PDA

Ogled polne verzije : Kje se dobro je?

Strani : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

BMW-M-POWER
16.11.2008, 14:24
1.Gostilna na Pajčni(proti žužemerku) idealno za druzinska srecanja in tradicionalne slovenske jedi
2.Piazza v Bezigradu Italijanske jedi
3.Olimpija Burek v LJ petek,sobota zvecer
4.Azur Dobre pizze
5.Kebab na Trubarjevi 1x na leto
6.Restavracija Špar v city parku - Ko se ti mudi in hoces poceni jesti
7.Kje so pa kakšne balkan jedi na žaru pa ne vem :confused Hodil sem do Jovota pa se je sedaj baje poslabsal, na rozniku nisem bil dolgo casa tako da ne vem..
Ima kdo idejo ker postajam ravno lačen? :ok2

Drugace pa kot predhodniki, Casa nostra je kul :okNajboljša kuhinja definitivno SOFRA Ljubljana, balkanske specialitete!!:metalc:metalc

atteya
16.11.2008, 14:32
Gostilna Acman blizu Šoštanja ima izvrstno hrano, postrežbo, poleg tega pa si lahko še privoščite odlične coctaile nekdanjega prvaka v mešanju pijač. Meni je vedno zakon.
Sicer pa je na Dolenjskem, pred Mirno (Rakovnik; od tam se skoraj vidijo zapori na Dobu :laugh) izvrstna hrana v gostilni pri Ivki, po domače pri Javorniku, kjer poskrbijo za dobro počutje in brezplačno predjed, hrana večinoma domača.
Omenjeno je že bilo Na Pajčni pri Žužemberku, v LJ Azur.
Na Vrhniki Cankarjev hram, pa tudi Boter. Se pa kar dobro jé v Epicentru v Postojni (nov objekt s hotelom ob stari cesti na morje).

bmw330cd
16.11.2008, 15:11
Meni je pa zelo všeč tista gostilna z italijansko hrano ter picerija v kamnici pred mariborom, tam v križišču na levi streni ceste(iz smeri drg). Ne spomnim se pa kako se imenuje gostilna.Je pa hiša tik ob cesti in pa roza barve ter z narisano italijansko zastavo na fasadi.Pice so boljše kot v Sidru, testenine s tartufi božanske, ostalega pa še nisem jedel, vendar so ostali ki so bili z mano bili zelo navdušeni. Pravtako pa je tudi postrežba kvalitetna ter ambient(sveži nezaprani prti, pravtako prtički,pribor brez risov, krožniki pravtako..) dekoracija hrane pa tudi takšna da jo z užitkom poješ:ok Jaz sem zelo zadovoljen in se bom še večkrat vrnil, vsem pa jo tudi priporočam:)

Pero
16.11.2008, 15:17
Kje se dobro je?
Pr men doma :-D :-D

Jerry
16.11.2008, 19:34
A je kakšna dobra restavracija v Podpeči pri Ljubljani? Ali v bližini, Rakitna ipd.?
Danes se namreč odpeljem tam ;)

Škoda, ker sem šele zdaj pogledal to temo :frown Najboljša gostilna tam okoli je baje Kirn in sicer spodnji in zgornji (vsaj bila sta dva, mislim da od dveh bratov). Si bil pri Kirnu (in ti je bilo všeč)? :)

alesr
16.11.2008, 20:43
Škoda, ker sem šele zdaj pogledal to temo :frown Najboljša gostilna tam okoli je baje Kirn in sicer spodnji in zgornji (vsaj bila sta dva, mislim da od dveh bratov). Si bil pri Kirnu (in ti je bilo všeč)? :)

Bi se odpravil v Kirn, če bi prej zvedel :frown
Pristal sem v Brunarici pri Jezeru (http://www.brunarica-jezero.com/?id=kdo_smo).
Hrana je bila OK, folk pa malo čuden ;)

Jerry
16.11.2008, 21:24
Pristal sem v Brunarici pri Jezeru (http://www.brunarica-jezero.com/?id=kdo_smo).

Ja, poznam tudi brunarico in res je tisto bolj kot en "pajzl", čeprav imajo prekrasno lokacijo :blackeye No važno da je bila hrana OK (tam sicer še nisem jedel, le poleti sem šel na kako pijačo) in da so bili oni čudaki miroljubni :laugh Verjetno kaki lokalni vaški posebneži, ali kaj? :ok2

RS6
16.11.2008, 21:32
Mogoče kdo ve za kej dobrega za v roke blizu križank?
( Harambašo poznam, dvor poznam, fokulus poznam..)
Je še kaj takega dobrega?

joda
16.11.2008, 21:43
Hay!

Mogoče kdo ve za kej dobrega za v roke blizu križank?
( Harambašo poznam, dvor poznam, fokulus poznam..)
Je še kaj takega dobrega?

...glede na to,da si skoraj v strogem centru imaš na izbiro kear hočeš:ok2

..kakšna vrsta hrane te zanima?

lp

joda

e34td
16.11.2008, 21:52
Kje se dobro je?
Pr men doma :-D :-D

Kdaj lahko pridem probat?Kaksne so pa cene?:laugh

Pero
16.11.2008, 23:09
Kdaj lahko pridem probat?Kaksne so pa cene?:laugh

Na naslednjem bumfla pikniku, če me bodo pustili vrtet čevape in pečt kotlete.
Ceno bo pa verjetn klub določu :-D :-D :-D :beer

Blindek
17.11.2008, 17:37
zopet prošnja na primorce

kje na obali so dobri lignji? :-D

po možnosti kaki opis poti :ok

Martini Racing
17.11.2008, 17:43
A je kakšna dobra restavracija v Podpeči pri Ljubljani? Ali v bližini, Rakitna ipd.?
Danes se namreč odpeljem tam ;)
Pa nekaj jih je ;)
Škoda ker sem šele sedaj videl da boš gor, če bi prej vedel bi te lahko prišel malo pogledat.

Upam da ne govoriš o kelnarcah....moji dve sestri delati tam.
Čuden folk....ja teh se najde nekaj.

Ja, poznam tudi brunarico in res je tisto bolj kot en "pajzl", čeprav imajo prekrasno lokacijo :blackeye No važno da je bila hrana OK (tam sicer še nisem jedel, le poleti sem šel na kako pijačo) in da so bili oni čudaki miroljubni :laugh Verjetno kaki lokalni vaški posebneži, ali kaj? :ok2
:-D

3AKOH
18.11.2008, 16:18
Pozdravljeni!

Če boste v bližini Zasavja, bi vam pa predlagal, da se zapeljete do Dola pri Hrastniku, in sicer do Gostilnice in pizzerije Zasavski gurman in Pub Caballero. Zasavčani veste, kje je to :).

V zelo kratkem času sem bil večkrat tam. Same pohvale z moje strani za vse, od hrane, ambienta do postrežbe :ok.

Pa še v sliki:
http://www.najboljsi.info/index.php?option=com_content&task=view&id=108&Itemid=36

Lep pozdrav!

Pepsi
18.11.2008, 16:28

Na Brdi, ko se gre iz KP po stari cesti proti Kozini. Takoj ko v KP zapustiš rondo se še malo voziš čez naselje nato pa zaviješ desno in slediš glavni cesti in tablam za gostilno. Hrana odlična, ambient nor.:mljask Cene ok:ok

Je pa fajn poklicat prej in se naročit, ker majo ob vikendih res polno in so me že odslovili enkrat po telefonu ker sem bil prepozen in je bilo vse rezervirano.

Majo polnjene lignje v smetanovi omaki z krompirjem :mljask :ok

bmwziga
18.11.2008, 21:21
v Novem mestu: čevabđinica GEĐO

zigi
19.11.2008, 10:27

Ne boste verjeli - ocvrte lignje - ene izmed najboljših zadnje čase, sem jedel v Portotožu oziroma Bernardinu v News Caffe-ju :eek :ok2

Lp, zigi :-D

alesr
19.11.2008, 10:38
Upam da ne govoriš o kelnarcah....moji dve sestri delati tam.
Čuden folk....ja teh se najde nekaj.
:-D
Mislil sem na vaške paciente, ki so se pijani/zadeti v nedeljo ob 17h jugali po lokalu :crazy

Jerry
19.11.2008, 20:51
Mislil sem na vaške paciente, ki so se pijani/zadeti v nedeljo ob 17h jugali po lokalu :crazy

Verjetno kaki Ižanci... če gre za njih, me tole sploh ne preseneča :hihi

RS6
25.11.2008, 19:57
Hay!

...glede na to,da si skoraj v strogem centru imaš na izbiro kear hočeš:ok2

..kakšna vrsta hrane te zanima?

lp

joda

večinoma fastfood =D :crazy
ker za kaj drugega ni časa umes :/

Martini Racing
25.11.2008, 20:14
Verjetno kaki Ižanci... če gre za njih, me tole sploh ne preseneča :hihi

Sem tudi jaz najprej pomislil na to turško selo :laugh

joda
25.11.2008, 20:44
Hay!

večinoma fastfood =D :crazy
ker za kaj drugega ni časa umes :/

...pojdi v gostilno Mrak,malo naprej imaš kebab,pet minut od križank imaš picerijo trta in zraven kitajsko restavracijo,zraven zvezda parka imaš fast food in picerijo....

lp

joda

Pero
25.11.2008, 20:46
Če bo kdo kdaj v Medvodah.

Gostilna Bencak
Prastara gostilna, še v starojugloslovanskem duhu (rostfrej šank pa to) aaampaaaak.........hrana.....ni da bi govoru. Prav vse sem tam jedel. Od zrezkov, do morskih sadežev, golaža, pasulja, in svinjskih medaljonov zavitih v hrustljavo slanino v vinski omaki.............in vse je bilo ...ocena: S kruhom pomazano. Znani so predvsem po paniranih zadevah, vendar pa je res vsa ponudba več kot odlična.
Cene : Ne da so zmerne, za to kar dobiš bi rekel ĐABE.

krt
25.11.2008, 21:11
Jerry, v Keršiču si že bil? Velik pajzl, a dobri čevapčiči:mljask

Jerry
26.11.2008, 18:32
Jerry, v Keršiču si že bil? Velik pajzl, a dobri čevapčiči:mljask

Nisem... kje pa je to? :)

krt
26.11.2008, 18:52
Nisem... kje pa je to? :)

Nasproti Tivolija oz. točno nasproti bara Lepa žoga

Jerry
26.11.2008, 19:55
Nasproti Tivolija oz. točno nasproti bara Lepa žoga

Tnx za info, bom šel enkrat pogledat :ok

krt
1.1.2009, 19:54
Tnx za info, bom šel enkrat pogledat :ok

že bil?

Jerry
1.1.2009, 20:10
že bil?

Ne še :frown Sem pa danes zato skoraj umrl od lakote, ko sem iskal odprto štarijo - gospodje imajo 1.1. čisto vse zaprto :damn:damn:damn No na koncu me je rešil (ampak dobesedno REŠIL, ker mi je želodec že krulil kot prašič) oni model ki prodaja bureke na Miklošičevi :mljask Vzel sem enega mesnega in en pizza burek in bila sta tako dobra, da sem zraven še skoraj pol ovojnega papirja požrl... si lahko predstavljate, kako sem bil lačen :laugh

RobertH
1.1.2009, 20:17
No ko je ravno tema na dobro hrano.

Če bi se kdaj iskalo res "uiber" dobro istrsko hrano se lahko ustavite v gostilni Dvi murve v Vraničih. Drugače je lastnik en večjih naduteev, kar jih poznam, vendar mu obvaldovanja tudi pod razno ne oporekam (imamo z njim tudi podobno vojno, kot jo imata Slo - Cro zaradi meje itaq - postavil škarfo na naše).

Aja pa da me ne boste zaprakiral in bom šel lahko zvečer v "lajf".

Jerry
1.1.2009, 20:30
Ko smo že pri Istranih, bom še jaz obelodanil svojega zmagovalca :metalc To je gostilna (oz. po italijansko, ker je pretežen del njihovih strank Italijanov, "trattoria") Race, Rodik 25 pri Kozini (tel. 05/6801-260) :ok Čččččččččččččlovek kakšno svinjsko kračo sem oni dan pri njemu jedel... ja kaj tako dobrega pa še ne :eek Aja pa lastnik je nepoboljšljivi mercedes fan, enega sem mu celo jaz prodal pred osmimi leti in ga ima še vedno - repaša 220S iz začetka 60. let :-D

perobmw
2.1.2009, 07:45
Če boste kdaj v Mariboru in če imate radi kitajsko hrano,morate obvezno obiskati
Kitajska restavracija Emei
Dupleška cesta 133
2000 Maribor
Telefon:
02/ 461 78 11

To bi pa res jaz lahko vsaki dan jedel(škampove repke s petimi okusi):mljask:mljask:mljask

BBojan
2.1.2009, 07:57
Ko smo že pri Istranih, bom še jaz obelodanil svojega zmagovalca :metalc To je gostilna (oz. po italijansko, ker je pretežen del njihovih strank Italijanov, "trattoria") Race, Rodik 25 pri Kozini (tel. 05/6801-260) :ok Čččččččččččččlovek kakšno svinjsko kračo sem oni dan pri njemu jedel... ja kaj tako dobrega pa še ne :eek Aja pa lastnik je nepoboljšljivi mercedes fan, enega sem mu celo jaz prodal pred osmimi leti in ga ima še vedno - repaša 220S iz začetka 60. let :-D
Pri Racetih imajo res dobro:ok Se ti pa splača naslednjič probat še v gostilni Pri Filetu, ki je v Slopah in je le slaba 2km od Raceta:ok

BBojan
2.1.2009, 07:59
Aja, če pa je kdo mahnjen na pice in se ravno potika po Brkinih, mu svetujem picerijo Coccolo v Podgradu:ok

Jerry
2.1.2009, 21:24
Pri Racetih imajo res dobro:ok Se ti pa splača naslednjič probat še v gostilni Pri Filetu, ki je v Slopah in je le slaba 2km od Raceta:ok

OK, hvala za nasvet :mljask Če je tam hrana vsaj pol tako dobra kot pri Racetu, se bomo gotovo kdaj oglasili... ko bo Racetu zmanjkalo krač, recimo :laugh

Damjann
3.1.2009, 02:59
Aja, če pa je kdo mahnjen na pice in se ravno potika po Brkinih, mu svetujem picerijo Coccolo v Podgradu:ok

V Izoli maš v eni piceriji v centru(sem žal že pozabil ime) odlične pice, sem šel tja na pico zato, ker sem zvedel, da je njihov picopek baje dobil eno nagrado za pice, res so dobre:mljask Sicer pa sem velik ljubitelj pic in so mi vse dobre, v bistvu nisem še jedel slabe pice, samo dobre in manj dobre:-D

Zvezdica
4.1.2009, 10:06
V Izoli maš v eni piceriji v centru(sem žal že pozabil ime) odlične pice, sem šel tja na pico zato, ker sem zvedel, da je njihov picopek baje dobil eno nagrado za pice, res so dobre:mljask Sicer pa sem velik ljubitelj pic in so mi vse dobre, v bistvu nisem še jedel slabe pice, samo dobre in manj dobre:-D

To je pizzeria Gušt, na glavni cesti skozi center Izole, gospod picopek pa je leta 2004 dobil nagrado za pizzo nona guština in kvaliteta še vedno ne popušča. Prisegam na slanino in rukolo.

LP, Z.

mitja155
4.1.2009, 10:15
V LJ... poceni in zelo dobro... Angel (Mercator center v šiški) in pa Kaval v Tacnu.. postrežba v nulo (natakarji znajo ang., nemško, ), cene so nizke (ceneje ne gre .. :) )

Napoli v novih Jaršah... slastni čevapi--- mmmmmmm

Picerija pri Matičku v Radovljici - pizza kebap in pa odlična solata...

Celovec ... istanbul kebap (v centru - zraven je banka in pa parking za 20 avtomobilov ... :) po okttober strasse do konca, desno, in po enosmerni do konca... na desni) ... hud je ...

lp

Pepsi
4.1.2009, 10:25
To je pizzeria Gušt, na glavni cesti skozi center Izole, gospod picopek pa je leta 2004 dobil nagrado za pizzo nona guština in kvaliteta še vedno ne popušča. Prisegam na slanino in rukolo.

LP, Z.

Je probal tam kdo Balkan pico.. Sm mislil da me natakar zajebava.:laugh Po teži težje pice pomoje ne boste jedli nikjer. Gor sem dobil dva zrezka (puran, svinjina) en zrezek nečesa dimljenega, nekaj čevapov , ražnjič?!? čebulo in ajvar vse to gor na pici z sirom:eek... Pojedel potem pa še 30 min sedel v gostilni in probal priti do zraka:laugh

EDIT: nevem če govorimo o isti. Ta je ko prideš v izolo na semaforju (sej to je že center ne?)

Zvezdica
4.1.2009, 10:34
EDIT: nevem če govorimo o isti. Ta je ko prideš v izolo na semaforju (sej to je že center ne?)

ni ista. Ta je blizu pošte in mandraču... ti pa verjetno govoriš o križišču, kjer je OMV in na desni dok? Ker kolkor js vem, balkan pizze v guštu nimajo...

Pepsi
4.1.2009, 10:38
Sem naredil mini research na hitro:

Jaz sem mislil na picerijo Primavera:)

Dejan-V
4.1.2009, 10:40
Balkan pizza bo na kržišču pri Zvon-u (lokalček), picerija se imenuje Primavera. Je na koncu stvabe v kateri je med drugim Špar, DM ipd. Pizze so res izvrstne, na izbiro jih je ogromno, poleg ostale hrane, splača se probat tudi ombolo v testu. Edini minus so cene, ki pa niso podobne pizzerijam, vsaj za moje pojme ne.

LP
Dejan

P.S. čeprav sem zadnjič okamenel, ko so mi v Piceriji Oliva (LJ- Štepanjsko) zaračunali 11,50 EUR (!!!) za morsko pizzo na dom - dostava 50m !!! SICK!

Austin Powers
4.1.2009, 21:45

Poskusi še tole:

Okrepčevalnica Ristoro Nova vas

LP
Austin

BBojan
5.1.2009, 00:28
Glede pic sem zelo delikaten, a moram priznat, da sta v Izoli za moje pojme dve dobri piceriji, in sicer Gušt (nasproti gostinske šole, oz. zraven policijske postaje) ter Porto Apollo (zraven San Simona):ok

Damjann
5.1.2009, 01:12
No te v keri sem bil jz v Izoli se ne spomnim več imena, je pa v centru Izole, notr so pa dost velke mize:ok2, drgač je ne znam opisat:-D

e34td
15.2.2009, 02:44
No,da razcistimo tole okoli Portusa na Uncu.Pica je 20€.:napaka
Smo sli pa zadnjic tja na kosilo. Solata je 6€(porcija za 2),potem mas pa neke kroznike generala Maistra,pa kroznik Martina Krpana,...No to je 14€,ampak mesa pa gor tok zmetanga,da sem sam :eek.No,seveda noben ni vsega pojedel,pa smo sli vsak s svojo skatlico vn.Je pa tko.4Xtak kroznik,2X solata,4X juha(tudi oreng porcija),1Xpivo,3xvoda,1xgosti sok.Posladek je bil on the house.84€.
Tko da,glih na pico ne bi sel tja,ampak za kosilo pa kar.:ok

perobmw
19.2.2009, 19:52
Ima da se vam sline cedijo:ok2
Zelo priporočam,zelo dobro.Samo cena je pa tudi:eek
Za dve osebi:
-Škampovi repki 12,90€
-Piščanec s petimi okusi 10,80€
-Dušen riž 2,15€
-Mešana solata 3,10€
-Radenska 3 dl 1,20€
-2x Coca Cola 4,10€
34,25€ :crazy
Aja gre pa se za Kitajsko v Brezju(Maribor)

user_x
19.2.2009, 21:06
Če se boste lačni vozil po mojih koncih, vam priporočam postanek v pizzeriji Kegeljček v Radohovi vasi (Bič - Ivančna gorica). Pizze iz krušne peči 1A :ok

oracle
19.2.2009, 21:24
V strunjanu, nakoncu pomola tista gostilna, za katero vedno pozabim kako se ji reče:

za štiri osebe:

- 3x jägermeister
- pred predjed iz rakcov na rukoli
- predjed iz pršuta, neke vrste suši in bakalar
- 1kg brancin
- 2kg romb (vse ribe narejene v pečici s krompirjem in olivami)
- 2l domače malvazije
- neprecenljiv razgled na morje in sončni zahod
- 4x jägermeister

cena: 205,30€

Romb bi lahko bil malo bolje zapečen, ampak, ker je bil skupaj z brancinom je bilo to za pričakovati. Vse ostalo za bogove :ok

Jerry
19.2.2009, 21:30
Jaz pa zadnjič bil na Jesenicama in tam pri kegljišču papal zelooooooo dooobro... priporočam! :mljask :laugh

user_x
19.2.2009, 21:40
Portorož, mehiška restavracija Papa Chico :ok

Blindek
20.2.2009, 17:16
Portorož, mehiška restavracija Papa Chico :ok

to pa še jaz lahko potrdim :mljask

BadCash
20.2.2009, 18:09
Ja da se jaz pristavim svoj pisker

Grosuplje (Brezje) Pri Atku, Pivnica Anton, Gostišče Krpan
Trebnje Gostilna in pizzerija Šeligo
Novo mesto Gostilna Čefidelj (zraven Geđota)
Semič Gostilna Pezdirc
Črnomelj Gostilna Mueller
Ljubljana - SUPERNOVA pizzerija Casa del papa in mehiška restavracija poleg:mljask
Šentrupert Gostilna Javornik

LP

bassko
20.2.2009, 19:43
Srednja vas zraven Bohinja - pizzerija Ema. Pizze zelo velike (večjih še nisem videl) obenem tudi zeloooo dobre in pa cene tudi še niso preveč evropske. :) ;)

911
20.2.2009, 22:04
Glede na to, da veliko ljudi hodi smučat na Krvavec (verjetno tudi ljudje s foruma), priporočam "gostilno pod Krvavcem", dobra hrana in pijača (predvsem buteljčna vina:ok), po ugodnih cenah.

Komandant
20.2.2009, 22:08
Restaurant PISHA, blizu Kline, zahodni del Kosova :)

Zelo dober dvojni piščančji zrezek + solata mmmm

mytho
21.2.2009, 15:18
Pri meni doma:laugh:kosilo

M3_Freak
21.2.2009, 15:19
Pri meni doma:laugh:kosilo

2x mamina kuhinja

tommy28
21.2.2009, 15:27
Nasproti Volčjega potoka ( malo od Domžal in Radomelj naprej) je bivša gostilna Šraj - po novem Stari voz......odlične jedi z žara, balkanska kuhinja, še ambient je balkanski, kelnerji lihtko......edino malce predragi so, sem pa dobil ponudbo, ki velja vsak petek in piše da za 13€ ješ kolikor lahko vse jedi z žara....

boriZ
21.2.2009, 15:36
- restavracija Interspar (v City Centru), Zreški Gaj (ko prideš po hribu navzgor v Zreče, prvi odcep levo :)) - tam majo odlično vso hrano, tudi pice.
- kebab nasproti občine in na AP Glazija (Žerjavca)
- picee: Pomaranča (zgornje nadstropje City Centra), picerija Mamma Mia (Žalec), picerija Toscana (Slovenske Konjice) - tam majo dobre tudi hamburgerje in lignje...
- nekje na poti od Slovenske Bistrice proti Ptuju, mislim, da se kraj imenuje Klopce (seveda, če se pelješ po stari cesti) - odlični hamburgerji, majo tudi neke "king size", ki majo premer ene 35-40cm po mojem

Dobre stvari majo tudi v Celju v Ježu (na tržnici), ampak se mi je zagravžalo hoditi tja... Definitivno pa ne grem več v Pivnico (al kaj je že tisto) pri MacDonaldsu v Celju... :blackeye

perobmw
21.2.2009, 15:40
- restavracija Interspar (v City Centru), Zreški Gaj (ko prideš po hribu navzgor v Zreče, prvi odcep levo :)) - tam majo odlično vso hrano, tudi pice.- kebab nasproti občine in na AP Glazija (Žerjavca)
- picee: Pomaranča (zgornje nadstropje City Centra), picerija Mamma Mia (Žalec), picerija Toscana (Slovenske Konjice) - tam majo dobre tudi hamburgerje in lignje...
- nekje na poti od Slovenske Bistrice proti Ptuju, mislim, da se kraj imenuje Klopce (seveda, če se pelješ po stari cesti) - odlični hamburgerji, majo tudi neke "king size", ki majo premer ene 35-40cm po mojem
Dobre stvari majo tudi v Celju v Ježu (na tržnici), ampak se mi je zagravžalo hoditi tja... Definitivno pa ne grem več v Pivnico (al kaj je že tisto) pri MacDonaldsu v Celju... :blackeye

To je vse res,za ostalo pa ne vem

Roberto88
21.2.2009, 15:45
Srednja vas zraven Bohinja - pizzerija Ema. Pizze zelo velike (večjih še nisem videl) obenem tudi zeloooo dobre in pa cene tudi še niso preveč evropske. :) ;)

X1 :ok

Warden
21.2.2009, 23:22
Gostilna "VOVKO" malo stran v jugovzhodni smeri od Otočca pri NM. :mljask

Beemer
21.2.2009, 23:27
Spomnim se, da sem do sedaj najboljšo pizzo jedel v Valvazorjevem hramu v Cerknici (pa verjemite da sem bil že v 101 pizzeriji). Ambient je bolj žalost. Ampak okus pizze je pa res 1A.:mljask Sem bil pa nazadnje tam že kar nekaj časa nazaj. Če je pizza še vedno na ravni kot je bila včasih sigurno ne boste razočarani.

e34td
21.2.2009, 23:34
Spomnim se, da sem do sedaj najboljšo pizzo jedel v Valvazorjevem hramu v Cerknici (pa verjemite da sem bil že v 101 pizzeriji). Ambient je bolj žalost. Ampak okus pizze je pa res 1A.:mljask Sem bil pa nazadnje tam že kar nekaj časa nazaj. Če je pizza še vedno na ravni kot je bila včasih sigurno ne boste razočarani.

Mislim,da boste razocarani.:-D

Beemer
21.2.2009, 23:53
Si lahko bolj natančen?
Nimajo več dobrih pizz?

Pepsi
22.2.2009, 00:45
Danes bil v Žogici - Solkan(Nova Gorica)..

Ma Pizza Carbonara je mama vseh pizz:ok2

BadCash
22.2.2009, 08:29
Gostilna Pugelj - Ždinja vas pri Novem mestu (Trška gora)
Pečena kura je :mljask in pa ostala domača kuha.

e34td
22.2.2009, 08:36
Si lahko bolj natančen?
Nimajo več dobrih pizz?

No,men osebno niso nikoli imeli.Od kar sem tu doma.Majo pa v En krajcar dobro družinsko,ampak samo klasika je dobra,ostalo pa pac ne.

mytho
22.2.2009, 10:16
Gostilna Pugelj - Ždinja vas pri Novem mestu (Trška gora)
Pečena kura je :mljask in pa ostala domača kuha.

Resnično božanska.:ok:ok

perobmw
22.2.2009, 11:08
MB

Pizzerija-La cantina*pod pohorjem*
Pizzerija-Siciliana*tezno*
Pizzerija-Sidro,Bresternica
Pizzerija-Beli vitez*Ptuj*
Pizzerija-Črni baron*Malečnik*

Restavracije-Vila rustica*borova vas*
Restavracije-Ancora*center*
Restavracije-Novi svet*center*
Restavracije-Strike center*Tezno*
Restavracije-Samsara*center*

Kitajska restavracija*Brezje*:mljask
Hamburger-Hill*Tezno*
Sladoled-Pikapolonica*center*
Burek-Totaj*Tezno*
Lepinje-Grill ranca*lent*

off topic:

Night club-ROCCO*Lent,Ptuj*

Da še dodam
Da še malo dodam:ok2:ok2

Pizzerija- Roma*Nova vas*
Pizzerija -Ali*Počehova*

Restavracija- Park Caffe*blizu Citya-center*
Restavracija-LaStoria*center*
Restavracija-Ribič*Ptuj*

Hamburger-Hambi*Avtobusna postaja*
Hamburger-Đabiri*dvorana Tabor*:mljask
Hamburger-Bober*po celem Mariboru*

Evo za vsakega nekaj,ko boste v Mariboru
Da bo vse na enem mestu:ok

Blindek
22.2.2009, 11:45
perobmw kaj pa za čvape? Kje so dobri v mb?

alenci
22.2.2009, 11:52

:mljask

perobmw
22.2.2009, 11:59

Joj le kako sem lahko na to pozabil:crazy
Kot je že @alenci napisal.
Ampak najboljši čevapi + srbska kuhnja je pa:
-Srbska restavracija Orient:mljask(na desnem bregu Drave,nasproti Grila Ranca,)Pa še zanimivost na steni hiše je pa še BMWznak.
Je pa še ena na lentu Gal žar,je tudi dobra:ok
http://www.restavracija-orient.com/

Blindek
22.2.2009, 12:00
to sem iskal Orient :ok nisem se moral spomniti na to... moram probati ta teden:mljask

perobmw
22.2.2009, 12:04
to sem iskal Orient :ok nisem se moral spomniti na to... moram probati ta teden:mljask

Ne bo ti žal verjami:eek,sem tam sigurno 4-5x na mesec:ok

ilegalec
22.2.2009, 12:38
Od hitre hrane mi je najboljši jufka kebap u Kranju na avtobusni postaji. Nisem še videl, da bi jo kje tok naložil kot tam. Enkrat sem jo doma dal na vago in ma 700 gramov. Pa še cena: 3,2€, nevem če je kje cenej. Še najbolj pa paše v "zgodnjih" jutranjih urah :D

perobmw
23.2.2009, 14:00
Včeraj sem bil v pizzeriji(pizzerija pri Siničevem mlinu,relacija Hoče-Pohorje).
Sicer nova pizzerija(2 dan).No ja saj se bojo zlizali.:frown
V bodoče naj bodo malo več naložene,malo večja izkušenost natakarjev(naj si raje zapišejo,kot pa potem vse pozabijo:napaka).
Sem jedel lazanjo in mi je bila kar odlična:mljask(4.5€ še kar poceni),cena pizz pa na nivoju mesta:eek
Ambient je pa bolj pohorski,sicer vse novo,ampak preveč vse v svetlem lesu(enolično).
Kar priporočam,če ne druga pojdite vsaj iz radovednost:ok2

raw
23.2.2009, 14:38
Sm kar "jedec" ... bil že marsikje jedel marsikaj, a najbolj so se mi vtisnli v spomin:

Argentino - BTC
Portus - Unec
Pizzerija Galea MB (center, ne Galea2) - Majoneze pica!

perobmw
23.2.2009, 14:41
Pizzerija Galea MB (center, ne Galea2) - Majoneze pica!
[/LIST]

Sem tudi slišal za Galeo,v kratkem bom jo obiskal,ker mi je nekaj novega vedno izziv(hrana)
:ok

Blindek
23.2.2009, 14:42
V Galeji 2 je meni dobra mehiška :mljask

perobmw
23.2.2009, 15:13
V Galeji 2 je meni dobra mehiška :mljask

Bom probal,ker mehiške so mi tak najboljše:mljask
Zelenec ti ne uide:laugh
A je že bil kdo v pizzeriji Moja pizza(Pobrežje za domom Danice Vogrinec),me zanima kako je kaj tam:confused

driv3r_86
23.2.2009, 15:32
Moja pizzerija je super... Sem ravno zadnič tam jedel:mljask Pa vse si sam izbereš kaj boš imel gor, osebje prijazno, cene ugodne... Se splača:ok

wtf
23.2.2009, 16:22
V galeji so dobre ja...

Kaj pa hitra hrana? odličen mi je npr. čao čao 3 :-D odprt 24/7 :metalc

perobmw
23.2.2009, 16:32
V galeji so dobre ja...

Kebab pa mi res ne diši:resilec

driv3r_86
23.2.2009, 16:35
V galeji so dobre ja...

Sicer ne vem imena (preko žoharja je, bolj na novo) ampak ima odlične kebabe in orenk nadevano gor:mljask Pa še pivo gratis pade velikokrat:laugh Je pa edino jeba s parkiranjem:crazy

saymon
23.2.2009, 16:37
Sicer ne vem imena (preko žoharja je, bolj na novo) ampak ima odlične kebabe in orenk nadevano gor:mljask Pa še pivo gratis pade velikokrat:laugh Je pa edino jeba s parkiranjem:crazy

True....najbolj nadevani kebab v Mariboru, pa pijače gratis tudi ni problem dobit:ok2:ok2 parkiraš pač na avtobusni postaji, na kebab se tak večinoma gre v poznih nočnih urah:drink

lp, saymon

M3_Freak
23.2.2009, 16:39
MMMM Pero spet nekaj informacij zate,da boš lahko šel še kam drugam jest:laughUpam da ko 35r.d. pade da boš peljal kam na :kosilo in:beer

driv3r_86
23.2.2009, 16:40
True....najbolj nadevani kebab v Mariboru, pa pijače gratis tudi ni problem dobit:ok2:ok2 parkiraš pač na avtobusni postaji, na kebab se tak večinoma gre v poznih nočnih urah:drink

lp, saymon

To je res, ampak smo vseeno enkrat imeli zaradi tega probleme z modrimi :crazy:laugh

Blindek
23.2.2009, 17:19
lahko bol natančno kdo pove kje je ta nov kebap? jaz postajam lačen in se mi lušta :-D

driv3r_86
23.2.2009, 17:34
lahko bol natančno kdo pove kje je ta nov kebap? jaz postajam lačen in se mi lušta :-D

Malo naprej od bivšega bofa, če se pelješ proti centru mb. Je pa na desni strani. Preko ceste pa je extreme in avtobusna postaja "žohar":ok

perobmw
23.2.2009, 18:07

Ime je šestica,šefe je pa prava legenda.Koliko sem videl ti nabaše pune granate.Tak ,da vse ven leti,seveda je pa tu največ obiskov v poznih večernih urah:beer
Jebeš plave:fight,pač parkiraš na avtobusni:ok
Samo vseeno še ne jem kebaba:resilec

perobmw
23.2.2009, 18:09
MMMM Pero spet nekaj informacij zate,da boš lahko šel še kam drugam jest:laughUpam da ko 35r.d. pade da boš peljal kam na :kosilo in:beer

Tebe bom pelajl samo na 1:beer,2:beer,3:beer,............:beer-dokler ne padeš:laugh

driv3r_86
23.2.2009, 18:10
Ime je šestica,šefe je pa prava legenda.Koliko sem videl ti nabaše pune granate.Tak ,da vse ven leti,seveda je pa tu največ obiskov v poznih večernih urah:beer
Jebeš plave:fight,pač parkiraš na avtobusni:ok
Samo vseeno še ne jem kebaba:resilec

Kaj si se zastrupil z njim?

perobmw
23.2.2009, 18:16
Kaj si se zastrupil z njim?

Aja,da ne bo pomote:napaka.Ne sploh mi všeč kebab:ok2
Fuj,....:laugh

driv3r_86
23.2.2009, 18:20
Jaz tudi dolgo nisem hotel niti probati kebaba... Potem pa enkrat probam in sem celo po njem bruhal (hotel sem extra pekočega v vinjenem stanju:laugh), čez par let pa spet probam (takrat normalnega) in mi je postal dober:mljask

Blindek
23.2.2009, 18:20
pero probaj v palačinki :-D

jaz grem čez slabo uro v mb nekaj in bom šel iskat oni kebap :mljask

perobmw
23.2.2009, 20:49
pero probaj v palačinki :-D

jaz grem čez slabo uro v mb nekaj in bom šel iskat oni kebap :mljask

Dober tek:ok in poročaj o kvaliteti:ok2

lozinka
23.2.2009, 22:43
Pri nas na Dolenjskem se dobro je v gostilni VOVKO na Ratežu (že omenjeno), roštilj pri GEDžOTU v NM, pa še kaka se bi najdla.
Zadnjič cca 15 dni smo z družbo jedli v stoletni gostilni PRI FRANCLNU pri Celju (zdi se mi da je še noben ni omenil tukaj). Enkratno vse kar smo požrli je bilo odlično in mal drugače kot ponavadi, prostor in postrežba čista petica.:metalc:mljask:mljask

alenci
24.2.2009, 00:18
prav lačen postajam ko berem te poste:damn

Pepsi
24.2.2009, 00:23
A je že kdo kdaj jedel hrano imenovano --> peke :confused:)

e34td
24.2.2009, 00:46
A je že kdo kdaj jedel hrano imenovano --> peke :confused:)

Peke ali peka?:confused

Pepsi
24.2.2009, 07:46
Peke:)

BadCash
24.2.2009, 12:03

In kaj naj bi to bila za ena jed:confused.

wtf
24.2.2009, 16:40
Sem se ravnokar vrnil iz Orienta in slastnih čevapov :laugh:ok2

Roberto88
24.2.2009, 16:43

Verjetno si mislil "ispod peke"?

perobmw
24.2.2009, 17:49
Sem se ravnokar vrnil iz Orienta in slastnih čevapov :laugh:ok2

A si jedo leskovačke:mljask
Drugič še baklavo probaj,pa obvezno prebranec:mljask:mljask

lozinka
24.2.2009, 18:20
A si jedo leskovačke:mljask
Drugič še baklavo probaj,pa obvezno prebranec:mljask:mljask

Al ga bo razneslo :laugh:laugh:laugh

josst
24.2.2009, 18:54
Danes sem bil v gostilni Ponvica na malici. Malica poceni, hrana dobra, kar mi je bilo pa najbolj všeč je pa hitrost postrežbe, se mi je precej mudilo, lačen sem bil kot volk in sem bil ful presenečen kako hitro dobiš naročeno. Aja se pa nahaja mislim da na Brezovici, če greš iz LJ proti Vrhniki po stari cesti na desni strani :-D

M3_Freak
24.2.2009, 18:56
Tebe bom pelajl samo na 1:beer,2:beer,3:beer,............:beer-dokler ne padeš:laugh

To je beseda:ok Kdaj pa je ta datum:blush

M3_Freak
24.2.2009, 18:57
Mi večkrat preko Orienta naročimo malco pa imajo res zelo dobro:mljask

perobmw
24.2.2009, 19:04
Mi večkrat preko Orienta naročimo malco pa imajo res zelo dobro:mljask

Ja,ja to si zaj tu gor prebral.:laugh
Lahko grema danes malo vun na kaki:beer
@M3_Freak kam pa ti kaj hodiš jest.Zaupaj nam:eek

Blindek
24.2.2009, 19:19
perobmw jaz grem jutri v orienta na kosilo, tako da upam na naj naj :-D

včeraj pa žal nisem prišel do kebapa in zato upam, da bom ga danes probal :ok

Pepsi
24.2.2009, 22:11
In kaj naj bi to bila za ena jed:confused.

To sem jedel v eni gostilni v KP na tem hribu (markovec) in je v lepinji noter tako narezan zrezek ali dva, čebula je zraven in pa prelito z nekakšno super njami omako:ok

wtf
26.2.2009, 13:23
Pero sem že jedel prebranac sa klobasom, ampak so mi čevapi boljši.. celo pa pikantni :-D Najraje pa tak naredim, da si jaz naročim pikantne, kolega navadne... pa potem menjava pola pola.. :-D

perobmw
26.2.2009, 13:39
Včeraj sem bil v pizzeriji(pizzerija pri Siničevem mlinu,relacija Hoče-Pohorje).
Sicer nova pizzerija(2 dan).No ja saj se bojo zlizali.:frown
V bodoče naj bodo malo več naložene,malo večja izkušenost natakarjev(naj si raje zapišejo,kot pa potem vse pozabijo:napaka).
Sem jedel lazanjo in mi je bila kar odlična:mljask(4.5€ še kar poceni),cena pizz pa na nivoju mesta:eek
Ambient je pa bolj pohorski,sicer vse novo,ampak preveč vse v svetlem lesu(enolično).
Kar priporočam,če ne druga pojdite vsaj iz radovednost:ok2

Sem jo spet obiskal,malo so se že popravili(verjetno zato ,ker me je natakiraca prepoznala od zadnjič:-D)
No sem že malo pojedel pizze,potem pa sem se spomnil,da morem obvezno slikati(upam ,da ne bo nič narobe).
Dajte še vi malce poslikat zadeve,sajh tema namenjena temu tudi,verjetno.
Aja zakaj je tako prazno,verjetno zaradi posta(se ne je mesa)

Blindek
26.2.2009, 13:41
perobmw nacho sir? :mljask

damci
26.2.2009, 13:44
vidim, da ste štajerci najbolj glasni pri hrani :), jaz lahko orientove dobrote, skorajda voham skozi okno

perobmw
26.2.2009, 13:59
vidim, da ste štajerci najbolj glasni pri hrani :), jaz lahko orientove dobrote, skorajda voham skozi okno

To bi mene ubilo verjetno :mljask

wtf
26.2.2009, 14:17
vem, da si tam nekje doma damci.. skoz gledam če bom videl kje kakšno e39, da se podpišem s ključem :ok2 (hec) :-D

damci
26.2.2009, 14:19
avto je varno parkiran na notranji strani blokov, tako da če ravno ne hodiš tam vmes, ga ne moreš videti, drugače pa meni so zelo dobre lazanje v San Remo, čeprav so se v zadnjem času poslabšali (mogoče so zamenjali kuharja)

perobmw
26.2.2009, 14:20
vem, da si tam nekje doma damci.. skoz gledam če bom videl kje kakšno e39, da se podpišem s ključem :ok2 (hec) :-D

:deda:burnout

lozinka
26.2.2009, 16:59
Danes ob poldan bil na malci v Taverni pod Peterl arenom v Celju. Polnjena vešalica, zelo dobra!:mljask:mljask:mljask

perobmw
26.2.2009, 17:19
avto je varno parkiran na notranji strani blokov, tako da če ravno ne hodiš tam vmes, ga ne moreš videti, drugače pa meni so zelo dobre lazanje v San Remo, čeprav so se v zadnjem času poslabšali (mogoče so zamenjali kuharja)

Na to sem pa čisto pozabil:napaka,samo cena so pa tudi malo višje:eek
Kaj še majo kaj dobrega,sicer še nisem bil,ampak,....v kratkem ,..no bom še videl:mljask

perobmw
27.2.2009, 16:45
Ima da se vam sline cedijo:ok2
Zelo priporočam,zelo dobro.Samo cena je pa tudi:eek
Za dve osebi:
-Škampovi repki 12,90€
-Piščanec s petimi okusi 10,80€
-Dušen riž 2,15€
-Mešana solata 3,10€
-Radenska 3 dl 1,20€
-2x Coca Cola 4,10€
34,25€ :crazy
Aja gre pa se za Kitajsko v Brezju(Maribor)

Evo še slika ambienta,ke res pohvale vredno:ok

driv3r_86
27.2.2009, 16:48
Nice, bom šel enkrat tja na kakšno pojedino:-D

M3_Freak
27.2.2009, 16:51

JA Damci res je San Remo :ok2mnjam pa zraven še lahko greš v foto tabor hitro slike razvit:ok

hejhoj
27.2.2009, 16:53
mi smo bili vceraj pri Rokovnjacu v Lukovici in sem bil nadvse zadovoljen. tako s hrano kot postrezbo. domace pivo je pa itak poslastica:ok

Blindek
26.4.2009, 11:56
obujam temo, ker je poletje tukaj in zopet še raje dobro jemo(saj jaz) :)

rad bi vprašal, kje v MB imajo dober sladoled,sadne kupe itd.?

masami
26.4.2009, 13:06
Jaz pa predlagam Vilo Otočec.
http://www.vilaotocec.si/Sva bila letos z mojim zaročencem prvič tam za obletnico, ker ponavadi hodiva k Rakarju v Trebnjem.http://www.rakar.si/
Ambient super, postrežba, hrana mnjami. Aha, da ne pozabim cvičkov liker za aperitivček. THE BEST!:slin:jezk

še slikca
http://www.shrani.si/f/3C/XT/4BRUS9kU/vila-otocecobletnica.jpg

perobmw
26.4.2009, 15:15
obujam temo, ker je poletje tukaj in zopet še raje dobro jemo(saj jaz) :)

rad bi vprašal, kje v MB imajo dober sladoled,sadne kupe itd.?

V Astoriji,Ilichu in pa Pohorski kavarni:eek:mljask.Zdaj pa beži nekam že:laugh:laugh

driv3r_86
26.4.2009, 18:22
Včeraj bil po dolgem času pri Pecu:mljask Še vedno imajo odlično hrano (tudi sladice; doma narejen sladoled...).

http://www.gostilnapec.si/cms/front_content.php

911
26.4.2009, 18:35
Zelo dobro na gorenjskem Vila Bela:
http://www.vila-bella.com/

Hebel
26.4.2009, 20:30
Zelo dobro na gorenjskem Vila Bela:
http://www.vila-bella.com/

Se strinjam, samo cene so pa tudi v višavah.

joda
26.4.2009, 21:02
Hay!

...ko ste že pri gorenjski....sem bil prejšnji vikend na državnem,pa sem bil prijetno pozitivno presenečen na ponudbo v Pizzeriji Gorenjc v Kranju

...kvaliteta/količina/prijaznost/ambient......cena......best buy:ok2

...aja pa nisem pizze jedel....imajo tudi duge jedi:ok

lp

joda

Senna
27.4.2009, 05:43
Hay!

...ko ste že pri gorenjski....sem bil prejšnji vikend na državnem,pa sem bil prijetno pozitivno presenečen na ponudbo v Pizzeriji Gorenjc v Kranju

...kvaliteta/količina/prijaznost/ambient......cena......best buy:ok2

...aja pa nisem pizze jedel....imajo tudi duge jedi:ok

lp

joda

Zadnč sem zraven neki montiral in sem šel tja na pico,in nisem mogu verjeti,da se jo da narediti brez okusa:napaka

Neki je izgleda pozabil dat noter,al origano,posoliti...?

Tko,sa sem jo pol sam začinil z poprom:ok2

Pico pejte probati u Buf(ali bof),nasproti obija u Kranju,ma nikjer še nisem jedel bolše:mljask
Piz..,sem kr lačen ratal,grem pol na eno:ok

911
27.4.2009, 07:29
Se strinjam, samo cene so pa tudi v višavah.

Zelo ugodno, glede na to kaj dobiš in če primerjaš konkurenco, grem večkrat tja jest.

Pa še zaloge starejšil vin, priznanih slovenskih vinarjev, imajo po smešnih cenah (beri: cene malo nad tistimi, za katere plačujem v raznih vinskih kleteh ali trgovinah):ok

Jerry
27.4.2009, 07:36
Jaz imam pa en problem, ki se nanaša na to temo. Namreč iščem gostilno (lahko je tudi pizzerija) v Ljubljani ali njeni okolici, ki je odprta pozno v noč, vsaj do 24. ure. Včeraj sem preklical pol gostiln in imajo vse odprto najkasneje do 23'h, neketere celo samo do 22'h :jok Do polnoči je odprt samo McDonalds, tako da mi ocvrt krompirček že iz ušes gleda... pa tudi ne moreš punce peljat na romantično večerjo v meka :damn Če kdo ve za kak prijeten kotiček, kjer gostoljubje izkazujejo tudi malo bolj pozno v noč, se toplo priporočam :blackeye

M 6
27.4.2009, 07:47
Žogica - Solkan
Hrast - Nova Gorica
Dvorec Zemono - Vipava

Grad v Murski Soboti - gibanice
BTC Murska Sobota - Kratochwill - ista ko v Lj, hrana pa 5× boljša
Asado - Levec pri Celju
Štorman - Parižlje (zaradi velikih porcij)
Štorman - Bistrica ob Sotli (ni isti lastnik)
Ancora - Maribor
Tomi - Portorož
bivši Pacific - Krško

pa še tri pizzerije med katerimi vedno izbiram kadar sem v Lj. - Tunnel, Foculus, Parma

Nobel burek na Miklošičevi, čevapi na celjski avtobusni postaji, horse v BTC-ju

driv3r_86
27.4.2009, 09:09
Jaz imam pa en problem, ki se nanaša na to temo. Namreč iščem gostilno (lahko je tudi pizzerija) v Ljubljani ali njeni okolici, ki je odprta pozno v noč, vsaj do 24. ure. Včeraj sem preklical pol gostiln in imajo vse odprto najkasneje do 23'h, neketere celo samo do 22'h :jok Do polnoči je odprt samo McDonalds, tako da mi ocvrt krompirček že iz ušes gleda... pa tudi ne moreš punce peljat na romantično večerjo v meka :damn Če kdo ve za kak prijeten kotiček, kjer gostoljubje izkazujejo tudi malo bolj pozno v noč, se toplo priporočam :blackeye

Izvoli :

http://odpiralnicasi.com/spots?q=gostilna

bankimun
27.4.2009, 09:19
Žogica - Solkan
Hrast - Nova Gorica
Dvorec Zemono - Vipava

Grad v Murski Soboti - gibanice
BTC Murska Sobota - Kratochwill - ista ko v Lj, hrana pa 5× boljša
Asado - Levec pri Celju
Štorman - Parižlje (zaradi velikih porcij)
Štorman - Bistrica ob Sotli (ni isti lastnik)
Ancora - Maribor
Tomi - Portorož
bivši Pacific - Krško

pa še tri pizzerije med katerimi vedno izbiram kadar sem v Lj. - Tunnel, Foculus, Parma

Nobel burek na Miklošičevi, čevapi na celjski avtobusni postaji, horse v BTC-ju

gostilna Kekec nad Gorico... odlična hrana, še lepši razgled:ok

suzy.quattro
27.4.2009, 10:11
ciao,
prosim vas za komentar gostilne Pri Štefanu, Most na Soči. če je že kdo bil tam in kako se je?
v soboto imamo prijateljsko srečanje nekaj BMW-jašev in bi šli po soški dolini, zato me zanima, če priporočate to gostilno.

Jerry
27.4.2009, 14:28
Izvoli :

O hvala, tole je pa uporabna stran :metalc

perobmw
27.4.2009, 14:33
Izvoli :

Zelo dobra stran:mljask

magic man
27.4.2009, 21:35
Ja ti praviš da je biu kebab odličen.Jaz pa sem ga jedel 3x prvič zadnjič in
nikoli več. Sem že jedel v dost placih po Sloveniji,ampak takšno božansko pico
ko pa naredijo v piceriji Anttonijo v novi vasi pa še ne. Ka praviš Marac mam prau?:metalc

Vinci
11.5.2009, 11:06
A je dovoljeno, da se v tej temi pove tudi kaj slabega o kakšni gostilni?

Si bom kar dovolil. Gostilna Piazza, na Parmovi v Ljubljani. Žalostno. Vsaj deset minut smo čakali, pa se niti en natakar ni spomnil, da bi prišel do nas. Ko smo začeli mahati naokoli in se že skoraj drli, če nam lahko prinesejo meni, se je en natakar primajal in kar vrgel tiste tri menije na mizo in šel. Gledam je, kot da bi imel downov sindrom. Nič dober dan ali dober večer. Nič. Niti muknil ni.

Za sosednjo mizo so imeli rezervacijo. Prišli so nekaj minut za nami, postregli so jih takoj. Na žalost so jim rezervirali skorajda najbolj patetično mizo. So vprašali, če lahko zamenjajo mizo, pa je začel natakar, joj, češ da ne more, ker imajo v knjigah to mizo rezervirano in potem bi morali popravljati v knjigah... krneki, skratka. Jaz bi na njihovem mestu odpovedal rezervacijo in se vsedel nekam drugam, ker je itak bilo 2/3 miz praznih. Ampak potem bi tvegal, da mi natakar še pljune v tisto itak zelo povprečno hrano.

No, ko je nam tisti natakar kar tako arogantno vrgel tiste menije na mizo, sem se čist razpizdil. Smo po kratki živčni diskusiji vstali in šli. Nisem imel neke želje, da bi žulil tisti neudobni stol in potem še tvegal, da mi kdo pljune v razkuhane špagete, piščanca brez okusa, zelo povprečno omako ali pico. Sem se že parkrat zaklel, da tja več ne grem, ker je hrana preveč v pizdi, pa še praktično zmeraj me posedejo za kakšno mizo na prehodu, kjer se natakarji spotikajo ob moj stol in mi nosijo hrano čez hrbet in glavo. Sem jim po precej dolgem času dal novo priložnost in zdaj zagotovo ta gostilna zame več ne obstaja.

Upam, da se zdaj ne najde kakšen, ki jih bo hvalil in da imajo v redu hrano, ker potem bom moral njegove nasvete o dobri hrani dati skoz filter. :-D

driv3r_86
11.5.2009, 11:17
Super ideja, da se pove tudi o slabih izkušnjah:ok Imaš zelenca:-D
Se pa trenutno ne spomnim nobene slabe gostilne... Če se bom pa poročam.

VAX
11.5.2009, 11:26
Gostilnica Rio Momo :metalc

Špikani čevapi mmm

Blindek
11.5.2009, 11:50
VAX povej še samo kje je to :-D

user_x
11.5.2009, 14:15
@Vinci, dobra ideja, da se pove tudi o slabih gostilnah/restavracijah..., čeprav mislim, da bi se potem morala tema kako drugače preimenovati. Npr. Kje se dobro je in kje ne.

V Portorožu se dobro je še v:
- Paco (restavracija, cene se mi niso zdele tako hude)
- Rustika (pizze so iz krušne peči, priporočam pa testenine :mljask)

Da še sam dodam mojo black listo :ok2
- Pirat v Piranu (mogoče je za druge goste bolje poskrbljeno, nas študente pa res zaničujejo, hrana na bone pa je naravnost odvratna, poleg tega so pa še porcije premajhne)
- Pizzeria Santa Lucia (če daste kolikor toliko na okus pizze, nikar hodit tja)
- Botana v Piranu (pizze so res majhne, poleg tega pa še popolnoma brez okusa, cimer pa je zadnjič gor celo dobil surovo jajce :napaka)

Dopišem, če se še česa spomnim :ok

VAX
11.5.2009, 14:17
VAX povej še samo kje je to :-D

Am bivši Rio Ham Ham, sam zdej je vse na novo narajeno

boriZ
11.5.2009, 16:27
Picerija Bonita v Žalcu - imajo dobro VSO hrano :ok2:beer
nahaja se pa v Sparu.:ok

Skuna
11.5.2009, 16:28
V Mariboru :

- Pizzerija Bellagio
- Takos ( na lentu, v Evroparku mi ni tak dobro )
- Stari gril
- Gril Ranca
- Orient ( meni je dobro in nimam pripomb, čeprav je enkrat sošolka od kolegice baje dobila črva v solati :eek )
- Kitajska restavracija Zlata Srna
- Pizzerija Toskana
- Restavracija Stari Rotovž
- Bowling Center Strike
- Pivnica Alf
- Mehiška restavracija Rico Torres
- Hiša dobrot ( samo se dostikrat čaka na naročilo, še posebej če ne ješ spodaj )

Ne priporočam pa :

- Pizzerija Galea
- Žajfa

Do pred dvema letoma sem poznal od naštetih samo Toskano in Ranco, zdaj pa sem malo razširil kulinarična obzorja ( študentskiboni.press ) :)

driv3r_86
11.5.2009, 16:30
V Mariboru :

- Pizzerija Bellagio
- Takos ( na lentu, v Evroparku mi ni tak dobro )
- Stari gril
- Gril Ranca
- Orient ( meni je dobro in nimam pripomb, čeprav je enkrat sošolka od kolegice baje dobila črva v solati :eek )
- Kitajska restavracija Zlata Srna
- Pizzerija Toskana
- Restavracija Stari Rotovž
- Bowling Center Strike
- Pivnica Alf
- Mehiška restavracija Rico Torres
- Hiša dobrot ( samo se dostikrat čaka na naročilo, še posebej če ne ješ spodaj )

Ne priporočam pa :

- Pizzerija Galea
- Žajfa

Do pred dvema letoma sem poznal od naštetih samo Toskano in Ranco, zdaj pa sem malo razširil kulinarična obzorja ( študentskiboni.press ) :)

Kaj pa je bilo narobe? Jaz sem bil 2x in je bilo ok.

Dark Funeral
11.5.2009, 16:48
Mene so peljali k Pircu kao full dobra hrana :crazy folk sploh neve kaj je dobro.

So pač naročili specialiteto hiše, če je to specialiteta potem si nemorem predstavljat kako slabo je ostalo.
Naročim riž in dobim prekuhano skledico riža, mlačnega in suhega. Hallloooo a to je riž? Kje je pa grah in kje je sočnost ter okus?

Najbolj me je pa čudlo to, da je blo maximalno nabito in smo čakali 15 minut za mizo.Sem upal, da bo ja dobro in še Janković je sedel tam in jedel, pa bo ja dobro....... res, denar vržen stran.

Skuna
11.5.2009, 17:10
Kaj pa je bilo narobe? Jaz sem bil 2x in je bilo ok.

Počasna postrežba, totalno natrpano, hrana je kolko tolko, ampak sem npr. vzel pizzo in je bila salami, pa je bilo gor 5 rezin salame in sir pa je blo to to. Tudi ostali so rekli da dobiš malo hrane, še posebej sošolec, ki je lahkotnik. Rečem za mezgo pa mi prinese navadn ketchup v tubi, na koncu pa plačamo pa vidim da ga je fajn zaračunal ( ne spomnim se cene ampak sošolec dela v Takosu, pa so tam cene dražje kot v povprečju, pa se je čudil da je taka cena za ketchup iz tube ). Pa se mi ne gre za tisti evro ali dva, ampak za princip. Blizu so študentski domovi, tako da so se pomoje razvadili. Za primerjavo : V Bellagio dobiš zraven pravo mezgo, neprimerno boljša pizza, pa še solato majo dobro. Vglavnem takrat smo se kolektivno odločli, da je razmerje med ceno in ponudbo slabo, zato več ne gremo tja.

Saj, če ti je dobro in si zadovoljen, še jej tam, ni moj namen očrnit neko restavracijo, ampak jaz sem ugotovil da je drugje boljše. Ko sem začel hodit na fax in še nisem poznal okoliških restavracij sem vedno jedel v Galei ker je najbližje faxu, pa sem tudi rekel, da je ok, potem pa sem odkril da če primerjam Galeo z drugimi, so slabi, zato več tja ne grem.

driv3r_86
11.5.2009, 18:50
Aja.. Sem mislil, da še je blo kaj hujšega:laugh Ja no meni tudi ni pretirano dobro tam(se najde veliko boljših (pa še celo cenejše so) restavracij/gostiln, samo me je pa vseeno zanimalo zakaj odsvetuješ:ok2

Blindek
11.5.2009, 18:55
misliš galea 1 ali 2?

raw
11.5.2009, 20:33
@Skuna:
Galea 1 je super - pica namreč, ne postrežba (ki je povprečna). Galea 2 pa ni niti pica kaj posebnga. Iz osebnih izkušenj - sm bil v obeh skupaj čez 100x. (Mayoneze pica je TOP! :))

Na splošno rečeno so kitajske v MBju boljše kot drugot po slo. Ne bi pa reku da so Alf, Rotovž, Taco pa Rico kaj posebnega. Sej ni slabo, ampak nič presenetljivga, no maybe je klet v Rotovžu v prvič zanimiva. Se mi zdi kot, da si napisal prvih 15 kar ti je padl na pamet iz MBja. Si kdaj jedel že kje drugot? Ni mišljeno sarkastično ampak, če si že bil kje ker je bila hrana res na nivoju? No, če bi bil, potem ne bi omenjal npr. Alfa. (razn če se je v zadnjem času FUL popravu - dajem možnost :) ).

Predlagam, da se mal več opiše zravn priporočila - zakaj je tolk dobr, število obiskov, ostale izkušnje, opis, link.. karkoli. Ker samo naštevanje je isto kot, da se gre na mojagostilna.com ... ni nekega dobička.

Pero
11.5.2009, 20:35
kva pa hodite v picerije in pri tem mislite , da se dobro je. Dobro se je v restavracijah in ne picerijah. :-D
Jao jao jao. Pol pa še nekdo šteje rezinice salame gor.
Tja fantje pojdite enkrat v slow food ristorante pa da vidite kaj je vrhunska postrežba in dokaj vrhunska hrana....
Ne pa pizzerije .....
Eh ja :-D:-D

Pa brez zamere fantje :-D:-D:-D

Warden
11.5.2009, 21:06
Za domačine in redke izbrance-pritepence, gostilna Pri Gunar, Ljubinj (Na relaciji Tolmin-Kneža/Baška grapa), kjer Lidija postreže vrhunsko vrhunski pršut, skuto, čompe in vino. :ok

Pero
11.5.2009, 21:13
Ali je za pritepence na voljo še kaj pri gunar-ju?

Warden
11.5.2009, 21:42
Ali je za pritepence na voljo še kaj pri gunar-ju?

Kaj pomeni Kaj? Večja izbira? Ne!

Če želiš vrhunsko hrano in "še večjo izbiro" potem pa je to to še malo višje na nasprotni strani Baške Grape, v Zakojci (Tja lahko prideš iz Reke ob Idrijci.
V Zakojci si v Kmečkem turizmu, pred prehranjevanjem, lahko privoščiš še izlet s konji. Svetovno znana prijaznost in okusna hrana. :mljask :ok

Dark Funeral
12.5.2009, 01:39
Perotu se vidi da je bolj Zemono tip..... sedaj so dnevi vina :laugh

Pero
12.5.2009, 08:58
Hvala Warden....ja malce večjo izbiro sem mislil, ker sem na trubarjevi 40 zadnjič jedel (ali pa bolj poizkušal) ravno to kar si ti opisal. Vrhunski pršut, še bolj vrhunsko skuto, "krompir v oblicah" in vse skupaj zalito z vrhunskim rdečim.

Tnx za tip za pritepence Dušan. :-D:-D:-D

Darkmen......Zemono.....moje znanje tujega jezika ne seže tako daleč. :-D
A bi bil tolk prjazn pa bi ti men to mal razložil?

Tnx :-D

perobmw
12.5.2009, 09:07
misliš galea 1 ali 2?
Sem bil tudi 1x v Galea2,totalni polom.Čakal 10 min,da se kdo privlekel do mene(skoraj prazna gostilna),na koncu pa še dobim kar zapečeno pizzo:fight:fight
Me nema više tamo:ok2

perobmw
12.5.2009, 09:12
Pizzerija-La cantina*pod pohorjem*
Pizzerija-Siciliana*tezno*
Pizzerija-Sidro,Bresternica
Pizzerija-Beli vitez*Ptuj*
Pizzerija-Črni baron*Malečnik*

Restavracije-Vila rustica*borova vas*
Restavracije-Ancora*center*
Restavracije-Novi svet*center*
Restavracije-Strike center*Tezno*
Restavracije-Samsara*center*

Kitajska restavracija*Brezje*
Hamburger-Hill*Tezno*
Sladoled-Pikapolonica*center*
Burek-Totaj*Tezno*

off topic:

Night club-ROCCO*Lent,Ptuj*

Da še malo dodam

Pizzerija- Roma*Nova vas*
Pizzerija -Ali*Počehova*

Restavracija- Park Caffe*blizu Citya-center*
Restavracija-LaStoria*center*
Restavracija-Ribič*Ptuj*

Hamburger-Hambi*Avtobusna postaja*
Hamburger-Đabiri*dvorana Tabor*
Hamburger-Bober*po celem Mariboru*

Od teh vseh naštetih pa nisem nič slabega zasledil:ok
Še ima kdo kak nasvet,kam še naj grem v Mariboru:confused

wtf
12.5.2009, 09:16
@Skuna:
Galea 1 je super - pica namreč, ne postrežba (ki je povprečna). Galea 2 pa ni niti pica kaj posebnga. Iz osebnih izkušenj - sm bil v obeh skupaj čez 100x. (Mayoneze pica je TOP! :))

Na splošno rečeno so kitajske v MBju boljše kot drugot po slo. Ne bi pa reku da so Alf, Rotovž, Taco pa Rico kaj posebnega. Sej ni slabo, ampak nič presenetljivga, no maybe je klet v Rotovžu v prvič zanimiva. Se mi zdi kot, da si napisal prvih 15 kar ti je padl na pamet iz MBja. Si kdaj jedel že kje drugot? Ni mišljeno sarkastično ampak, če si že bil kje ker je bila hrana res na nivoju? No, če bi bil, potem ne bi omenjal npr. Alfa. (razn če se je v zadnjem času FUL popravu - dajem možnost :) ).

Predlagam, da se mal več opiše zravn priporočila - zakaj je tolk dobr, število obiskov, ostale izkušnje, opis, link.. karkoli. Ker samo naštevanje je isto kot, da se gre na mojagostilna.com ... ni nekega dobička.

Dobro si napisal. V alfu je res čist obična hrana, ni prav nič pretrsljivega.

:)

Pero
12.5.2009, 09:30

Razen, da vem za dvorec Zemono kjer se dobro je in še bolje pije, te besede ne poznam. Si s tem mislil lovski dvorec? :-D:-D:-D
Tam je pa hrana res vrhunska in vse kar spada poleg.

Blindek
12.5.2009, 10:35
Jaz sicer že zelo dolgo nisem jedel v galeji 2, ampak zadnjo kaj sem bil je bila mehiška dobra, postrežba pa kot vedno poden...

Meni še dobra hrana je tudi v restavracijah od Pomaranče. Jedel sem v Kopru in Ptuju :ok

krt
12.5.2009, 10:46
Me zanima če bo kdo rekel, da je Zemono zanič, ker so porcije premajhne:hihi

Pero
12.5.2009, 11:24
Ja pa da je glede na porcije ful predrago :-D:-D
Pr Micki dobiš za ta denar 6 zvrhanih porcij vampov pa še per zravn :-D

ATLET
12.5.2009, 11:25
Ah sej po moje v takih restavracijah ne gre pričakovati velikih porcij, v take se gre uživat v okusih hrane, povečini tudi napast oči, ne pa nabutat trebuha da komaj dihaš.:)

Jaz ne morem pozabiti restavracije Torkla v Kortah. Ko sva se peljala tja, sem se za glavo držal kje v božji Aziji je to. Ko sem videl objekt mi je bilo pa vse jasno, že od zunaj je zelo lepo. Ambient vrhunski, postrežba prav tako, za hrano pa ne vem če sem ravno pravi za komentirat, nisem ravno izbirčen kar se tiče okusov. Samo da je meso, riž/testenine, solata pa je to to.

Skratka, Torklo ZELO priporočam, sam neki dinarčkov pripravte:laugh

Edit: Me je @pero prehitel s komentarjem glede porcij=)

Skuna
12.5.2009, 15:58
@Skuna:

Mislim tisto Galeo pri Gaudeamusu, ne vem če je to 1 ali 2.

V ALF-u gremo ponavadi na pico, ki ni slaba.

Sem napisal tiste, kamor hodim, pa ni slabo. Od vseh se mi zdi najbolj na nivoju še Strike, pa tudi rotovška klet je fajn. Od mehiških pa sta mi tidve najboljši, zato ju lahko priporočam. Če nekdo pride v Maribor in bi rad šel nekam jest, mu bom pač povedal 10-15 restavracij, kam lahko greš jest, pa sem bil zadovoljen. In s tem mislim na nekega normalnega človeka, kakega gurmana pa je treba peljat v kako high-class restavracijo, kamor pa večina ne zahaja.

Jaz sem samo izpostavil restavracije, kjer sem bil zadovoljen, če bi pa radi delali selekcijo, kje je res vrhunska hrana pa jih več kot 5 verjetno ne boš naštel.

Skuna
12.5.2009, 20:32
kva pa hodite v picerije in pri tem mislite , da se dobro je. Dobro se je v restavracijah in ne picerijah. :-D
Jao jao jao. Pol pa še nekdo šteje rezinice salame gor.
Tja fantje pojdite enkrat v slow food ristorante pa da vidite kaj je vrhunska postrežba in dokaj vrhunska hrana....
Ne pa pizzerije .....
Eh ja :-D:-D

Pa brez zamere fantje :-D:-D:-D

To sem napisal samo za predstavo :ok

Drugače pa se lahko tudi v piceriji dobro je, če hočeš jest pico, dunajski bo tam verjetno bolj slabi, enako kot bo pica v restavraciji ponavadi bolj slaba, medtem ko bo dunajski dober :ok

Pero
13.5.2009, 09:22
To sem napisal samo za predstavo :ok

Drugače pa se lahko tudi v piceriji dobro je, če hočeš jest pico, dunajski bo tam verjetno bolj slabi, enako kot bo pica v restavraciji ponavadi bolj slaba, medtem ko bo dunajski dober :ok

Sej vem...... malo sem karikiral. :-D:-D:-D
Sem se nedolgo nazaj tako zafrknil pri Tonaču. Oni sicer furajo tudi restavracijo in sem iz firbca probal, če jim kuhinja enako dobro laufa kot pizza, ker imajo res fenomenalne pizze, in ker se nisem držal zlatega pravila, da se pač v pizzerijah ne je nič drugega kot pizzo, sem si naročil svinjski file v poprovi omaki.
Dobil sem preveč popečen file, ki je bil samo slan in nič drugega, v omaki iz kuverte, poper pa, ki ne bi smel peči ampak bi moral biti rahlo pikanten, pa je tako pekel, da sem natakarju pač dal dobro vedeti, da je zrezek ne da je zanič ampak izpod vsake kritike.
Sprejmem recimo hrano, ki je dobra in ni "vrhunsko pripravljena" ampak tole, kar sem pa tam dobil z menija je pa čisti potop. Omaka se ne naredi iz kuverte in v to wanabe omako se ne doda tabasco, da bi se pričaral rahlo pikanten pridih zelenega popra. To je no-go.
K temu pride še to, da sicer prijazen natakar ni znal svetovati kakšno vino naj bi se k temu pilo, nakar sem mu predlagal, da je zelo dobra zadeva ali pa bolj nevtralna kakšen dober roze. S tem ne moreš falit.
Eh ja.........:-D:-D:-D

911
13.5.2009, 09:37

Si bil dol, jaz sem bil v nedeljo, hrana špica:ok

Pero
13.5.2009, 09:41
@911

In si si privoščil kaj divjačinskega, ali si se držal bolj klasike (v kolikor v zemono dvorcu temu lahko tako rečemo) in kakšno vino si si privoščil poleg??
:-D:-D

perobmw
13.5.2009, 09:46
Sej vem...... malo sem karikiral. :-D:-D:-D
Sem se nedolgo nazaj tako zafrknil pri Tonaču. Oni sicer furajo tudi restavracijo in sem iz firbca probal, če jim kuhinja enako dobro laufa kot pizza, ker imajo res fenomenalne pizze, in ker se nisem držal zlatega pravila, da se pač v pizzerijah ne je nič drugega kot pizzo, sem si naročil svinjski file v poprovi omaki.
Dobil sem preveč popečen file, ki je bil samo slan in nič drugega, v omaki iz kuverte, poper pa, ki ne bi smel peči ampak bi moral biti rahlo pikanten, pa je tako pekel, da sem natakarju pač dal dobro vedeti, da je zrezek ne da je zanič ampak izpod vsake kritike.
Sprejmem recimo hrano, ki je dobra in ni "vrhunsko pripravljena" ampak tole, kar sem pa tam dobil z menija je pa čisti potop. Omaka se ne naredi iz kuverte in v to wanabe omako se ne doda tabasco, da bi se pričaral rahlo pikanten pridih zelenega popra. To je no-go.
K temu pride še to, da sicer prijazen natakar ni znal svetovati kakšno vino naj bi se k temu pilo, nakar sem mu predlagal, da je zelo dobra zadeva ali pa bolj nevtralna kakšen dober roze. S tem ne moreš falit.
Eh ja.........:-D:-D:-D

Glavno,da si se najedel:laugh:laugh:laugh

Pero
13.5.2009, 09:48
Nisem, ker sem več kot polovico pustil. Priloga (ne vem jaz pečen krompir poznam drugače) je bila še bolj neouksna :-D:-D:-D:-D

911
13.5.2009, 09:56
@911

In si si privoščil kaj divjačinskega, ali si se držal bolj klasike (v kolikor v zemono dvorcu temu lahko tako rečemo) in kakšno vino si si privoščil poleg??
:-D:-D

V nedeljo in ponedeljek se je v dvorcu Zemono odvijal "dan odprtih vrat" Vipavskih vinarjev, kaj sem poskusil, raje vprašaj kaj nisem, je pa sigurno vstal v spominu Sutor, Mlečnik, Tilia, pa še kakšen bi se našel:ok

Dark Funeral
13.5.2009, 13:10
Sutor itak :ok

Andy04
22.5.2009, 10:40
Ahoj!

Rabim hitro in nujno (tja do 13-ih) kak dober nasvet za dobro gostilno ali picerijo na relaciji LJ - NG. Gremo s kolegi po vino (en kolega se ženi) in bi se nekje ustavili, da si naredimo malo podlage, da bomo pol lahko degustirali :laugh. Pa čim bolj v bližini avtoceste, prosim.
Thx :beer
LP Andrej
P.S. Bom pa zdejle šel skozi temo, če slučajno nikogar ni.

prekov
5.6.2009, 17:45
http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/ste-za-vecerjo-v-zraku.html#comment

Zanimiva ideja za restavracijo:laugh edino nevem kaj se zgodi če potrebuješ WC:napaka

darko61
5.6.2009, 19:09
taverna carraro v celju :mljask:mljask

M power
5.6.2009, 19:14
http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/ste-za-vecerjo-v-zraku.html#comment

Zanimiva ideja za restavracijo:laugh edino nevem kaj se zgodi če potrebuješ WC:napaka

Gravitacija je na tvoji strani... :hihi

Andy04
29.7.2009, 16:43
Na poti z morja smo se ustavili v eni gostilni... Takega slabega vtisa pa še ne :frown Prva gostilna, ki jo bom popljuval na forumu :ok2 Gre se za Gostišče Tušek (http://www.mojagostilna.com/restaurants/index.php?action=restaurantDetail&RestaurantID=582) malo ven iz Kočevja proti LJ (na levi strani, zraven je Petrol).
V glavnem: čisto običajno kosilo nam je vzelo dobri dve uri. Se pravi: juha, pariški puran in natur telečji zrezek s prilogo. Najprej smo čakali pol ure, da je sploh natakar prišel do mize. Pol je itak pohitel in prinesel najprej juho (gobova še kar okusna), šele nato pijačko :crazy. Ko je prinesel pijačo, smo takoj naročili glavno jed. In pol smo spet čakali na glavno jed eno uro. Puran še kar, krompir mrzel, telečji zrezek slabo pečen in kitast. V glavnem, pojedli smo, kolikor smo, z eno muko plačali in odšli naprej. Na piknik :ok Tam je bilo pa boljš.
Pa pri časih nisem nič pretiraval. Kdor ne verjame, pa naj poizkusi. :ok2
Edina dobra stran gostilne so igrala zunaj in pa mini živalski vrt. :cool

LP A.

Blazbmw
29.7.2009, 17:12
Žal se moram podpisat pod zgornji post. :blackeye Dostikrat smo se tam ustavili, ko smo šli na vikend, da smo si pogledali medvede, itd. Trikrat smo se pa vsedli tudi pred gostilno. Prvič, zadnjič in nikoli več! Mislim, da smo samo za kavico porabili več kot eno uro. :blackeye

Odkar pa jaz vozim, se pa itak vozimo skozi Kočevsko reko (niprometainlepiovinki.press :mljask)

lozinka
29.7.2009, 21:58
Žal se moram podpisat pod zgornji post. :blackeye Dostikrat smo se tam ustavili, ko smo šli na vikend, da smo si pogledali medvede, itd. Trikrat smo se pa vsedli tudi pred gostilno. Prvič, zadnjič in nikoli več! Mislim, da smo samo za kavico porabili več kot eno uro. :blackeye

Odkar pa jaz vozim, se pa itak vozimo skozi Kočevsko reko (niprometainlepiovinki.press :mljask)

Ampak od Broda na Kolpi do Delnic 12 km KATASTROFA:crazy:crazy:crazy

Blazbmw
29.7.2009, 22:23
Ampak od Broda na Kolpi do Delnic 12 km KATASTROFA:crazy:crazy:crazy
Vem, tam je res grozno.:damn K sreči imamo vikend še na slovenski strani in se tam ni treba vozit :)

lozinka
29.7.2009, 22:27
Vem, tam je res grozno.:damn K sreči imamo vikend še na slovenski strani in se tam ni treba vozit :)

Jst sem se leta in leta tam vozil dokler niso naredili AC do Karlovca od takrat (cca 5let) pa še samo via Bela Krajina; Vinica, meja, Bosiljevo AC Zg-Ri :ok:ok:laugh:ok2

Blazbmw
29.7.2009, 22:31
Jst sem se leta in leta tam vozil dokler niso naredili AC do Karlovca od takrat (cca 5let) pa še samo via Bela Krajina; Vinica, meja, Bosiljevo AC Zg-Ri :ok:ok:laugh:ok2
Tudi mi smo se vedno tam vozili, dokler ni bilo AC, sedaj pa enako kot ti :ok

e34td
4.9.2009, 03:43
Bil v gostilni Ponvica,Lukovica pri Brezovici in majo dobro za jest. Zdej,ne me držat za besedo,ampak se mi zdi,da sem dal 37€ za:
-plošča za 2 osebi(6 načinov različno pripravljenega mesa,od vsakega načina po dva kosa,riž,krompir)+dodatno kajmak+dodatno lepinja(priporočilo natakarja)
-dve juhi (ena gobova,ena goveja)
-pivo,gosti sok,zala

Edino kar me je zmotilo je to,da je bilo v gobovi juhi dosti preveč korenja.

Zanima me pa naslednje.Pizzeria Julči ima v svoji ponudbi pizzo da te kap. Pizza premera 75 cm. A je kdo že probal to sam pojest?:)

Damjann
4.9.2009, 03:52
Sam pojest je mal optimistična, če nimaš lih 300+ kg, nas jo je jedlo 6 komadov, vsi siti:ok2

e34td
4.9.2009, 04:09
Kok velka je una za tlačne?
Drgač družinsko sam pojem,pa še kr mal salamce al pa kej.:-D

Damjann
5.9.2009, 01:28
Družinska je mala malca:-D

Da te kap.... pa ni no:ok2

e34td
5.9.2009, 14:38
75 cm,ima pizza da te kap.Hmmm,ne vem no.No,oktobra jo grem probat pojest.:mljask

oracle
5.9.2009, 14:39
Veliko sreče, ponavadi je to za 5-7 ljudi :ok2

e34td
5.9.2009, 14:46
Ja,piše da je za 10.:-D
Jest pa vzamem brata,al pa kolega s sabo,pa bomo jamral,da je premajhna.:-D

Mi je pa brat pravil,da je bil enkrat nekje na koroškem poslovno in so šli v eno gostilno jest,pa so vsi pizze jedli(velike),in si je on naročil gromozansko(tako je baje napisano) in da je bila res ogromna,da velka pa ni zgledala ne vem kaj.A mogoče kdo ve,kje bi to bilo?Ne spomnim se kraja,mislim pa da nekje okrog Črne.

perobmw
2.11.2009, 07:45
Včeraj sem bil na pizzi,ampak res na zelo dobri.Hodim kar pogosto ven jest,ampak tukaj pa mi je bilo vse všeč,ambient je bomba,postrežba tudi,cene zelo vredu,hrana zelo OK.Se zelo trudijo.sicer sem jedel pizzo,sem pa tudi probal njoke:mljask Tudi sladice so super.
Nasljednjič ,ko grem in to defintivno(čeprav mi je malo daleč),si bom omislil kaj drugega za jest.

Edino bi jaz mogoče malo razširil jedilnik,se je tudi zdaj dober,ampak bi jaz dodal malo več morskih jedi.

Aja,sem skoraj pozabil napisat kje je to:napaka

Je v centru Gornje Radgone,CASA DEL NONNO (Panonska 10):ok

Vsem toplo priporočam:ok2

Jerry
2.11.2009, 10:26
Moji dve gostilni No.1 sta pa trenutno Kratochwill zraven tržnice v BTC-ju in Kopitarjev hram v centru Vodic :ok V Kratochwillu imajo res odlične pizze, jedi z žara in prebranac (tega moram še posebej omenit, ker je bolj redek gost na mizah slovenskih oštarij ), pri Kopitarju pa za vsega par eur (od 4 do 7) dobiš božansko domače kosilo (razni golaži, paprikaš, vampi pa vse do zrezkov in ostale klasike) :mljask Kratochwillu se pozna, da ga s svežimi sestavinami zalaga vsega 3 metre oddaljena tržnica, Kopitarjev kuhar pa je pravi umetnik, saj čisto vse od juhe pa do solate naredi tako kot je treba - za moj okus BOŽANSKO :metalc

jetam
2.11.2009, 11:38
Prejšnji teden sem obiskal Shambalo na Križevniški 12 v Ljubljani. Ponudba jedi je minimalistična (kar jaz nikakor ne smatram kot minus), kar pa moti je to, da določenih stvari, v že tako skromni ponudbi, nimajo. Drugače pa bi pohvalil dobro kokosovo juho s škampi (res poln okus+ sestavine ki jih pri nas bolj poredko srečaš). Rumeni in zeleni curry sta bila sicer okusna, vendar sem jedel že tudi boljšega (npr. BankokStreet in Da Bu Da). Za prste obliznit pa je bila sladica. Čokoladni mousse:mljask z kepico mangovega sladoleda (tako dobrega še nisem nikjer jedel).

Jerry
24.1.2010, 22:12
Mogoče kdo od vas gurmanov ve, kje na Koprskem strežejo istrsko domačo jed bobiče? Jaz vem samo za gostilno Emonec, tam je to stalno v ponudbi, drugje bolj občasno, pa bi rad izvedel še za kakšno drugo lokacijo :)

user_x
24.1.2010, 23:43
Mogoče kdo od vas gurmanov ve, kje na Koprskem strežejo istrsko domačo jed bobiče? Jaz vem samo za gostilno Emonec, tam je to stalno v ponudbi, drugje bolj občasno, pa bi rad izvedel še za kakšno drugo lokacijo :)
Mogoče gostilna Torkla u Kortah (nad Izolo)? Nisem siguren, je pa taka bolj kmečka zadeva, tako, da bi verjetno znali imeti tam kaj takega :ok

ATLET
24.1.2010, 23:47
Kmečka v kakem smislu? Ker sem jedel enkrat tam, in se mi zdi daleč od kmečkega. Že od zunaj se vidi da ne gre za navadno gostilno, ko vstopiš in si postrežen ti je pa vse jasno. Če ne prej pa ko dobiš v roke price list.:laugh

user_x
25.1.2010, 00:01
Kmečka v kakem smislu? Ker sem jedel enkrat tam, in se mi zdi daleč od kmečkega. Že od zunaj se vidi da ne gre za navadno gostilno, ko vstopiš in si postrežen ti je pa vse jasno. Če ne prej pa ko dobiš v roke price list.:laugh
Hm... potem pa ne Torkla, ampak tista druga :-D Vem, da je ena gostilna tam zraven zadružnega hrama, pa se ne spomnim imena :blackeye

coyote
25.1.2010, 00:44
tale bo:

http://www.gostilnakorte.si/ponudba.php

lp.:beer

user_x
25.1.2010, 00:54
tale bo:

http://www.gostilnakorte.si/ponudba.php

lp.:beer
Točno, to sem imel v mislih :clap Hm... pa zgleda, da niti tu nimajo bobičev :confused

e34td
25.1.2010, 08:23
Moji dve gostilni No.1 sta pa trenutno Kratochwill zraven tržnice v BTC-ju in Kopitarjev hram v centru Vodic :ok V Kratochwillu imajo res odlične pizze, jedi z žara in prebranac (tega moram še posebej omenit, ker je bolj redek gost na mizah slovenskih oštarij ), pri Kopitarju pa za vsega par eur (od 4 do 7) dobiš božansko domače kosilo (razni golaži, paprikaš, vampi pa vse do zrezkov in ostale klasike) :mljask Kratochwillu se pozna, da ga s svežimi sestavinami zalaga vsega 3 metre oddaljena tržnica, Kopitarjev kuhar pa je pravi umetnik, saj čisto vse od juhe pa do solate naredi tako kot je treba - za moj okus BOŽANSKO :metalc

To ni ni glih slovenska jed,po mojem mnenju. :-D

Andy04
25.1.2010, 09:52
A kdo pozna cubo (http://www.cubo-ljubljana.com/) na Šmartinski??? Je OK?

LP A.

Jerry
25.1.2010, 09:58
Točno, to sem imel v mislih :clap Hm... pa zgleda, da niti tu nimajo bobičev :confused

Ja saj, skoraj nikjer jih nimajo :blackeye Da bi jih jedel kje v Ljubljani, verjetno lahko samo sanjam :laugh Je čisto enostavna jed, v bistvu enolončnica iz koruze, fožola, mesa in začimb... pa tako dooooooooooobra :mljask:mljask:mljask

Jerry
25.1.2010, 09:59
To ni ni glih slovenska jed,po mojem mnenju. :-D

Vem, srbska jed je. Zato pa pravim, da je pri nas precej redka :ok2

Sassho
25.1.2010, 10:01
Napoli v jaršah .. Špikani čevapi .. porcija zelo obilna ampak poceni =)
Portal ali dubočica leskovački čevapi .. mm
Ocvrt sir s pomfrijem in tatarsko v Jurmanu
Dunajc v Jurmanu ..
Spageti z bolonsko in testenine na brezovici pri zavoju za vnanje gorice na desni strani nevem točno kaj je gostilna.. Ampak fensi plejs pa zlo dobr za jest :)
Pizza .. Jurman =P
Večerja panzeroti ali burek v olimpiji ali slastu ter kebap v vijavaji za bežigradom =)

Sassho
25.1.2010, 10:02
Vem, srbska jed je. Zato pa pravim, da je pri nas precej redka :ok2

Probaj v Portalu na Zaloški ;)

Jerry
25.1.2010, 10:03
Probaj v Portalu na Zaloški ;)

Hvala ampak tega sem se že prenajedel, zdaj so na vrsti bobiči :laugh

e34td
25.1.2010, 10:29
Napoli v jaršah .. Špikani čevapi .. porcija zelo obilna ampak poceni =)
Portal ali dubočica leskovački čevapi .. mm
Ocvrt sir s pomfrijem in tatarsko v Jurmanu
Dunajc v Jurmanu ..
Spageti z bolonsko in testenine na brezovici pri zavoju za vnanje gorice na desni strani nevem točno kaj je gostilna.. Ampak fensi plejs pa zlo dobr za jest :)
Pizza .. Jurman =P
Večerja panzeroti ali burek v olimpiji ali slastu ter kebap v vijavaji za bežigradom =)

Kašča Merlačnik.:)

Jurman je pa mene totalno razočaral. Tako s pico kot tudi z ostalim. :crazy

Sassho
25.1.2010, 10:32
Kašča Merlačnik.:)

Meni je ostal vredu ker večino kelnarjev poznam in se potrudijo da dobim vse najboljše na pico ali ostalo.. Se pa strinjam da ni več kot 5-6 let nazaj ampak je zdaj vse po tekočem traku in iz vrečke žal.. :S

lozinka
25.1.2010, 10:34
Tukaj smo snoč ko smo se vračal s sankanja dobro jedli, mal je drugače, očitno poznana in dobro obiskana gostilna v teh koncih pa še dobro postrežbo imajo:ok:mljask

http://www.mojagostilna.com/restaurants/index.php?action=restaurantDetail&RestaurantID=259

voith
25.1.2010, 13:27
hotelska restavracija thermana laško.

neverjetno razmerje price/performance.

Pero
25.1.2010, 19:17
Spet smo službeno zavili do Narobe-ta. Jah direktor je jedel ribo _ kovača, jaz sem imel žrebička v poprovi omaki z brusnicami in mladim krompirčkom (samo soljen in popečen, ter seveda solatka. Božansko je bilo. Seveda.........Narobe ima tudi božanske cene, vendar pa jaz nisem plačal tokrat nič :-D:-D:-D:-D

user_x
25.1.2010, 19:28
Ja saj, skoraj nikjer jih nimajo :blackeye Da bi jih jedel kje v Ljubljani, verjetno lahko samo sanjam :laugh Je čisto enostavna jed, v bistvu enolončnica iz koruze, fožola, mesa in začimb... pa tako dooooooooooobra :mljask:mljask:mljask
Vem kaj je to :ok Okusna? No ja,... kakor komu :ok2

Tudi jaz sem bil parkrat tam, pa me ni ravno navdušil :frown

Drugače pa še tole, ene izmed boljših pic, kar sem jih jedel, delajo pri sosedih - pizzerija Kegeljček v Radohovi vasi (bližina Ivančne gorice) :ok

e34td
25.1.2010, 19:48
Sej v Ivančni gorici,una gostilna na sokolski ma tudi dobro za jest.:ok
Pa pocen.

anzhe
25.1.2010, 19:51
@e34td: za malice ne vem. Pice so pa povprečne. Se pa strinjam da je poceni.

e34td
25.1.2010, 19:57
Pa u Rondoju fajn kelnerce.:-D

anzhe
25.1.2010, 20:11
Auuuuuuu to pa sploh ne govori. Zmeraj ko grem tja, je za mano sled sline :-D

Mat xxl
25.1.2010, 20:38
Jerry pa ti tipično primorsko jed Bobiče iščeš v Ljubljani :confused

Zakaj raje, kje v Prekmurju ne povprašaš :ok2

BTW si že kdaj obiskal gostilno Pri Koširju v Tacnu :mljask ?

Tam imaš mnoge domače jede, Bobičev seveda ne :blackeye :ok

Jerry
25.1.2010, 22:10
Jerry pa ti tipično primorsko jed Bobiče iščeš v Ljubljani :confused

Zakaj raje, kje v Prekmurju ne povprašaš :ok2

BTW si že kdaj obiskal gostilno Pri Koširju v Tacnu :mljask ?

Tam imaš mnoge domače jede, Bobičev seveda ne :blackeye :ok

Zakaj pa ne, saj mislim da ni tak problem vreč tistih par fižolov in pest koruze v lonec - ali pač? :laugh

Koširja še nisem obiskal, ga pa mogoče bom, če praviš da je dober... hvala :ok

e34td
25.1.2010, 22:48
Sem malo iskal te tvoje bobiče :besen
No,v kar nekaj gostilnah so imeli to kot malico,nimajo pa tega v stalni ponudbi oz. v jedilnem listu.:ok2
Seveda govorim za Ljubljano.:ok

Z4M
25.1.2010, 23:04
Da tukaj povem svojo dobro izkusnjo ko sem zadnjic bil v Ljubljani. Bili smo na Trzaski in hoteli nekaj jest da ne vzame puno cajta, in nasli Pub Legende. 5-6 € veliki dunajski odrezek s pomfrijem, tartarom in salato, ki je prisel na mizo v rekordnih 7-8 minut. Fino, veliko in dobra cena. :ok

user_x
26.1.2010, 01:37
Pa u Rondoju fajn kelnerce.:-D
Oh yes, indeed :laugh
Auuuuuuu to pa sploh ne govori. Zmeraj ko grem tja, je za mano sled sline :-D
Hehe, a mislš, da una ta črna zdej že ve, kaj pomen, če ji rečeš, da treba hajcngo uklučt? :laugh

Andy04
26.1.2010, 07:20
A kdo pozna cubo (http://www.cubo-ljubljana.com/) na Šmartinski??? Je OK?

LP A.

Nihče ne pozna :confused

LP A.

anzhe
26.1.2010, 07:52
Hehe, a mislš, da una ta črna zdej že ve, kaj pomen, če ji rečeš, da treba hajcngo uklučt? :laugh

Ja pomoje da ve, sej zmer reče, da že laufa :-D

Zvezdica
26.1.2010, 07:56

LP A.

JST poznam! Bila tam kakšni 2 leti nazaj (zato me ne držat za besedo). Kulinarika na vrhuncu, mogoče malo zgrešen vinski izbor (ampak to naj običajnih pivcev ne bi zmotilo), res dobra kombinacija tradicionalne in ultra moderne kuhinje. Osebje za 8,5 od 10 točk, prijeten ambient. Cene kar hude... takrat je bilo se mi zdi okoli 40 eur na glavo, 2 hoda + 3 vina.

Je za poizkusit.

Tadej
26.1.2010, 07:56

LP A.

Moj sodelavec je tja peljal punco za njuno obletnico.

Sledil je bankrot :crazy

To je bilo pred dobrim letom, lahko pa, da je sedaj drugače.

LP
Tadej

Andy04
26.1.2010, 08:00
Moj sodelavec je tja peljal punco za njuno obletnico.

Sledil je bankrot :crazy

To je bilo pred dobrim letom, lahko pa, da je sedaj drugače.

LP
Tadej

No, samo da se dobro jé :laugh:laugh:laugh

Bom (-va) preverila, pa poročam :cool

LP A.

P.S. Tadej - lepo ime:ok

oracle
26.1.2010, 08:13
Cubo, pred dobrim tednom. Ni najceneje, je pa izredno okusno, ampak porcije so se mi zdele malo premajhne. Ambijent super, osebje preveč osladno (naj omenim, da sem bil tokrat z reklcem in kravato na poslovnem kosilu in so bili sladki ko sto matr, prejšnjič pa sem prišel normalno oblečen pa so se obnašali čisto drugače - beri prostaško). Zmotil me je izbor vin, saj niso imeli od "sadnih in sočnih" rdečih niti enega, tisti približek, ki so mi ga ponudili pa je bil strašno kisel in trpek...

Sicer pa, priporočam :ok

Sem bil zadnjič spet v Jelenu na koncu celovške in jedel gurmansko ploščo (čevap, pleska, klobasica,..) za bogove!

Ko sem že ravno pri recenzijah bom omenil še dve obalni gostilni:

1. Capris v kopru pri starem mercatorju: Sem večkrat tam, ampak v nedeljo mi je pa skoraj počil film... Kelnarca tako strašno neprijazna, da sem že skoraj angažiral prijatelja, da jo gre malo "nabrusit", da se ji bo smejalo... Potem končno uspemo naročiti in dobimo TOPLO grško solato :napaka da ne omenim, da je bila feta notri že malo kisla... Rižota s tuino omako "po primorsko" je bila zadovoljiva.

Ok, sem dosti tam, pa še nikoli niso bili tako neprijazni, ampak se mije ženska tako zamerila, da verjetno ne bom šel še dolgo.

2. Vokič (se mi zdi, da se tako reče) Ankaran (tam naprej od kampa na desni strani).
Tam še niti enkrat nisem jedel slabo, od rib do čevapov, do rižot in celo kakšnega pujska. Ambient sicer ni ravno najbolj vrhunski, se pa oddolžijo s suverenim nastopom (:hihi) in dobro hrano. Vsekakor priporočam, sploh morske jedi, kalamare in morsko rižto :ok

krt
26.1.2010, 09:15

LP A.

Bil sem samo enkrat, lahko pa rečem, da se mi je zdela vsa hrana izvrstna. Ceno bi pustil pri miru, ker to pač ni šnicl tip restavracije.

Jerry
26.1.2010, 09:23
Sem malo iskal te tvoje bobiče :besen
No,v kar nekaj gostilnah so imeli to kot malico,nimajo pa tega v stalni ponudbi oz. v jedilnem listu.:ok2
Seveda govorim za Ljubljano.:ok

Da ja?? :eek KJE???

Jerry
26.1.2010, 09:26
Capris v kopru pri starem mercatorju: Sem večkrat tam, ampak v nedeljo mi je pa skoraj počil film... Kelnarca tako strašno neprijazna, da sem že skoraj angažiral prijatelja, da jo gre malo "nabrusit", da se ji bo smejalo... Potem končno uspemo naročiti in dobimo TOPLO grško solato :napaka da ne omenim, da je bila feta notri že malo kisla... Rižota s tuino omako "po primorsko" je bila zadovoljiva.

Ok, sem dosti tam, pa še nikoli niso bili tako neprijazni, ampak se mije ženska tako zamerila, da verjetno ne bom šel še dolgo.

Katera pa je bila? Ona na kratko postrižena in bolj okrogla, ali ona suha z dolgimi lasmi? Do mene sta bili obe vedno kar prijazni, možno da je tokrat tvoja imela kakšne ženske težave... pri teh pupah nikoli ne veš, kaj jih daje :laugh

Andy04
26.1.2010, 09:28
Cubo, pred dobrim tednom. Ni najceneje, je pa izredno okusno, ampak porcije so se mi zdele malo premajhne. Ambijent super, osebje preveč osladno (naj omenim, da sem bil tokrat z reklcem in kravato na poslovnem kosilu in so bili sladki ko sto matr, prejšnjič pa sem prišel normalno oblečen pa so se obnašali čisto drugače - beri prostaško). Zmotil me je izbor vin, saj niso imeli od "sadnih in sočnih" rdečih niti enega, tisti približek, ki so mi ga ponudili pa je bil strašno kisel in trpek...

Sicer pa, priporočam :ok

:ok:ok:ok

Miha, kaj pa v Londonu? Greva gor za prvomajske praznike :cool

LP A.

oracle
26.1.2010, 09:38
Katera pa je bila? Ona na kratko postrižena in bolj okrogla, ali ona suha z dolgimi lasmi? Do mene sta bili obe vedno kar prijazni, možno da je tokrat tvoja imela kakšne ženske težave... pri teh pupah nikoli ne veš, kaj jih daje :laugh

Ona ta okrogla s kratkimi :ok sej na koncu se je celo uspela malo nasmehnit, na začetku pa je bila cela katastrofa, kot da ji je bilo težko živet....

Miha, kaj pa v Londonu? Greva gor za prvomajske praznike

tam moraš pa povedat koliko ti je za dat na glavo :ok2 je kar ene par zanimivih stvari tam, osebno grem velikrat v Wagamama (japonska). Fino je preizkusit kakšen pub, vendar ne čisto v centru. Če se ti da malo pošetat greš od parlamenta še malo naprej, čez parkec, do mostu. Tam zaviješ desno (ne preko reke) in hodiš kakšnih 700m po Horsferry road do puba White Horse. Znajo narediti zelo dobre "burgerje" v angleškem stilu. Če bom tam se bova pa itak slišala, sem 500m od tega puba "doma" :ok2

e34td
26.1.2010, 09:42
Da ja?? :eek KJE???

Skriti kot na Trgu Ajdovščina recimo jei je imel pred kratkim v ponudbi za malico.

Jerry
26.1.2010, 09:43
Ona ta okrogla s kratkimi :ok sej na koncu se je celo uspela malo nasmehnit, na začetku pa je bila cela katastrofa, kot da ji je bilo težko živet....

Tista je pa ja simpatčna :laugh Verjetno je imela samo slab dan, se zgodi... do naše družbe je bila vedno prijazna :ok2

Hrana je pa druga pesem tam, res ni nič posebnega. Pač ceni primerno :frown

Jerry
26.1.2010, 09:43
Skriti kot na Trgu Ajdovščina recimo jei je imel pred kratkim v ponudbi za malico.

Pa zdaj nimajo več, ane? :jok

redox
26.1.2010, 09:51
Ko sem že ravno pri recenzijah bom omenil še dve obalni gostilni:

1. Capris v kopru pri starem mercatorju: Sem večkrat tam, ampak v nedeljo mi je pa skoraj počil film... Kelnarca tako strašno neprijazna, da sem že skoraj angažiral prijatelja, da jo gre malo "nabrusit", da se ji bo smejalo... Potem končno uspemo naročiti in dobimo TOPLO grško solato :napaka da ne omenim, da je bila feta notri že malo kisla... Rižota s tuino omako "po primorsko" je bila zadovoljiva.

tale capris je vedno bolj v k.... 2x ko sem prišel iz tam sem imel prebavne motnje, nikoli več. kaj pa primavera v izoli si probal? meni osebno najboljša
na obali. je pa tudi najdražja.

redox
26.1.2010, 10:00
Mogoče gostilna Torkla u Kortah (nad Izolo)? Nisem siguren, je pa taka bolj kmečka zadeva, tako, da bi verjetno znali imeti tam kaj takega :ok

hey tam pa sigurno nimajo bobičev :) http://www.hisatorkla.si/
je pa to sigurno najboljša restavracija na obali, za tiste ki imajo malo več pod palcem in si radi privoščijo jim toplo priporočam! :ok

so pa v kortah in šaredu dve taki kmečki gostilni kjer bi znali imeti kar pogosto bobiči.

Blindek
26.1.2010, 10:00
povejte še raje malo za pomurski in štajerski konec, ne samo tam doli :-D

user_x
26.1.2010, 10:04
tale capris je vedno bolj v k.... 2x ko sem prišel iz tam sem imel prebavne motnje, nikoli več. kaj pa primavera v izoli si probal? meni osebno najboljša
na obali. je pa tudi najdražja.
Bil enkrat v primaveri, jedel testenine, verjetno ne grem nikoli več :barf

Jerry
26.1.2010, 10:07
hey tam pa sigurno nimajo bobičev :) http://www.hisatorkla.si/
je pa to sigurno najboljša restavracija na obali, za tiste ki imajo malo več pod palcem in si radi privoščijo jim toplo priporočam! :ok

so pa v kortah in šaredu dve taki kmečki gostilni kjer bi znali imeti kar pogosto bobiči.

Olala, tole se pa dobro sliši :eek Ambient je res prekrasen, kulinarika pa verjetno tudi :slin Ampak mi smo bolj kmetje kot boržuazija, tako da bom raje bobiče iskal... jih bom že našel, nekje :laugh

user_x
26.1.2010, 10:10
Olala, tole se pa dobro sliši :eek Ambient je res prekrasen, kulinarika pa verjetno tudi :slin Ampak mi smo bolj kmetje kot boržuazija, tako da bom raje bobiče iskal... jih bom že našel, nekje :laugh
Aja, vprašaj Bojana (@Bojan-Žan), če bo kdo vedel, kje se da dobit porcijo bobičev, je eden izmed tistih skoraj sigurno on :ok2