21
Kašča Mrlačnik pa res rastura, tam sem vsaj 1x na teden. Hrana je super, osebje tudi. Parkinga je vedno dovolj:ok

e34td
22.10.2008, 07:32

Portus je drag k pr...

Martini Racing
22.10.2008, 07:43
Ja vem, samo tam se dobro (in predvsem veliko je),

Poznam lastnika :-D

e34td
22.10.2008, 07:45
Sam za pico dat 17€ je pa mal dost.Sej lastnik je pa isti k ma B-bar.

bizdam
22.10.2008, 07:47
Ja sam ta pizza je za 4 osebe, morš prou gledat na stvari a ne.
Sj je tud krpanov zrezek 11€, sam je to cena z vso prilogo in redkokdo sploh poje celo porcijo.
Pizze sicer tam ne jem, ker je prevelika za 2 osebi, redno pa hodiva na kake lignje na žaru al pa kaj podobnega.
dobiš vsaj pošteno porcijo, ne pa da mi za 6 lignjev računajo 7€, pa 3€ za eno prilogo, pa 2 € za drugo pa grem za isti keš lačen iz oštarije.

e34td
22.10.2008, 07:52
Lej jest za isto velikost pice(premer 50),na Rakeku v Gostilni Pav dam 14 €,pa mam se blizje.Se pijaca tam je draga ko hudic.No,sej,kakor komu pase.Men pac ne sede,komu drugmu pa...And life goes on

Martini Racing
22.10.2008, 08:06
Nazadnje ko sem bil tam so bile pice po 20€. Je pa že nekaj časa od tega.

oracle
22.10.2008, 08:18
v ponedeljek me je ponovno pozitivno presenetila gostilna Jelen ob celovški v vižmarjih :ok mesna plošča za dve osebi je bila ravno prav velika in zelo okusna :ok

Nixxon
22.10.2008, 08:20
Kašča Mrlačnik pa res rastura, tam sem vsaj 1x na teden. Hrana je super, osebje tudi. Parkinga je vedno dovolj:ok

Kakšne so pa kaj cene tam?

Lugs
22.10.2008, 08:27
Nixxon, cene so normalne:ok

Lugs
22.10.2008, 08:30
Morska pica, ampak samo morska je pa meni najboljša v Botru na Vrhniki, gor niso umetni morski sadeži iz zmletih rib ampak cele školjke, dva škampa in nekaj kalamarov:ok

Nixxon
22.10.2008, 08:33
Hja, to je res dobro, je pa slaba stran morske pice pri Botru v tem, da da gor školjke z oklepi in nato vse ostale dodatke samo na notranjo stran, tako da imaš dejansko rob kjer je samo testo in za vzorec pelatov, debel cca 2cm. Hvalabogu na družinski pici školjk z oklepi ni in je cela obložena. Je pa dobra, to se pa strinjam.

Jerry
22.10.2008, 09:35
ciao.

Poleg Kašče Mrlačnik (ki je sicer ne poznam, bi pa glede na napisano sklepal da bi bila OK) bi ti jaz kot rečeno priporočal gostilno Brinovc v Podgorici pri Črnučah (01/5626-020). Tam se boste za malo denarja najedli res dobre hrane, upam si trdit da razočaran ne bo nihče. Imajo tudi veliko urejeno in varno parkirišče (asfaltirano), tako da je tudi za parkiranje poskrbljeno. Predlagam ti edino da jih prej pokličeš in napoveš večjo družbo, da se lahko pripravijo (ta praksa naj bi itak veljala v vseh restavracijah).

Sicer sem se pa spomnil še ene gostilne, ki je prijatelji ne morejo prehvalit in sicer v Skaručni (imena ne vem). Poceni sicer ni, je pa baje njihov slow food doživetje za bogove. No komur ni problem tam pustit po 50 ali celo več eur na osebo, naj si privošči.

Mat xxl: Jasna je sicer res bolj penzion oziroma tipična obcestna gostilna, imajo pa lepo ponudbo raznovrstne hrane (po tej plati ta luknja prekaša marsikatero drugo dosti bolj nobel gostilno) in se za spremembo prav prileže. Sem se pa spomnil še ene malo bolj ugledne oštarije na tistem koncu in sicer je to gostilna Lovec. Kraja kjer stoji se sicer ne spomnim, je pa to zelo blizu OMWjeve bencinske črpalke ko se pelješ iz Kopra proti mejnemu prehodu Dragonja (na prvem velikem križišču zaviješ levo in takoj na desni zagledaš gostilno). Tisto pa ni menza in njihova plošča Lovec za dve osebi je mmmmmmmmm... :mljask

joda
22.10.2008, 11:08
Hay!

...pa ka ste vi fuknjeni,bi rekli štajerci...če se ne motim....20€ za pico....jaz plačam v trti (zame najboljše pice....pa sem jih jedel že lahko reče po celi Sloveniji v ene 50-60 različnih pizzerijah.....na tretjem mestu je pa alesio:-D) 9,20€ pa so mi ful dragi

Kakšne so pa kaj cene tam?

...poglej link v mojem prejšnjem postu

lp

joda

Mat xxl
22.10.2008, 14:49
Sicer sem se pa spomnil še ene gostilne, ki je prijatelji ne morejo prehvalit in sicer v Skaručni (imena ne vem). Poceni sicer ni, je pa baje njihov slow food doživetje za bogove. No komur ni problem tam pustit po 50 ali celo več eur na osebo, naj si privošči.

:mljask

To bo gostilna SKARUČNA, POŠTA: 1217 VODICE GOSTILNA SKARUČNA, SLAVKO ŽAGAR S.P. SKARUČNA 20 TELEFON: (01) 8323080

Lahko potrdim res pravi slow food za prste oblizniti izven konkurence cena po osebi cca 50 eur in več, je pa skoraj obvezna rezervacija in drugo zelo pomembno, tja se gre na kosilo za minimalno 5 ur :confused Res ni hec, pod 3,5 ure pa ni pogoja, da pridete čez, ker to je res dogodek, ki ga je tam treba poizkusiti, zanimivost tam pa je, da vam strežno osebje pove in določi, kaj boste jedli ( pa nič bati bo vse fantazija) , no dober slow food je tudi v Retečah na poti v Šl. Loko gostilna Pri Danilu, tudi ostala (ne slow) ponudba je tam izvenserijska cene pa primerne !

:laugh:laugh:laugh Pa še pravo nasprotje zgoraj opisanemu ampak res prava domača hrana piške ......... je pa pri že prej omenjenem Pri Koširju v Tacnu, tam so tudi cene silno prijazne tako pijače, kot hrane, tako da menim, da je to eden boljših predlogov za kaka slavja ...... ker, da kaj proslavljaš, pa jih npr. na slow pelješ zna biti silno drago ................:-D res pa izvenserijsko ! :ok

Nixxon
22.10.2008, 16:01
A pa zdržite na slow-foodu? :-D Men se zdi da bi znoru če bi 5 ur jedu.

e34td
22.10.2008, 16:21

No,mene ze res dolgo ni bilo,nazadnje ko sem bil je bila pa 17€.

Martini Racing
22.10.2008, 18:09
Hay!

...pa ka ste vi fuknjeni,bi rekli štajerci...če se ne motim....20€ za pico....jaz plačam v trti (zame najboljše pice....pa sem jih jedel že lahko reče po celi Sloveniji v ene 50-60 različnih pizzerijah.....na tretjem mestu je pa alesio:-D) 9,20€ pa so mi ful dragi

...poglej link v mojem prejšnjem postu

lp

joda

No,mene ze res dolgo ni bilo,nazadnje ko sem bil je bila pa 17€.

Ej, e34td, a mogoče veš kakšen je premer pice? da ne bom narobnih informacij dajal...

e34td
22.10.2008, 18:14
Mislim da je 50 cm premera,kaksen centi gor dol.

suzy.quattro
22.10.2008, 19:30
pozdrav

najlepša hvala vsem za priporočila. v nedeljo gremo na ekskurzijo v LJ in bom preverila nekatere, nekaj kar ste jih našteli poznam, ker ko sem v LJ gremo tja na kosilo. ostale neznane pa grem preverit.

Jerry
22.10.2008, 22:22
pozdrav

najlepša hvala vsem za priporočila. v nedeljo gremo na ekskurzijo v LJ in bom preverila nekatere, nekaj kar ste jih našteli poznam, ker ko sem v LJ gremo tja na kosilo. ostale neznane pa grem preverit.

Odlično :ok Samo pazi da ti ne bo slabo, ko boš pojedla recimo... 5 dunajskih, 3 porcije mešanega mesa in 2 pohani piški, OK? :laugh

suzy.quattro
23.10.2008, 18:51
Odlično :ok Samo pazi da ti ne bo slabo, ko boš pojedla recimo... 5 dunajskih, 3 porcije mešanega mesa in 2 pohani piški, OK? :laugh

hvala, da skrbiš za mojo linijo, :fight
vendar nisem mislila jesti, le ogledati ambient. saj že iz tega se vidi kakšen je lokal, tako pravi moj prijatelj, ki je bil večkrat v olimpijski ekipi za kuhanje.

ciao:crazy

Jerry
27.10.2008, 10:34
hvala, da skrbiš za mojo linijo, :fight
vendar nisem mislila jesti, le ogledati ambient. saj že iz tega se vidi kakšen je lokal, tako pravi moj prijatelj, ki je bil večkrat v olimpijski ekipi za kuhanje.

ciao:crazy

Lahko da je bil v olimpijski ekipi za kuhanje, o gostilnah pa vseeno nima pojma, ker poznam totalno zahojene luknje (mislim ambient in lokacijo) kjer se noro dobro je in kao "uiber fancy" restavracije, kjer še pes ne bi jedel :skrbast

Tvoja linija pa ni moj problem, imam dovolj dela že z mojo, ki mi stalno govori da je debela, čeprav to sploh ni res... bejbe ste glede tega čist obupne :laugh

Martini Racing
28.10.2008, 20:37

Pozabil sem še Pizzerio Balada v Preserju (pod Krimom)

Pepsi
28.10.2008, 20:46
No pa da povem še kje se je meni zdela hrana odlična:

Oljka v Vanganelu pri Kopru. Zgleda bolj tko gostilnica, toda ombolo v testu z dodatki je nekaj norega.:mljask Human friendly prices:ok

Na Brdi, ko se gre iz KP po stari cesti proti Kozini. Takoj ko v KP zapustiš rondo se še malo voziš čez naselje nato pa zaviješ desno in slediš glavni cesti in tablam za gostilno. Hrana odlična, ambient nor.:mljask Cene ok:ok

Villa Andor (ankaran) mi ima tudi zelo všečen ambient sploh za kakšne večerje v dvoje, je pa rahlo drago za študentski žep. (za konkretno večerjo za dva je treba kr kakšna dva dni delat).:crazy

Izola, picerija Primavera kul zadeva dobre pice in ogromna izbira. (prvič jedel pico s čevapčiči na vrhu):laugh Cene pač picerijske.

perobmw
5.11.2008, 15:38
Res ne morem prehvaliti restavracije Orient v Mariboru.:mljask:mljask
Sem skoraj 1x na teden tam:ok

http://www.restavracija-orient.com/

alesr
16.11.2008, 14:07
A je kakšna dobra restavracija v Podpeči pri Ljubljani? Ali v bližini, Rakitna ipd.?
Danes se namreč odpeljem tam ;)